Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Profesjonalny puder sypki z efektem HD.
Specjalny mix pudrów zapewnia idealnie aksamitną, uelastycznioną skórę o jednolitym kolorycie przez wiele godzin.
Zawarta w pudrze krzemionka redukuje świecenie, matuje cerę oraz nadaje jej jedwabistość i idealne przyleganie do skóry bez efektu maski.
Ultra lekka formuła pozwala skórze swobodnie oddychać, nie wysuszając skóry.

Bardzo dobry produkt

Godny polecenia produkt do zmatowienia cery który nie wiem jak ma wyglądac efekt HD ale napewno widac zaraz po nałożeniu że jest to ładny satynowy efekt wykończenia i daje skórze taki naturalny aksamitny wygląda powiedziałabym że nawet naturalnej zdrowej cery, jest drobniutki, dobrze sie nakłada i sprawia że jest wydajny bowiem nie sa wymagane poprawki w miedzyczasie, opakowanie zgrabne ładne i por eczne, nie znalazłam minusów zatem godny zauważenia produkt który powinien byc w każdej dobrze wyposażonej kosmetyczce

Za dużo obietnic. Kilka wpadek. Małe rozczarowanie.

Wynalazałm go tutaj i po wielu pozytywnych opiniach kupiłam migusiem na stronie producenta.Przyszedł niczym "młody bóg" w pięknej oprawie i dawał obietnicę ideału.
Nie.
Mimo, że wygląda ekskluzywnie, pozostawiał milutki, gładziutki efekt i bardzo ładnie trzymał mat - to jednak nie.
Różni się od pudrów jakie miałam okazję testować. Jest inny-serio.
I to pod wieloma względami.

Po pierwsze pozostawia kolor. Miałam z tym wiele razy problemy, bo czasem "leżał" grubiej i leniwiej niż w innych partiach skóry i tworzył nieestetyczne ciacho. Jedne podkłady lubił bardziej, drugie mniej... ale zawsze z którymś sie sprzeczał. Odcień tego pudru (brzoskwinia/róż) nie zawsze też pasował do tónów podkładów zwłaszcza żółtych. Z tego też wynikała jego skandaliczna czasem widoczność.

Dwa. Zapach. Lubię i szanuję, ale tu woń była bardzo wyczuwalna i pod koniec wręcz znienawidzona przez moją osobę. Zwłaszcza , że puder straszliwie się pyli - gdyż jest bardzo, ale to bardzo drobno zmielony.

Trzy. Nie ma mowy by dokonać tym produktem poprawkę na już "zmęczonym" i wyświeconym makijażu - obraża się i tworzy ciemne, grube plamy.
Cztery. Tworzy płaski i głęboki mat - na czoło ok.

Jego dwie główne zalety są naprawdę spoko, bo rzadko spotyka się puder z takimi właściwościami. I to na dodatek dobrymi właściwościami.

- pięknie wygładzał i zmiękczał skórę -w dotyku była niewyobrażalnie miła i jedwabista przez cały dzień
- trzymał skubaniutki mat - nawet gdy już zbliżał się mój czas wyświecania to pod palcem wciąż czułam pudrową woalkę zamiast oleju. O dziwo skóra naprawdę się świeciła, ale nie była tłusta.

Za tą cenę nie wiem czy kupię ponownie - pewnie nie. Dziś rynek kosmetyczny ruszył z kopyta i z pewnością jest wiele ciekawych pudrów do wytestowania zasługujących na większą uwagę.
Ten produkt jest w porządku Jest elegancki wręcz trochę ekskluzywny. Cieszę się, że go miałam, ale nie jest to ten puder, który spełnia oczekiwania mojej przetłuszczającej się skóry.

