Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 3.64/5

Profesjonalny puder sypki z efektem HD.
Specjalny mix pudrów zapewnia idealnie aksamitną, uelastycznioną skórę o jednolitym kolorycie przez wiele godzin.
Zawarta w pudrze krzemionka redukuje świecenie, matuje cerę oraz nadaje jej jedwabistość i idealne przyleganie do skóry bez efektu maski.
Ultra lekka formuła pozwala skórze swobodnie oddychać, nie wysuszając skóry.

sypki
matujące

Świetny!

Używam tego produktu od kilku tygodni i ten puder spełnia moje oczekiwania w 100%. Jestem posiadaczką cery mieszanej i u mnie ten puder jak najbardziej się sprawdza. Myślę, że będzie to produkt bardzo wydajny, ponieważ niewielka jego ilość pozwala na opruszenie całej twarzy.

Powiedzieć o tym pudrze, że jest fatalny to za mało.

Gdy zobaczyłam, że firma Cosmo Group weszła na rynek z kolejną marką i to oferującą produkty do makijażu, miałam ochotę przetestować wszystkie. Ostatecznie zdecydowałam się na HD Perfector Loose Powder, chyba obietnice producenta mnie przekonały... Niestety puder okazał się być fatalnym i nie tylko ich nie spełnił, ale również mija się z moimi oczekiwaniami.

Opakowanie to typowy odkręcany słoiczek, w którym mieści 10,5 g produktu. Jest ono wyposażone w sitko, niestety dość felerne, przelatuje przez nie bardzo dużo produktu. Chciałabym, aby była to jedyna wada, ale dalej jest tylko gorzej...

Puder w opakowaniu ma kolor pomarańczowy, czy raczej pomarańczowo-różowy, jest to w każdym razie bardzo dziwny odcień. I gdyby na twarzy stawał się transparentny tak, jak zapewnia producent, to pewnie bym się tego nie czepiała. Natomiast on sprawia, że nasza skóra staje się żółto-pomarańczowa. Jeśli ktoś z Was marzył o byciu kurczakiem, to voilà, z tym kosmetykiem to marzenie może się spełnić. Żeby nie było - łączyłam go z różnymi podkładami, o różnych odcieniach i z każdym robił to samo. Coś okropnego, nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Dobrze, że ostatnio większość czasu spędzam w domu, bo w innym wypadku nie miałabym możliwości przetestowania tego produktu - udawać kurczaka przed innymi ludźmi byłoby mi po prostu wstyd.

Wspomniałam wyżej o obietnicach producenta, więc może do tej kwestii się teraz odniosę. Na pewno NIE JEST to puder matujący. Zapewniony przez niego efekt matu utrzymuje się 2-3h, później zaczyna się istny cyrk i świecenie skóry wcale nie jest najgorsze, ale do tego wrócę za chwilę. Kolejną obietnicą producenta jest wygładzenie, ja natomiast zupełnie go nie widziałam. Podobnie zresztą jak tej jedwabnej powłoki, o której również możemy przeczytać, zapoznając się z opisem pudru. Gdzie ta aksamitna skóra ja się pytam?! Ze wszystkich obietnic producenta spełnionych zostało okrągłe zero.

Jak wspomniałam wcześniej - puder po kilku godzinach wygląda okropnie i nie tylko w kontekście świecenia skóry. On po prostu wygląda nieestetycznie, nieświeżo, ciężko, zamiast scalać makijaż, najzwyczajniej w świecie go psuje. Od kilku lat najczęściej używanym przeze mnie podkładem jest Estee Lauder Double Wear. Przez cały ten czas miałam poczucie, że żaden zły kosmetyk nie jest w stanie zepsuć efektu ELDW - ani baza, ani puder, ani nic innego. Z przykrością muszę stwierdzić, że recenzowany puder jest pierwszym, któremu to się udało... Aha, jeśli borykacie się z suchymi skórkami, to ten produkt podkreśli Wam każdą z nich.

Jakby tego było mało, puder okropnie się pyli, strach oddychać podczas nakładania go na twarz. Ma również brzydki zapach, lekko chemiczny.

