Jadwiga, Krem bionawilżający z kolagenem, wit. A i E

Jadwiga, Krem bionawilżający z kolagenem, wit. A i E

Krem przeznaczony szczególnie do pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej i zniszczonej; utrzymuje stały poziom nawilżenia skóry, matuje; zawiera naturalne filtry promieniochronne; jest źródłem wielu substancji odżywczo - regenerujących; neutralizuje działanie wolnych rodników; poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry; zapobiega powstawaniu zmarszczek; nie powoduje podrażnień i uczuleń, ma lekką konsystencję, doskonale nadaje się pod makijaż.

lekkie
uniwersalne
sucha
nawilżające, regenerujące, ochronne, przeciwzmarszczkowe
w tubce

dobre nawilżenie

Plusy:

1. Krem działa nawilżająco i kojąco; przyniósł ulgę mojej zniszczonej, spierzchniętej skórze; skutecznie poradził sobie z regeneracją niewielkich ran i podrażnień;

2. Produkt pomógł zmniejszyć skłonności do przetłuszczania się skóry; nie świecę się już tak, jak kiedyś, a skóra wygląda na bardziej zdrową i elastyczną;

3. Lekka konsystencja! Można nakładać na ten krem makijaż, dzięki temu jest on trwalszy - zdecydowany plus!

Minusy:

1. Nie podoba mi się zbyt proste i taniej jakości opakowanie; trochę niewygodne i średnio wytrzymałe;

2. Szkoda, że cena nie jest niższa; wydaje mi się, że taki produkt powinien kosztować przynajmniej o 30-40% mniej

średnio nawilża

Kolejny mój produkt od Jadwigi. Wcześniejszy matujący nie spełnił do końca moich oczekiwań. Z tym jest podobnie.
Nawilża, ale nie dostatecznie jk bym chciała. Mam cerę skłonna do świecenia w strefie T, ale po nałożeniu tego kremu, okolice nosa i skroni jakby prosiły się o kolejną dawkę kremu,byly ściągnięte!

Wygodne opakowanie (tuba 50ml).

Używam tego produktu od: luty 2012
Ilość zużytych opakowań: 40ml/50ml

Ach, cudo to, ach cudo!

Mój ulubiony! Zakochałam się w tym kremie, gdy dostałam jego próbkę od producenta przy zamówieniu z ich sklepu internetowego. A w dodatku poczułam jego zapach na swojej twarzy po zabiegu u kosmetyczki, więc już byłam pewna, że to warte zachodu mazidło :)

Krem odczuwalnie nawilża i koi drobne ranki. Mam skórę przetłuszczającą się w strefie T, która w dodatku co pewnien czas się łuszczyła. Od kiedy stosuję ten dar Jadwigi nie mam już takich problemów. Cera nadal mi się błyszczy, ale nie to jest celem jego aplikacji. To, co producent obiecuje na etykiecie u mnie się sprawdziło.
Serdecznie polecam!

fajny

Mam sucha skore na policzkach i w strefie T tez sie luszczy czasem.Kupilam ten kremik niedawno i musze powiedziec ze jak na swoja cene(ktora jest niewielka)jest calkiem fajny.Cudow nie mozna oczekiwac,gdyz za dobry krem trzeba wydac \'\'troszke\'\'wiecej,choc musze powiedziec ze kiedys mialam krem nawilzajacy z vichy i nie bylam kontent.
Jednak moge powiedziec ze:

-fajnie nawilza (stosuje go 2 razy na dzien\'\',
-napina skore,
-wyrownuje koloryt skory,
***matuje,
To plusy,jedyny minus to niezbyt trwale opakowanie

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

Świetny na lato

Krem bardzo delikatny, lekki, o raczej rzadkiej formule. Łatwo się wchłania, nie pozostawia na skórze kleistej warstwy, jedynie delikatny zdrowy połysk. Bardzo dobry pod podkład, nie roluje się.
Idealnie sprawdził mi się latem, jednak przy skórze nieco przesuszonej kwasami i niższymi temperaturami już nie zachwyca.(jak na krem przeznaczony do suchej skóry).
Jednak na nawilżenie latem, nie można narzekać.

Zdecydowany minus to wzmianka o naturalnych filtrach bez oszacowania ich wysokości.

Drugi zdecydowany minus to opakowanie, które wykonane jest z plastiku kruchego i sypkiego. Po dwóch tygodniach uzytkowania, opakowanie zaczyna się rozpadać na kawałki w miejscu z gwintem. Niestety jego fragmenty lądują w kremie. Opakowanie dużego kremu, który zużywa się jednak przez jakiś czas, powinno być lepiej przemyślane.

ok

mam generalnie cere bardzo wymagajaca ...przesuszona wymagajaca silnego nawilzenia (tlusta- pozrnie sucha w strefie T i sucha na polikach ,fachowo ja okreslajac) ;p z zaskornikami i widocznymi naczynkami ...- kremik nie spelnia swojego zadania do tego typu skory jakos specjalnie zeby powalal i zebym byla b.zadowolona...ale na partiach suchych mojej buzi jest sprawdza sie pozytywnie ... ukaja i naprawde swietny pod podklad ... jednak nie nawilza super i nie zatrzymuje wody w warstwach sory tak jabym tego chciala ...ale umowmy sie ;) za taka cene nie mozna chciec nie wiadomo czego ..jedyny krem ktory do tej pory mnie 100% zadowolil to byl chanel hydramax nawilzajaco-odzywczy ale cena jego jest powalajaca :( i nie moge sobie na niego pozwolic ...

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:3m-ce

idealny

kremik bardzo dobrze nawilza skórę, wygładza ją i matuje.nawet przy mojej mieszanej cerze nie zapycha nie podrażnia.bezzapachowy.idealny pod makijaz.i ta cena...miód, cud i orzeszki!:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo fajny!

Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej i ten krem jest dla mnie znakomity.Zero tłustości,maksimum nawilżenia.Skóra miła,gładka,napięta i rozświetlona.Nie rozszerza porów i nie zatyka.
Opakowanie tragedia...cienki plastik,zakrętki pękają już w pierwszych dniach używania,ale za tą cenę można przymknąć na ten fakt oko ;)