Dermacol, Make Up Cover (Kryjący podkład do twarzy)

Dermacol, Make Up Cover (Kryjący podkład do twarzy)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dermacol opracowano na bazie formuły umożliwiającej połączenie korektora z fluidem. Umożliwia to kamuflaż wielu zmian skórnych. Podkład utrzymuje się na twarzy przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek. Wystarczy bardzo niewielka ilość, aby zakryć wszystkie niedoskonałości. Dermacol zawiera składniki, dzięki którym chroni skórę przed działaniem wilgoci i wody morskiej - jest bardzo trwały i wydajny.

Nowa wersja podkładu Dermacol to:
- zwiększona pojemność do 30g,
- zmiana barw nasycenia odcieni, ułatwiająca dopasowanie koloru do własnej karnacji,
- wprowadzenie filtra SPF30, którego zadaniem jest chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV,
- jeszcze większa trwałość i wodoodporność
- lżejsza konsystencja, dzięki której pory skóry nie są zatkane i skóra może swobodnie oddychać.

Dermacol jest zalecany dla każdego rodzaju skóry, także bardzo wrażliwej. Produkt jest hypoalergiczny, a więc nie podrażnia nawet bardzo delikatnej i wrażliwej skóry. Doskonale sprawdza się przy cerze: naczynkowej, gdy policzki są różowe od popękanych naczynek, z przebarwieniach, trądzikowej, ze skłonnościami do alergii, z piegami.

Używa produktu od: próbka

Jeszcze tak brzydko nie było

Bardzo swojego czasu byłam ciekawa tego podkładu do tego stopnia, że kupiłam na promocji odcień z tonami różowymi, inne były wymiecione z półki. Tylko dwa kolory z tego co pamiętam nie mają różowych tonów i tych akurat nie było. Konsystencja pasta, rzecz jasna, jak na full covarage przystało. Tubka metalowa niczym maść z apteki, no ale nie o opakowanie tutaj chodzi. Wyszłam mixerami jakoś z kolorem, żeby nie rzutowal na mojej opinii. Jest w stanie zakryć nawet przeszłość, ale... To jak potrafil źle potem wyglądać jak wydzieliło się sebum... Po kilku godzinach od nałożenia zwarzyl się, miałam wrażenie, że chce zejść z twarzy. Potworny wygląd strefy T. Pory na wierzchu... No na pewno nie dla cer tłustych i mieszanych z problemem rozszerzonych porów, moim zdaniem. Chociaż może innym się sprawdzić. Ja wychodzę z założenia, że wolę czegoś nie zakryć, albo zrobić to korektorem niż zrobić sobie brzydka szpachli na twarzy.

Zapychacz

Produkt testowałam dwa razy, drugi raz po długiej przerwie za każdym razem tak jak nie mam problemu z wypryskami po tym podkładzie dzieje się dramat.. Wysypuje mnie odrazu. Ogólnie podkład bardzo kryjący zarazem podkreślający wszytkie niedoskonałości zdecydowanie nie nada się dla osób borykających się z problematyczną cerą. Po nałożeniu wygląda fajnie natomiast po paru godzinach wygląda nie estetycznie i brzydko schodzi. I słaba kolorystyka

Produkt bardzo mocno kryjący, raczej na większe okazję

Zakupiłam produkt na promocji, zaskoczył się swoją konsystencją gdyż jest tłusta, gęsta. Produkt bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość na całą twarz. Uwielbiam go na wszelkie wielkie wyjścia i imprezy gdy potrzebuje aby produkt utrzymywał się długo i mial mocne krycie. Jestem z tego podkładu bardzo zadowolona i polecam go bardzo.

Tłusta plastelina do twarzy

Jestem mega zawiedziona tym podkładem. Konsystencja jest gęstsza niż pasta do zębów albo do butów. Nie potrafię go zaaplikować na twarz tak, żeby nie wyglądać jakbym miała plastelinę na twarzy.
Ponadto ma taki średni, drażniący zapach.
Zakupiłam z myślą o wykonaniu samodzielnego makijażu, który posłuży mi na długi czas np. Przyjęcie weselna. Ale ani razu go nie użyłam do tego celu bo bardzo źle wyglądam w nim. Ponadto wywołuje na mojej skórze jakiś dziwny łojotok, którego nie potrafię przez tydzień okiełznać. Mi się nie sprawdził, ale nie neguje ze dla kogoś będzie hitem.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze kryjący produkt

Podkład jak najbardziej mocno kryjący, ale tez mocno zapychający. Nie najade się dla suchej skory- efekt maski murowany. Najlepiej rozprowadza się pędzlem.
Podkład mocno ciemnieje po nałożeniu. Kolory albo zbyt różowe albo zbyt pomarańczowe.
Trwałość również wymaga wiele do życzenia.

Co tu sie zadzialo?