Cena ponad 60 złotych jest dla mnie jednym wielkim żartem, ale niekoniecznie śmiesznym. To, że kosmetyk nie jest jej wart jest "oczywistą oczywistością", ale jak zastanawiam się, ile byłabym w stanie za niego zapłacić, to dochodzę do wniosku, że nawet złotówki bym żałowała...

Podsumowując, puder jest okropny, już dawno nie miałam tak złego produktu z tej kategorii. Wszystko jest nie tak, jak być powinno: wygląd na skórze, trwałość, kolor, zapach... Niestety nie mogę ani go polecić, ani wystawić więcej niż jedną gwiazdkę.

Uwielbiam!

Miałam już wiele pudrów do twarzy ale nie przypominam sobie aby któryś wywarł na mnie aż tak dobre wrażenie jak ten. Klasyczne opakowanie z sitkiem, a w nim bardzo - powtarzam bardzo drobno zmielony puder o beżowym kolorze. To jest dosłownie obłoczek, pyłek i broń Boże aby przy nim kichnąć :D Kolor na skórze jest całkiem neutralny, mam bardzo jasną cerę i w żaden sposób nie przyciemnia.

To co robi ten puder na skórze to jest magia - wygładza, przede wszystkim ale przez duże "W". Skóra po aplikacji jest gładka wręcz aksamitna do tego stopnia, że mam ochotę cały czas się po niej głaskać :D Próbowałam go również pod oczy i tam też na prawdę dobrze się spisuje. Daje matowe wykończenie ale nie jest to tępy, płaski mat, bardzo naturalny. Kolejnym dużym, pozytywnym zaskoczeniem przy tym produkcie było to jak fajnie ten mat trzyma na mojej mieszanej skórze. Strefa "T" po całym dniu nadal wygląda dobrze, lekko się świeci ale w dopuszczalnym stopniu, w którym wygląda to nadal dobrze. Niedawno widziałam go na promocji za coś ok 59 zł, jak najbardziej jest tej ceny wart tym bardziej, że opakowanie jest spore, a sam puder wydajny. Zupełnie przypadkiem trafiłam na swoją "pudrową perełeczkę", firma NEO Makeup po raz kolejny bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Lekki, matujący, mega wygładzający, dla mnie rewelacja.

Fajny puder

Jestem właśnie na etapie poszukiwania idealnego pudru do twarzy, pomyślałam, że skoro lakiery od neonail są świetne to może warto spróbować też kolorówkę. Kupiłam ten puder, bo jego opis pasował do mojego ideału. Na szczęście był to bardzo dobry zakup. Skóra staje się dosłownie w sekundzie wygładzona i aksamitna. Puder fajnie też matuje skórę, dlatego polecam.go również do cery mieszanej. Niestety nie stał się moim ideałem, chociaż wiele mu nie brakuje, ale jednak wyżej wymieniony efekt nie trwa długo, jest to dla mnie dość istotna sprawą, bo makijaż wykonuje rano i mam nadzieję że dotrwa chociaż do południa, nie mam po prostu czasu w ciągu dnia ciągle iść do łazienki i poprawiać.

Bardzo dobry produkt

Godny polecenia produkt do zmatowienia cery który nie wiem jak ma wyglądac efekt HD ale napewno widac zaraz po nałożeniu że jest to ładny satynowy efekt wykończenia i daje skórze taki naturalny aksamitny wygląda powiedziałabym że nawet naturalnej zdrowej cery, jest drobniutki, dobrze sie nakłada i sprawia że jest wydajny bowiem nie sa wymagane poprawki w miedzyczasie, opakowanie zgrabne ładne i por eczne, nie znalazłam minusów zatem godny zauważenia produkt który powinien byc w każdej dobrze wyposażonej kosmetyczce

Za dużo obietnic. Kilka wpadek. Małe rozczarowanie.

Wynalazałm go tutaj i po wielu pozytywnych opiniach kupiłam migusiem na stronie producenta.Przyszedł niczym "młody bóg" w pięknej oprawie i dawał obietnicę ideału.
Nie.
Mimo, że wygląda ekskluzywnie, pozostawiał milutki, gładziutki efekt i bardzo ładnie trzymał mat - to jednak nie.
Różni się od pudrów jakie miałam okazję testować. Jest inny-serio.
I to pod wieloma względami.

