Efektima, Eco Mama, Body Oil (Olejek do ciała `Kompleks 7 olejów`)

Efektima, Eco Mama, Body Oil (Olejek do ciała `Kompleks 7 olejów`)

Ze szczególną dbałością i troską o delikatną oraz wymagającą skórę kobiet w ciąży, opracowaliśmy doskonały olejek nawilżająco-regenerujący. Odpowiednio dobrany kompleks 7 olejów pielęgnujących sprawia, że preparat korzystnie wpływa na kondycję naskórka. Od pierwszego użycia można zauważyć, że naskórek jest nawilżony, przyjemny i delikatny w dotyku.
Kompleks 7 olejów:
kokosowy,
z oliwek,
z awokado.
Testowano dermatologicznie.

nawilżające, wygładzające, natłuszczające, regenerujące, uelastyczniające / na rozstępy
bez alkoholu, bez parabenów
z aplikatorem
oliwka / olejek
normalna, wrażliwa, sucha
pielęgnacja ciała

Efektima

Kosmetyk stosuję regularnie podczas ciąży. Fajnie się wchłania, ma bardzo dobry, bogaty skład. Czy działa ? - trudno powiedzieć, ale moim zdaniem tak. Póki co nie widać większych zmian na skórze spowodowanych rozciąganiem, ale do rozwiązania zostały mi jeszcze niecałe 3 tygodnie, także wkrótce okaże się na 100%. Aktualnie jestem bardzo na tak.

recenzja kosmetyku

Stosuję ten olejek od 2 m-cy na brzuch i biust. Używam go co drugi dzień na noc na przemian z balsamem - jest bardzo przyjemny w stosowaniu. Szybko się wchłania, skóra po nim jest w super stanie. Moim zdaniem warto go kupić, zastanawiam się czy w ogólnie nie stosować jej regularnie.

Mega olejek który nie kosztuje dużo

Olejek pachnie łagodnie, prawie niewyczuwalnie. Nie uczula ani nie pozostawia klejącej czy tłustej powłoki na skórze a co ważne nie plami ubrań :) Jak dla mnie spełnia swoją funkcje: nawilża i uelastycznia skórę brzuszka oraz ma bardzo przystępną cenę i spokojnie wystarcza na kilka dobrych tygodni regularnego stosowania :) Używam go razem z balsamem z tej serii, oba są świetne, do kupienia w Rossmanie

super olejek

Świetny olejek. Tak mi przypasował, że stosuje go nawet po ciąży, przede wszystkim na nogi bo niestety ale jednak po ciąży stan mojej skóry się pogorszył a on naprawdę przyniósł ukojenie mojej szorstkiej i wysuszonej skórze. Nie podrażnia skóry, ma delikatny zapach, a co ważne dla mnie, nie pozostawia w połączeniu z nią nieprzyjemnego zapachu w porównaniu do innych. Sprawdza się i latem i zimą ;)

Fajny

Wypróbowałam już kilka olejów i ten zdecydowanie jest najlepszy - największym plusem jest to, że nie jest "tłusty", po nasmarowaniu nie brudzi koszulek a za to nawilża i koi skórę brzucha. Stosuje również profilaktycznie na inne partie ciała (uda, pośladki) i żadne ubrania nie przyklejają się do mnie jak po innych olejkach. Cena fajna, trafiłam na promocję "kup jeden drugi gratis" więc spośród innych kosmetyków dla ciężarnych fajnie wyszlo. Jedynym minusem jest zapach - dla mnie brzydko pachnie...

Numer 1 dla mojej przesuszonej skóry

Świetny olejek. Stosuję go regularnie na całe ciało. Co najważniejsze dla mnie nie podrażnia delikatnej skóry na brzuszku i ma bardzo dobry skład. Nie pozostawia też tłustego filmu na skórze więc śmiało można go użyć rano. Ma przyjemny niezbyt intensywny zapach. Według mnie jest to produkt wart polecenia

Świetny olejek

Olejek do ciala przeznaczony dla kobiet w ciazy, super sie sprawdza, nawilza, nie pozostawia grubej waratwy tłustego filmu, redukuje swedzenie partii ciala narazonych na rozstepy i w ogóle rozciąganie skóry. Cialo jest ujedrnione przy regularnym stosowaniu oraz wygladzone, skora miekka w dotyku. Swietne jest takze maslo z tej serii do ciala, konsystencja bardziej jak balsam do ciala. Dziala podobnie jak olejek. Ja stosowalam w ciazy olejek na dzien i maslo na noc. Ladnie pachnie w porównaniu z innymi kosmetykami na rozstepy, które mialam.