Urtekram, Mint Toothpaste with Green Tea (Pasta do zębów "Mięta i zielona herbata")

Pasta do zębów z zieloną herbatą i miętą. Dzięki zawartości naturalnie występującego w zielonej herbacie fluoru, doskonale chroni zęby przed powstawaniem próchnicy. 100% zawartych składników są pochodzenia naturalnego, 22% składników pochodzą z upraw ekologicznych.Posiada certyfikat EcoCert.

oczyszczające, ochronne
bez fluoru
50-100ml
pasty do zębów

Nie ma się do czego przyczepić :P

Testowałam już na sobie i małżonku różne pasty Urtekram, które są jednymi z łatwiej dostepnych naturalnych past na rynku skandynawskim.
Lubię jednak wracać do tej miętowej z dodatkiem zielonej herbaty, po prostu pasuje mi smakowo, a i widać korzystny wpływ na uzębienie.
Nie używam jej dużo, nie patrzę czy się pieni , działa i to ważne.

Spełnia swoje zadanie.

Naturalna pasta do zębów, godna polecenia. Ma dośc specyficzny dla tego typu past smak, lecz po kilku dniach już nie jest on problemem. Pasta nie pieni się przez to, że nie zawiera SLS. Pozostawia jamę ustą miło odświeżoną. Wydaje mi się, że skutecznie zapobiega próchnicy. Opakowanie wygodne. Nie wiem czy jeszcze do niej wrócę gdyż jestem na etapie testowania innych naturalnych past :-)