Po pierwsze pozostawia kolor. Miałam z tym wiele razy problemy, bo czasem "leżał" grubiej i leniwiej niż w innych partiach skóry i tworzył nieestetyczne ciacho. Jedne podkłady lubił bardziej, drugie mniej... ale zawsze z którymś sie sprzeczał. Odcień tego pudru (brzoskwinia/róż) nie zawsze też pasował do tónów podkładów zwłaszcza żółtych. Z tego też wynikała jego skandaliczna czasem widoczność.

Dwa. Zapach. Lubię i szanuję, ale tu woń była bardzo wyczuwalna i pod koniec wręcz znienawidzona przez moją osobę. Zwłaszcza , że puder straszliwie się pyli - gdyż jest bardzo, ale to bardzo drobno zmielony.

Trzy. Nie ma mowy by dokonać tym produktem poprawkę na już "zmęczonym" i wyświeconym makijażu - obraża się i tworzy ciemne, grube plamy.
Cztery. Tworzy płaski i głęboki mat - na czoło ok.

Jego dwie główne zalety są naprawdę spoko, bo rzadko spotyka się puder z takimi właściwościami. I to na dodatek dobrymi właściwościami.

- pięknie wygładzał i zmiękczał skórę -w dotyku była niewyobrażalnie miła i jedwabista przez cały dzień
- trzymał skubaniutki mat - nawet gdy już zbliżał się mój czas wyświecania to pod palcem wciąż czułam pudrową woalkę zamiast oleju. O dziwo skóra naprawdę się świeciła, ale nie była tłusta.

Za tą cenę nie wiem czy kupię ponownie - pewnie nie. Dziś rynek kosmetyczny ruszył z kopyta i z pewnością jest wiele ciekawych pudrów do wytestowania zasługujących na większą uwagę.
Ten produkt jest w porządku Jest elegancki wręcz trochę ekskluzywny. Cieszę się, że go miałam, ale nie jest to ten puder, który spełnia oczekiwania mojej przetłuszczającej się skóry.

Świetny puder

Najlepszy puder jaki miałam, a testowałam ich wiele. Bardzo ładnie matuje i długo się trzyma. Nie daje perfidnego matu, tylko przepiękny, satynowy. Mam cerę mieszaną, w kierunku do tłustej i ten puder sprawdził się naprawdę bardzo dobrze. Nie ciastkuje się, kiedy już zaczyna schodzić z twarzy to raczej w delikatny i subtelny sposób. Dobrze pasuje z podkładem matującym z NEO jak i z każdym innym, którego używam- od tych drogeryjnych tupu Rimmel czy Eveline, po wodoodporny Make up Atelier Paris. GORĄCO POLECAM!

Puder kupiłam po zalewie pozytywnych recenzji i się nie rozczarowałam. Mam mieszaną cerę i sypki puder jest dla mnie nieodzowną częścią makijażu, używałam wielu, ale ten wyróżnia się pozytywnie i chyba najczęściej do niego wracam.

Idealne wykończenie makijażu

Od dłuższego czasu szukałam pudru który będzie idealnym wykończeniem mojego codziennego makijażu i wreszcie znalazłam! Długo zwlekałam z jego zakupem gdyż jest dosyć drogi ale po przeczytaniu recenzji innych wizażanek skusiłam się w końcu i jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest bardzo wydajny więc nawet jeśli wydamy na ten kosmetyk troszke więcej pieniędzy to warto zainwestować. Puder ma eleganckie opakowania, niestety nie pamiętam czy w zestawie załączona była gąbeczka bo do jego aplikacji od samego początku używam pędzla. Pierwsze co mnie w nim zaskoczyło to to jak bardzo drobno jest zmielony. Jak dotąd nie spotkałam się jeszcze z sypkim pudrem o takiej drobnej postaci. Dzięki temu daje bardzo gładkie, aksamitne wykończenie. Idealnie matowi skórę na cały dzień i mimo iż mam mieszaną cerę ze skłonnością do błyszczenia w strefie T puder ten sprawdził się znakomicie i nawet podczas największych upałów nie było potrzeby poprawiania makijażu. Efekt po jego nałożeniu jest naturalny i nie tworzy efektu maski. Świetnie sprawdził się u mnie zarówno z wysokopółkowymi podkładami, jak i tańszymi, drogeryjnymi. Nie zapycha ani nie wysusza buźki. Ma delikatny przyjemny zapach. Polecam gorąco!

