Latopic, Emulsja do ciała do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień

Latopic, Emulsja do ciała do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień

Latopic, Emulsja do ciała kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który wywołuje stany zapalne u osób ze skórą atopową. Dzięki bogatej formule skutecznie nawilża, natłuszcza, regeneruje oraz szybko łagodzi świąd.
Preparat ma lekką konsystencję, dzięki czemu dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Emulsja przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Posiada właściwości hipoalergiczne.
Wskazania
Emulsja Latopic przeznaczona jest do skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień. Może być stosowana do pielęgnacji całego ciała.
Działanie
Dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym emulsja działa kompleksowo na wielu płaszczyznach:
kompleks przeciwświądowy (wosk z ziaren jęczmienia, olej arganowy, ekstrakt z masła shea) oraz polidokanol szybko łagodzą świąd,
olej canola, olej z nasion bawełny oraz trójglicerydy kwasów kaprylowego i kaprynowego uzupełniają niedobory lipidów, odbudowują płaszcz hydrolipidowy naskórka oraz wytwarzają na powierzchni naskórka warstwę okluzyjną. Wraz z masłem shea zapobiegają utracie wody, nawilżają i zmiękczają skórę,
olej canola i olej z nasion bawełny eliminują uczucie napiętej i przesuszonej skóry,
alantoina i pantenol regenerują oraz skutecznie łagodzą podrażnienia, a masło shea dodatkowo delikatnie odżywia i natłuszcza skórę.

Dla skóry atopowej i nie tylko.

Córka zmaga się z problematyczna, wrażliwa skóra że zmianami atopowymi. Seria kosmetyków Latopic pięknie nawilża skórę, chroni oraz łagodzi zmiany skórne. Emulsja jest wydajna i bezzapachowa. Wolna od niekorzystnych substancji, nadaje się od pierwszego dnia życia i dla atopowej skóry. W naszym przypadku kosmetyk trafiony w 10! Ukoil skórę, wyglądzil i pięknie nawilża.

Zalecenie używanie Latopicu dostaliśmy od naszej Pani dr alergolog. Ukoiło skórę dziecka i stała się ona miękka. Bardzo go lubię, nawet sama czasem używam aby nawilżyć skórę. Bardzo wydajny, szybko sie wchłania.