To jest bardzo, bardzo, ale to bardzo kryjaca pasta. Nie podklad. Pasta, ktora w nieumiejetnych rekach przyniesie wiecej szkody niz pozytku.
To, ze opakowanie jest beznadziejne to jedna sprawa. Druga, to chyba sila odsrodkowa wypychajaca paste. Wystarczy raz nadusic by ona sama sie wypychala. Jak sie nie zakreci, to produkt bedzie doslwonie wszedzie. Do tego opakowanie ulega zniszczeniu.
Czlowiek przyzwyczajony do zwijania koncowki pasty do zebow zwija i te opakowanie chyba bo to by peklo.
Podklad do twarzy rzeczywiscie kryje. Na serio. To jest takie krycie, ze moj tatuaz znikl w przeciagu paru sekund. Ale to jak sie go ciezko nadklada, to historia na osobna ksiazke.
Mi sie on nie sprawdzil. Czulam, ze mam go na twarzy. Osiadl bardzo ciezko, wyswiecil sie, co wygladalo bardzo nieestetycznie. On sie nie zrolowal ani nie sciemnial, ale sam komfort noszenia go ocenilabym na 0. Bardzo, ale to bardzo mnie zapchal. Na drugi dzien wysypalo mnie jak nigdy dotad.
W ogole nie podoba mi sie to jak on wyglada na mojej buzi.
Jestem na nie.

hit

Jest bardzo mocno kryjący, wydajny, dostępna duża ilość odcieni. Osobiście nie stosuje podkładu na cała twarz, lecz punktowo na miejsca w których pojawiają się problemy skórne. W moim przypadku nie uczula czy tez nie zapycha.

Sprawdza się na całym ciele

Zakupiłam produkt ze względu na promocję i moją ciekawość. podkład używam na twarz jednak w bardzo małych ilościach i tylko tam gdzie coś rzeczywiście wymaga zakamuflowania czyli bym powiedziała że punktowo. jest naprawdę solidny i bardzo trwały nie łatwo jest go łatwo zmyć podczas dnia. Na innych częściach ciała również się sprawdza i nie ściera

Krycie 100%

Podkład idealnie się sprawdza na wielkie wyjścia, ślub, wesele i inne okoliczności w celu wykonania makijażu do zdjęć. Zdoła zakryć wszelkie sińce i niedoskonałości.
Jednak jego ciężka i tłusta konsystencja nie nadaje się do stosowania na codzień.
Bardzo obciąża skórę i przynajmniej mi zatyka pory. Po uzyciu miałam wiele niespodzianek na twarzy z którymi musiałam walczyć dobre 2 tyg by zniknęły.
W pigmentacji i kryciu nikt mu nie dorówna lecz ja więcej nie skorzystam :)

dobre krycie

Podład kupiłam ponieważ przeczytałam opinie o jego super kryciu oraz wydajności i to się zgadza, ale niestety dla mnie tu się plusy kończą. Wystarczy nie wielka ilość kosmetyku żeby przykryc wszystkie ekstremalne niedoskonałości, ale jeżeli ktoś posiada suche skórki to się nie sprawdzi bo je uwidacznia. Nie polecam go również do codziennego stosowania, bo jest za cięzki i bardzo zapycha. Co do trwałości u mnie się nie sprawdził, bardzo szybko skóra zaczyna się błyszczeć. Trzeba bardzo uważać z ilością, bo może powodować efekt maski. Nie jestem specjalistką od makijażu i byc może nie potrafię go uzywać tak żebym była nim zachwycona, bo moim zdaniem to dość wymagający podkład. Jest bardzo gęsty, zauważyłam również, że nie ze wszystkimi podkładami wspópracuje, z niektórymi się roluję/waży. Minusem jest też to, że się utlenia i nieznacznie, ale jednak zmienia odcień. Co do wydajności to jest bardzo duża, podkład mam naprawdę długo i myślę, że prędziej skończy się jego termin ważności niz on sam. Brdziej moim zdaniem sprawdza się jako korektor niż jako podkład, dośc dobrze niweluje sińce pod oczami. No i lepiej się nim pomalować wcześciej niż ubrać, bo bardzo brudzi ubrania i się ściera. Nie sądzę, że dam się skusic na kolejne opakowanie.

Gęsta, tłusta maska na twarzy.

Sięgnęłam po ten kosmetyk zachęcona opiniami w internecie. Mam bardzo zaczerwienioną, tłustą cerę z trądzikiem, więc szukałam czegoś co dobrze zakryje niedoskonałości.
Podkład jest bardzo gęsty i tłusty, odrobiną można zakryć bardzo dużą powierzchnię. Pomimo rozprowadzenia go cienko na twarzy, cały dzień go na sobie czułam, jakbym użyła bardzo tłustego kremu. Krycie jest rzeczywiście bardzo dobre, ale u mnie kosmetyk tworzył efekt maski, a do tego uwidaczniał rozszerzone pory. Pogorszył też moja cerę, po całym dniu noszenia miałam na twarzy więcej krostek i zaskórników.
Myślę, że może się sprawdzić jako korektor punktowy lub podkład na kilka godzin, jednak nie warto męczyć cery tą maską.

czas dać mu odejść

podkład kupiłam tylko po to żeby zakryć tatuaże.. i rzeczywiście sprawdzał się do tego idealnie, zakrycie "nieletnich" tatuaży przed rodzicami na basenie- sprawdzało się idealnie, wodoodporny.
Na twarz... hmm jest baaardzo tłusty, nie ma tutaj mowy o dotykaniu twarzy czymkolwiek, nawet po zapudrowaniu twarzy on się po prostu rusza.
Zapycha. to nie jest na pewno podkład na codzień, może użycie go okazjonalnie i DOBRE zmycie olejem a potem żelem do twarzy albo i podwójne olejkiem dla pewności.
Jako korektor punktowy na pryszcze? może jeśli komuś chce się tak bawić.
Miał swoją chwilę chwały ale dla mnie już nie do użytku.