Pyli jak diabli, ale z efektem wow

Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami, nabyłam tenże puder, ale na początku nie byłam nim zachwycona.

Czekałam kolejny miesiąc, aby opisać rzetelnie puder Neo Małe Up HD Perfector Loose. Powodem było to,
że już po 4 godzinach świeciłam się w strefie T :/
Pod makijaż stosowałam różne kremy, na wiele sposobów aplikowałam podkład i chyba znalazłam na niego sposób ;) Nie lubi się ani z pudrem ani z bazą rozświetlającą ;) Mimo, że rozświetlenie jest w nich subtelne i niemal niewidoczne, to moja strefa T błyszczy tak, że niemal krzyczy i błaga o poprawkę makijażu.

Puder jest niesamowicie drobny, co powoduje, że bardzo się pyli. Używam go wyłącznie w domu, zresztą uważając, aby nie odwrócić opakowania, bo wtedy po otwarciu wszystko wokół jest wypudrowane :/

A teraz napiszę, dlaczego go polubiłam, mimo opisanych wyżej minusów. Ma niebiańską, gładką konsystencję. Po jego użyciu, twarz jest wygładzona jak po żadnym innym pudrze. Mało tego, efekt gładkiej buzi utrzymany jest do wieczornego demakijażu. Śmiało mogę napisać po ostatnim weselu, że nawet do demakijażu porannego ;)
Oczywiście w trakcie imprezy wymagał poprawki.

Kolejnym plusem jest to, że puder ten nie wchodzi w zmarszczki na mojej cerze 40+. To dla mnie bardzo ważna cecha, nawet jedna z najważniejszych.

Nie zauważyłam też, aby wysuszył mi cerę, czy podkreślił suche skórki a mam bzika na tym punkcie.

Osobiście zauważyłam, że najlepszy efekt jest wówczas, kiedy nałożony zostanie metodą stemplowania.

Myślę, że będzie idealny dla cery suchej.

Mimo, że wymaga czasem poprawki w ciągu dnia to uwielbiam GO :) Aby to zrozumieć, trzeba go użyć chociaż raz ;) Zachęcam.

Nawet nawet

Jestem posiadaczką baaardzo tłustej cery, dosłownie Level hard, więc ciężko mnie czymś zachwycić . Większość pudrów załatwia problem świecenia na Max 3 - 4 godziny, później sebum wygrywa. Jednak po przeczytaniu tylu pozytywnych ocen postanowiłam spróbować i z pudrem Neo.
Puder jest dobrze zmielony , nie zmienia koloru podkładu i faktycznie matuje (w moim przypadku 5h Max ale to i tak nieźle) . Cena trochę przeraża , jednak ciężko mi stwierdzić jak ma się ona do faktycznej wydajności, ponieważ pudru używam miesiąc. Mocno się pyli ale nie przeszkadza mi to . Trochę gorzej jest już po upływie 5h , twarz zaczyna mi się okropnie świecić A odkładanie produktu nie wygląda dobrze . Ponadto produkt wysusza skórę i to dość mocno, co w przypadku tlustej cery oznacza katastrofę. Wiec po ok 10h mam na twarzy ciastko i podkreślone suche skorki (na tlustej cerze sic!)

Super!!!

Bardzi dobry puder, jeden z lepszych z którymi się spotkałam... Dobrze matowi, makijarz jest super utrzymany przez cały dzień (mam cerę mieszana z tłusta strefa T), jest drobno zmielony, o delikatnym zapachu, bardzo fajne opakowanie, buzia Bardzi ładnie wygląda na zdjęciu. Generalnie polecam