Świetny puder

Najlepszy puder jaki miałam, a testowałam ich wiele. Bardzo ładnie matuje i długo się trzyma. Nie daje perfidnego matu, tylko przepiękny, satynowy. Mam cerę mieszaną, w kierunku do tłustej i ten puder sprawdził się naprawdę bardzo dobrze. Nie ciastkuje się, kiedy już zaczyna schodzić z twarzy to raczej w delikatny i subtelny sposób. Dobrze pasuje z podkładem matującym z NEO jak i z każdym innym, którego używam- od tych drogeryjnych tupu Rimmel czy Eveline, po wodoodporny Make up Atelier Paris. GORĄCO POLECAM!

Bardzo dobry

Puder kupiłam po zalewie pozytywnych recenzji i się nie rozczarowałam. Mam mieszaną cerę i sypki puder jest dla mnie nieodzowną częścią makijażu, używałam wielu, ale ten wyróżnia się pozytywnie i chyba najczęściej do niego wracam.

Idealne wykończenie makijażu

Od dłuższego czasu szukałam pudru który będzie idealnym wykończeniem mojego codziennego makijażu i wreszcie znalazłam! Długo zwlekałam z jego zakupem gdyż jest dosyć drogi ale po przeczytaniu recenzji innych wizażanek skusiłam się w końcu i jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest bardzo wydajny więc nawet jeśli wydamy na ten kosmetyk troszke więcej pieniędzy to warto zainwestować. Puder ma eleganckie opakowania, niestety nie pamiętam czy w zestawie załączona była gąbeczka bo do jego aplikacji od samego początku używam pędzla. Pierwsze co mnie w nim zaskoczyło to to jak bardzo drobno jest zmielony. Jak dotąd nie spotkałam się jeszcze z sypkim pudrem o takiej drobnej postaci. Dzięki temu daje bardzo gładkie, aksamitne wykończenie. Idealnie matowi skórę na cały dzień i mimo iż mam mieszaną cerę ze skłonnością do błyszczenia w strefie T puder ten sprawdził się znakomicie i nawet podczas największych upałów nie było potrzeby poprawiania makijażu. Efekt po jego nałożeniu jest naturalny i nie tworzy efektu maski. Świetnie sprawdził się u mnie zarówno z wysokopółkowymi podkładami, jak i tańszymi, drogeryjnymi. Nie zapycha ani nie wysusza buźki. Ma delikatny przyjemny zapach. Polecam gorąco!

Pyli jak diabli, ale z efektem wow

Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami, nabyłam tenże puder, ale na początku nie byłam nim zachwycona.

Czekałam kolejny miesiąc, aby opisać rzetelnie puder Neo Małe Up HD Perfector Loose. Powodem było to,
że już po 4 godzinach świeciłam się w strefie T :/
Pod makijaż stosowałam różne kremy, na wiele sposobów aplikowałam podkład i chyba znalazłam na niego sposób ;) Nie lubi się ani z pudrem ani z bazą rozświetlającą ;) Mimo, że rozświetlenie jest w nich subtelne i niemal niewidoczne, to moja strefa T błyszczy tak, że niemal krzyczy i błaga o poprawkę makijażu.

Puder jest niesamowicie drobny, co powoduje, że bardzo się pyli. Używam go wyłącznie w domu, zresztą uważając, aby nie odwrócić opakowania, bo wtedy po otwarciu wszystko wokół jest wypudrowane :/

A teraz napiszę, dlaczego go polubiłam, mimo opisanych wyżej minusów. Ma niebiańską, gładką konsystencję. Po jego użyciu, twarz jest wygładzona jak po żadnym innym pudrze. Mało tego, efekt gładkiej buzi utrzymany jest do wieczornego demakijażu. Śmiało mogę napisać po ostatnim weselu, że nawet do demakijażu porannego ;)
Oczywiście w trakcie imprezy wymagał poprawki.

Kolejnym plusem jest to, że puder ten nie wchodzi w zmarszczki na mojej cerze 40+. To dla mnie bardzo ważna cecha, nawet jedna z najważniejszych.

Nie zauważyłam też, aby wysuszył mi cerę, czy podkreślił suche skórki a mam bzika na tym punkcie.

