Mixa, Baby, Atopiance, Emulsja łagodząca do twarzy i ciała

Mixa, Baby, Atopiance, Emulsja łagodząca do twarzy i ciała

Emulsja łagodząca do twarzy i ciała Mixa Baby natychmiastowo i długotrwale łagodzi skórę atopową niemowląt, dzieci i dorosłych.
Odczuwalne rezultaty
Skóra jest natychmiast długotrwale i intensywnie nawilżona, a swędzenie złagodzone. Kremowa formuła długotrwale chroni skórę atopową przed uporczywą suchością i dyskomfortem.
Aktywne składniki
Formuła emulsji wzbogacona łagodzącym kompleksem Omega-8, zawierającym 8 kwasów tłuszczowych, chroni barierę lipidową i trwale łagodzi skórę lipidową.
Formuła stworzona z myślą o delikatnej skórze dziecka, hipoalergiczna, bez substancji zapachowych, certyfikowana przez Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii – ECARF
Można stosować od urodzenia

ochronne, natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające
wrażliwa, podrażniona
kremy i mleczka do ciała

Bez zarzutu

Produkt, który w 100 procentach spełnia obietnice producenta, co wcale taką oczywistością nie jest niestety. Kupiłam dla córki, która teraz ma ponad rok. Od początku miewa duże placki chropowatej skóry i mało co przynosiło poprawę. Po pierwszych użyciach tego balsamu różnica była widoczna. Skóra wygładziła się w dotkniętych suchością miejscach. Po paru miesiącach stosowania nastąpił jednak nawrót, jakby ciało przyzwyczaiło się do tej emulsji, ale dalej korzystamy póki co. Użyłam parę razy na sobie, żeby sprawdzić na miejscach skłonnych do swędzenia czy faktycznie przynosi ulgę i u mnie tak, podejrzewam, że u dziecka także.
Konsystencja jest na tyle lekka, żeby przejść swobodnie przez pompkę, biała, bezzapachowa, wydaje mi się całkowicie bezpieczna dla małych dzieci, dlatego zaufałam i kupiłam. Wchłania się przyzwoicie, ale moja córka nie jest zwolenniczką długich masaży, więc muszę się uwijać i ciut mocniej przykładać do wcierania. W składzie są i masła i parafina, więc nie ma co się dziwić, że jest to odczuwalne pod palcami. O dziwo nie zostawia warstwy, nie klei się, nie tłuści, nie brudzi ubrań.

warty wypróbowania, zdecydowanie

Krem oceniam głównie z perspektywy swoich czteroletnich córek, chociaż sama też go czasem stosowałam.

Emulsja ma bardzo przyjemną konsystencję, szybko i łatwo się nakłada, nie wymaga mocnego wcierania. I równie szybko się wchłania, nie zostawia tłustych plam.

Zdecydowanie nawilża i wygładza skórę, widzę że także zmniejsza swędzenie skóry u moich córek. Regularne stosowanie wzmacnia skórę i ogranicza występowanie suchych, swędzących plam.

Warto też zauważyć, że ma naprawdę niezłą cenę, zwłaszcza porównując z aptecznymi balsamami dla alergików.

Wygodne opakowanie z pompką.

Zbawienie dla skóry wrażliwej.

Produkt ten jest moim ulubieńcem. Mam bardzo wrażliwa, wysuszająca się skórę. Po każdej kąpieli dokuczało mi wielkie uczucie spięcia i swędzenia na całym ciele. W końcu trafiłam na produkt, który poradził sobie z tym problemem. Już po 1 użyciu różnica była kolosalna. Od tej pory stosuje go codziennie i zapomniałam o swędzeniu, spięciu i podrażnieniach na skórze. Bardzo serdecznie go polecam.

Koi!!!

Kupiłam balsam ze względu na moja bardzo wrażliwa skore, skłonna do alergii.
Emulsja jest bezzapachu. Konsystencja bardzo lekka. Niestety balsam dość wolno się wchłania i zostawia uczucie lepkości.
Stosuje ją na wszelkiego rodzaju alergie bądź po depilacji. Niesamowicie koi skore i nawilża. Zaczerwienienia znikają jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Łagodzi uczulenia. Dla mnie to jest produkt idealny dla alergików oraz dla osób ze skóra atopową.

Ukojenie

Działanie kremu jest naprawdę bardzo dobre. Łagodzi świąd i podrażnienia, daje uczucie ukojenia. Jego cena jest niezwykle przystępna, a dość duża pojemność sprawia, że wystarcza na całkiem długo. Używam go głównie do smarowania nóg, na których mam problem z początkami AZS i do tego sprawdza się świetnie. Jedyną rzeczą, do której muszę się przyczepić jest zapach. Bardzo dziwny, trochę sztuczny, dla mnie subiektywnie dość nieprzyjemny. Zazwyczaj zatykam nos i smaruję na szybko. Zużyję, ale na kolejne opakowanie przez zapach raczej się nie zdecyduję.

Nawilzajaca emulsja dla całej rodziny

Zacznijmy od tego ze emulsje zakupilam dla syna po tym jak dostał alergii na jeden z znanych polskich kremow no i nie pozaławałam.
Mixa Baby Emulsja Łagodząca do Twarzy i Ciała

Emulsja przeznaczona do pielęgnacji skóry szczególnie wrażliwej, przesuszonej, atopowej.

