Bioderma, Atoderm Intensive, Soin 2 en 1 Apaisant et Dermo - Consolidant (Kojący balsam do ciała)

Bioderma Atoderm Intensive Balsam kojący do ciała to preparat stworzony do skóry atopowej, oraz wykazującej silne tendencje do wysuszenia optymalnie pielęgnuje skórę przesuszoną. Bioderma Atoderm Intensive Balsam kojący do ciała jest wskazany do stosowania u niemowląt, dzieci i dorosłych. Eliminuje zaczerwienienie, uporczywy świąd i pieczenie naskórka.

balsamy
zmiękczające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające, przeciwzapalne
bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubie
bogate
lotion
sucha, alergiczna / atopowa

Wykorzystała: kilka próbek

Bioderma balsam

Dobrze nawilża i koi skórę. Używam go czasami do twarzy, po toniku z kwasem. Cera nie wysusza i nie łuszczy się, nie pozostawia tłustego filmu, dobrze usuwa swędzenie.

Bioderma Atoderm Intensive,Kojący balsam dla ciała

Genialny balsam na wrażliwą i atopową skóre,Doskonale i natychmiastowo nawiża i łagodzi swędzenie oraz pieczenie skóry.Nam nic tak nie pomogło jak ten właśnie balsam ,dlatego będę go polecać bo dla nas jest nr1.

Bardzo dobry kosmetyk.

Świetny balsam dla suchej, skłonnej do atopii i alergii skóry. Łagodzi podrażnienia, nawilża, natłuszcza. Szybko się wchłania, nie zostawia mocno tłustej warstwy, ale delikatny filtr. Zmiany skórne szybciej goją się podczas stosowania tego balsamu. Niezastąpiony w kosmetyczce alergika.

Świetny dla suchej skóry!

Balsam sprawdził się w trakcie ciąży, kiedy moja skóra była jeszcze bardziej wysuszona niż zwykle. Nawilża, nie jest tłusty, dobrze się wchłania, pozostawia skórę mięciutką. Zdecydowanie mój number One do zadań specjalnych i na codzień :)

Godny polecania

Balsam bardzo dobrze nawilża skórę. Łagodzi swędzenie i podrażnienia skóry bardzo suchej. Jest wydajny i szybko się wchłania. Można go kupić nie raz na promocji.

Super produkt

Jeden z lepszych kremów, których używałam. Jest lekki, szybko się wchłania, fantastycznie nawilża i nie pozostawia na skórze tłustego filmu. Zdecydowanie polecam!

Skuteczny

To jeden z najlepszych balsamów jakie miała. Świetnie radzi sobie z bardzo suchą skórą. Nawilża i zmniejsza podrażnienia już po pierwszym stosowaniu, a przy regularnym używaniu pozostawia skórę odżywioną i bez uczucia suchości.

Dobry produkt

Balsam dobrze nawilża skórę. Likwiduje uporczywy świąd, a tym samym potrzebę drapania. Już po pierwszym nałożeniu zauważyłam poprawę, skóra stała się mniej podrażniona. Balsam jest bezzapachowy, dobrze się rozprowadza na skórze, jest wydajny. Po tym jak przestałam stosować ten produkt, problem suchej, podrażnionej i swędzącej skóry powrócił. Opakowanie jest bardzo poręczne.

Super po depilacji

OPAKOWANIE: Poręczna biała tubka otwierana na klik. Szata graficzna nie zrobiła na mnie wrażenia, bez szału. Pod koniec bez problemu rozcięłam tubkę (jest miękka), by zużyć produkt do samego końca. :) Nie widać stopnia zużycia produktu, ale jak podnosimy tubkę to możemy "na oko" określić ile go ubyło. :)

ZAPACH: Produkt bezzapachowy, co mi akurat odpowiada, bo czasami mam ochotę po prostu posmarować się i nic nie czuć. :) Nie ma mowy o uczuleniu.

KONSYSTENCJA: Dosyć gęsta. Produkt dość szybko się wchłania, ale pozostawia delikatnie tłustą warstewkę. Jest wydajny.

SKUTECZNOŚĆ: Działa! Świetnie nawilża, nie podrażnia. Stosowałam ten balsam głównie po depilacji. Koi i łagodzi skórę.

CENA: No tutaj niestety możemy kręcić nosem, bo cena jest wysoka, ale można ten balsam upolować w naprawdę przyzwoitej cenie.

Otulający

Balsam posiada bogatą, gęstą konsystencję, a przy tym jest łatwy w aplikacji. W trakcie rozprowadzania sunie gładko, nie sprawia wrażenia tępego ani przesadnie tłustego. Owszem jest odżywczy, pozostawia na skórze lipidową okluzję, jednak na tyle delikatną, że nie czuję w związku z tym żadnego dyskomfortu. Zdarza się, że grubiej nałożony lekko smuży, więc trzeba z nim popracować nieco dłużej niż ze zwykłym, drogeryjnym balsamem.
Głęboko nawilża, koi i zmiękcza skórę. Po kilku aplikacjach poradził ze zrogowaciałym naskórkiem na kolanach. Prawdziwy opatrunek w balsamie.
Wąchany z opakowania wydaje się bezwonny, jednak na skórze wyczuwam drażniącą, apteczną nutę, która od razu skojarzyła mi się z Cetaphilem i przypomniała, dlaczego chętniej wybieram balsamy drogeryjne. Mało przyjazne jest również sztywne opakowanie, uniemożliwiające wydobycie resztek bez rozcinania tuby. Nie wykluczam, w razie potrzeby, ponownego zakupu, ale w mniejszej pojemności.

Dobry nawilżacz.

Moja skóra czasem miewa jakieś reakcje alergiczne, wypryski, zaczerwienienia. Ten balsam używałam na suche partie skóry czyli łokcie, kolana, itp. Sprawdził się znakomicie . Bezzapachowy, a więc nic tu nie kręci w nosie. W miarę gęsta balsamowa konsystencja spraawia, że jest wydajny. W miarę szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy. Opakowanie bardzo poręczne bez problemu da się rozciąć. No, same plusy... gdyby nie cena- ta lekko odstrasza. Ale jak spotkam w promocji to kupię.

Dobry produkt

Otrzymałam go do testowania w SP. Używałam do ciała na noc i sprawdził się dobrze. Pozostawia delikatną warstewkę która może po nocy dalej być wyczuwalna co niektórych może drażnić. Na suche łokcie, kolana i pachy jest dobry. Po nim te obszary są gładkie. Spróbowałam na twarz i również się sprawdził bo nie zapchał, nie uczulił a już nie mam suchych skórek na buzi i nie czuję swędzenia a to już spory plus. Pod makijaż chyba nie, chociaż nie próbowałam. Stosuję na noc bo zostawia lepką warstewkę na twarzy. Dodam że nie używałam go codziennie tylko 2x noc i przerwa.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, 75 ml