Osobiście zauważyłam, że najlepszy efekt jest wówczas, kiedy nałożony zostanie metodą stemplowania.

Myślę, że będzie idealny dla cery suchej.

Mimo, że wymaga czasem poprawki w ciągu dnia to uwielbiam GO :) Aby to zrozumieć, trzeba go użyć chociaż raz ;) Zachęcam.

Nawet nawet

Jestem posiadaczką baaardzo tłustej cery, dosłownie Level hard, więc ciężko mnie czymś zachwycić . Większość pudrów załatwia problem świecenia na Max 3 - 4 godziny, później sebum wygrywa. Jednak po przeczytaniu tylu pozytywnych ocen postanowiłam spróbować i z pudrem Neo.
Puder jest dobrze zmielony , nie zmienia koloru podkładu i faktycznie matuje (w moim przypadku 5h Max ale to i tak nieźle) . Cena trochę przeraża , jednak ciężko mi stwierdzić jak ma się ona do faktycznej wydajności, ponieważ pudru używam miesiąc. Mocno się pyli ale nie przeszkadza mi to . Trochę gorzej jest już po upływie 5h , twarz zaczyna mi się okropnie świecić A odkładanie produktu nie wygląda dobrze . Ponadto produkt wysusza skórę i to dość mocno, co w przypadku tlustej cery oznacza katastrofę. Wiec po ok 10h mam na twarzy ciastko i podkreślone suche skorki (na tlustej cerze sic!)

Super!!!

Bardzi dobry puder, jeden z lepszych z którymi się spotkałam... Dobrze matowi, makijarz jest super utrzymany przez cały dzień (mam cerę mieszana z tłusta strefa T), jest drobno zmielony, o delikatnym zapachu, bardzo fajne opakowanie, buzia Bardzi ładnie wygląda na zdjęciu. Generalnie polecam

Dobrze matuje

Puder rzeczywiście jest bardzo drobno zmielony. Matuje skórę na długo i mam wrażenie, że nie ma konieczności "pudrowania noska" po kilku godzinach, tak jak mam w przypadku innych podobnych produktów. Jedyny minus to, ze mam wrażenie, że mocno wysusza skórę (mam cerę suchą). Zaczęłam go używać w okresie zimowym, więc to tez może mieć znaczenie. Jestem bardzo ciekawa jak będzie się spisywał w trakcie upałów.

Miłości moje????

Ten puder to jeden z produktów których nie może zabraknąć wśród moich kosmetyków do codziennej pielęgnacji.
Ideał ❤️
Posiadam cerę tłusta, mieszana z tendencja do luszczenia się skórek w strefie "T" to moja zmora kiedy nadchodzi jesień i zima i makijaż wygląda jako nijako.

Ten puder dał mi największą radość codziennego makijażu o tej porze roku. Nie dość że jest bardzo wydajny, doskonale matuje nie pozostawiając tych paskudny j skórek to co najważniejsze moja twarz jest tak gładka że przy pierwszym jego użyciu chciałam jej dotykać cały czas.
Perfekcyjny to strzał/test na 100% doskonały.
Od teraz każdego dnia cieszę się komfortem i idealnie wykończonym makijażem.
Polecam BAAARDZO polecam

Niespodzianka

Ideał, chociaż byłam sceptycznie do niego nastawiona dziś nie wyobrażam sobie aby mogło go zabraknąć w mojej kosmetyczce. Łatwa aplikacja. Idealnie dopasowuje się do koloru skóry i ją wygładza, nie zapewnia efektu maski. Niweluje się świecenie skóry. Sprawia że skóra wygląda świeżo i zdrowo. Cudo normalnie.

Super fixer!

Puder jest świetnym fixerem, jest ultra drobno zmielony, wiec uwaga na jego wyjmowanie z opakowania! Zostawia pięknie zmatowioną i wykończoną twarz, przy czym zostaje na twarzy i idealnie łączy wszystkie warstwy ze sobą