Produkt sprawdzi się u niemowląt, dzieci i dorosłych. Formuła produktu jest stworzona pod kontrola medyczną i dermatologiczną.
W składzie produktu znajdziemy łagodzący kompleksem Omega-8, zawierający 8 kwasów tłuszczowych.
Emulsja intensywnie i długotrwale nawilża, chroni przed nadmiernym wysuszeniem i odwodnieniem.
Stosowanie produktu niweluje uporczywe swędzenie skóry, zapobiega suchości i podrażnieniom.
Formuła emulsji jest hipoalergiczna, nie zawiera parabenów i substancji zapachowych.
Emulsja znajduje sie w buteleczce z pompka co ułatwia nam uzywanie , o pojemnosci 250 ml

świetnie nawilża

Szybkie zakupy w Rossmanie. Córka posiada skore atopową wiec emulsje kupilam bardziej pod nią jednak korzysta z niej cała rodzina.
Posiadam bardzo sucha skóre, zarowno u mnie jak i u córki emulsja spisala sie wzorowo.
Dobrze i głęboko nawilża, co ważne na długo. Daje uczucie komfortu, miekkiej i gładkiej skóry.
Szybko się wchłania- uzywa jej cała rodzinna.
Ogółem polecam bardzo.

Kiedy moja córka miała problemy alergiczne kupiłam emulsje skuszona pozytywnymi opiniami na wizaz. Teraz smarujemy się nią wszyscy w domu i dorośli i dzieci. Ma fajną formułę przez co bardzo dobrze się wchłania, zapach nie jest problemem u dziecka co dla mnie ma istotne znaczenie, gdyż córka nie toleruje mocnych zapachów. Co najważniejsze wysypka zniknęła. Produkt jest wydajny, łatwa aplikacja dobre nawilżenie delikatnej skóry.

Bardzo dobra

Kosmetyk ten zakupiłam w Rossmannie z myślą o suchej skórze moich dzieci, ale sama też od czasu do czasu jej używam.
Emulsja ma kolor biały i jak na kosmetyk tego typu jest dość gęsty. Emulsja jest bezzapachowa. Dobrze rozprowadza się na skórze pozostawiając na niej lekko tłusty film. Szybko się wchłania. Bezpośrednio po użyciu skóra jest mocno nawilżona. Emulsja ładnie łagodzi podrażnienia i eliminuje suchość skóry.
Dużą zaletą jest wygodne opakowanie z pompką, która zapewnia wygodne dozowanie i dzięki temu kosmetyk jest bardziej wydajny. Co prawda potem trudniej wydobyć resztki emulsji z butelki, ale ja mam swoje sposoby, a dozownik w postaci pompki ma swoje nieocenione zalety. Opakowanie przyjemne dla oka i solidne.
Dobry kosmetyk zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie powodował podrażnień ani u mnie, ani u dzieciaków.

Lekkie mleczko

Trafiłam na mixe dla dzieci podczas alergi u mojego malucha. Szukałam czegoś co świetnie nawilży skórę mojego bobabsa ale nie spowoduje że będzie nieprzyjemnie tłusta. Jestem pozytywnie zaskoczona formuła jest lekka, szybko się wchlania, świetnie sobie radzi podczas sezonu grzewczego i jesieni. Polecam każdej mamie

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Nawet fajna

Emulsja do ciała przeznaczona dla dzieci a korzystają z niej dorośli? Czemu nie. Produkty dla dzieci są delikatne więc i dla osób dorosłych z wrażliwa skóra powinny się sprawdzać. Emulsja ma lekka konsystencja, bezzapachowa. Dobrze się rozprowadza na ciele, nie pozostawia uczucia lepkości. Używałam na ciało i na twarz i w obu przypadkach się sprawdził, choć jeśli chodzi o twarz to miałam wrażenie że jest jednak zbyt delikatny i nic że skóra nie robi. Ale do ciała się sprawdzą. Generalnie wolę produkty które są przeznaczone osobno do ciała i do twarzy. Czułam to ukojenie i nawilżona skórę. Produkt nie pozostawia po sobie zapachu po jego użyciu. Dobry dla osób ze skórą podatna na przesuszenie, czyli tak jak moja, na szczęście nie orzesuszenie mi skóry a wręcz ja lekko nawilzyl :) myślę że produkt do wypróbowania :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilżenie i miękkość

Mam suchą skórę skłonną do podrażnień, szczególnie na nogach, myślałam że już nic nie jest w stanie tego zmienić aż tu nagle ... Produkt używałam regularnie, ale tylko na noc. Dlaczego tylko na noc? Bo emulsja zostawia lepką warstwę na skórze i niezbyt szybko się wchłania, ale wiem z doświadczenia że chyba wszystkie balsamy do atopowej i suchej skóry właśnie takie są. Po pierwsze balsam naprawdę świetnie nawilża skórę i to nie na chwilę, a naprawdę na bardzo długo, jest bezzapachowy, opakowanie wyposażone w pompkę. Do tego skóra po dłuższym stosowaniu robi się miękka, gładka, delikatna w dotyku i zniknęło mi większość podrażnień (np. Po goleniu). Jestem bardzo zadowolona z działania tego produktu. Osoby posiadające atopową czy suchą skórę tak jak ja koniecznie powinny się o nim dowiedzieć.