Nature Box, Nadający objętości spray z olejem migdałowym

Nature Box, Nadający objętości spray z olejem migdałowym

Nadający objętości spray ze 100% tłoczonym na zimno olejem migdałowym 150ml. Natychmiast unosi włosy u nasady dla efektu objętości do 48h.

Bez silikonów, parabenów i sztucznych barwników.
94%* składników pochodzenia naturalnego.

*w tym woda

Objętość? Oj nie bardzo

bardzo liczyłam, że w końcu trafiłam na produkt który faktycznie zwiększa objętość włosów. Jednak nie.. Ze zwiększeniem objętości nie ma to nic wspólnego. Jedyny plus jest taki, że włosy są troszkę wygładzone i lepiej się rozczesują, ale taki efekt osiągam również innymi produktami. Jestem więc zwiedziona.

Piękny zapach

Będąc w Rossmannie trafiłam na promocję kosmetyków Nature Box. Mam włosy bardzo cieknie i zawsze szukam kosmetyków które nadadzą objętości moim włosom. Bez większego zastanowienia wzięłam z póki szampon i olejek z tej serii, które mają nadać objętość.
Jeśli chodzi o spray to ma piękny migdałowy zapach. Aplikacja produktu jest bardzo łatwa. Po użyciu kosmetyku włosy unoszą się u nasady i mam wrażenie, że idzie je łatwiej rozczesać. Niestety u mnie efekt uniesionych włosów utrzymuje się ok 5 godzin

Dość dobry

Bardzo fajne i praktyczne opakowanie dzięki któremu z łatwością możemy spryskać włosy. Spray który ma natychmiast unosić włosy u nasady jest wydajny,
pięknie pachnie, unosi włosy u nasady, pomaga przy rozczesywaniu włosów. Efekt natychmiastowej objętości utrzymuje się około całe dnia. Nie powoduje alergii ani nie uczulił mnie. Polecam

Całkiem całkiem

Spray który ma natychmiast unosić włosy u nasady jest wydajny,
pięknie pachnie, unosi włosy u nasady, pomaga przy rozczesywaniu włosów dodatkowo. Efekt natychmiastowej objętości utrzymuje się około całe dnia. Nie powoduje alergii

Nie dla mnie

Produkt na pewno pięknie pachnie i jak cała seria ma ładne opakowanie. Nie ma dokładnej instrukcji jak go stosować – z jednej strony można się sugerować, że trzeba go nakładać u nasady z drugiej jeśli ma właściwości odżywcze to przydałoby się nałożyć również na całe włosy. Próbowałam na kilka sposobów. Niestety spray zawiera sporo alkoholu i to czuć, zastosowany na całe włosy przesuszył mi i tak już suche końcówki. Myślę też, że osoby z wrażliwą skórą głowy mogłyby mieć z nim problem przez ten alkohol. Zastosowany tyko u nasady delikatnie usztywnił – wysuszył? tam włosy i delikatnie się uniosły. Efekt ten jednak w moim przypadku był bardzo znikomy i szybko znikł. Ogólnie spray się u mnie nie sprawdził, a szkoda bo zapowiadał się ciekawie

Strzał w 10!

Ostatnio będąc w rossmannie natknęłam się na produkty z nature box, od razu w oczy rzucilo mi się to, że owy spray rozszedł się jak świeże bułeczki, zostały 2 sztuki, gdzie z innych serii było po kilkanaście sztuk szamponów, odżywek, sprayów. Może to marne wytłumaczenie, ale coś w tym jest, że bardziej kuszą nas rzeczy, których jest mniej, wydają się być lepsze.
W gruncie rzeczy nie potrzebowałam sprayu, na promocji kosztował 16zl, wiec jakoś tanio też nie było, ale co tam, kupiłam! Trochę moralniak mnie cisnął, że użyję dwa razy i rzucę w kąt jak praktycznie wszystkie produkty tego pokroju, ale...! Po pierwszym użyciu- zakochałam się. Moje włosy bardzo go polubiły, włosy są puszyste, odbite od nasady, łatwiej można je wystylizować. Włosy po sprayu mają taką teksturę, ale nie są absolutnie sztywne, nie robią się strąki. Polecam!