MomMe, Linia dla mam, Kuracja przeciw rozstępom

MomMe, Linia dla mam, Kuracja przeciw rozstępom

Ujędrnia, redukuje cellulit, zapobiega rozstępom. Bogate masło aktywujące produkcję kolagenu i elastyny, które zwiększają wytrzymałość skóry. 7 ziół zapobiega powstawaniu nowych rozstępów, silnie nawilża i poprawia jędrność. Masło niweluje także uczucie swędzenia.

uelastyczniające / na rozstępy, ujędrniające
w tubie
serum
z defektami
pielęgnacja ciała

Jędrna skóra

Produkt nabyłam z myślą o ujędrnieniu i poprawieniu kondycji skóry na udach oraz brzuchu po okresie zimowym.
Nie mam wiekszego problemu z rozstępami oraz cellulitem, chodzi mi bardziej o wygładzenie oraz poprawę elastyczności najbardziej tego potrzebujących partii ciała.
Recenzowane mazidlo ma dobry skład i gęstą, żółtawą konsystencję.
W miarę szybko wchłania się w miejsca na które został wmasowany.
Jego woń określiłabym jako neutralną i ledwo wyczuwalną.
Przy regularnym stosowaniu kosmetyk ładnie wygładził oraz faktycznie ujędrni skórę eliminując jej drobne nierówności i delikatne rozstępy.
Sprawdził się również świetnie jako balsam do biustu.
Ten przy codziennym masażu przy pomocy recenzowanego również stał się jędrniejszy i ładnie się prezentuje.
Mazidlo nie uczuliło i nie podrażniło mojej skóry.
Ogólnie jest to bardzo dobry produkt ale wymaga systematycznosci w użytkowaniu.

Plus za działanie

Balsam faktycznie ma działanie silnie ujędrniające. Przy regularnych stosowaniu widać poprawę jakości skóry. Nie zauważyłam, żeby moje poprzednie rozstępy jakoś zbladły, ale podczas ciąży praktycznie nie zauważyłam też by powstały nowe :) Jeśli chodzi o redukcję cellulitu, to w okresie ciąży jednak ciężko z tym tematem, bo wiadomo, że kumulacja wody i tak czeka prawie każdą z nas w większym lub mniejszym stopniu. Plus za ekologiczny skład, minusem jest jednak słaba wydajność. Balsam szybko się kończy i ma specyficzny zapach

Krem jest bardzo wydajny. Starczyło mi opakowanie na 6 miesięcy ciąży. Skład jest super, użytkowanie również bo szybko się wchłania. Na pewno dobrze nawilża i uelastycznia skórę. Widać to już na pierwszy rzut oka i nic nie swędzi, co mnie bardzo cieszy bo brzuszek rośnie mi w tempie ekspresowym. Rozstępy się pojawiły ale malutkie i w niewidocznych miejscach więc wybaczam, tym bardziej że mam genetyczne skłonności do nich. Ogólnie godny polecenia.