Mesoestetic, Ultimate W+, Whitening BB Cream (Podkład pod makijaż typu BB wyrównujący koloryt i niedoskonałości skóry)

Innowacyjny podkład stanowiący syntezę doskonałego produktu do makijażu z działaniem pielęgnacyjnym. Właściwości kremu bb pomogą Ci odzyskać zdrowy, promienny wygląd cery.
Formuła podkładu jest lekka, niekomedogenna, dzięki czemu nie zapycha porów i nie sprzyja powstawaniu zaskórników. Produkt wykazuje dobre krycie oraz wysoką trwałość. Poza działaniem korekcyjnym, świetnie radzi sobie z niwelowaniem niedoskonałości. Ujednolicenie kolorytu cery oraz wygładzenie przebarwień widać już po kilku aplikacjach. Krem działa przeciwstarzeniowo- jego antyoksydacyjne działanie hamuje ingerencję wolnych rodników w funkcjonowanie komórek, a substancje nawilżające i wygładzające doskonale radzą sobie ze spłycaniem drobnych zmarszczek. Ponadto, produkt ma działanie ochronne- obecność wysokich filtrów przeciwsłonecznych sprawia, że stosowanie dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej przestaje być konieczne.

Uniwersalność odcienia „medium" sprawia, że będzie on odpowiedni dla wielu typów urody
Korzyści wynikające ze stosowania produktu:
wyrównanie kolorytu twarzy,
dobre krycie i trwałość,
nawilżenie oraz odżywienie skóry,
w dłuższym stosowaniu widoczne rozjaśnienie przebarwień,
wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Dla kogo?
Dla wszystkich osób, których skóra potrzebuje odżywienia i rozświetlenia.
Składniki: fosfolipidy lameralne, witamina E.

Bardzo dobry i wydajny

Bardzo dobry krem BB na upalne dni.Zawiera wysoki filtr spf 50 co na lato jest idealnym rozwiązaniem.Pięknie wygładza twarz i ładnie wtapia się w cerę.Nie zapycha porów i ma właściwości pielęgnujące:nawilża,rozjaśnia przebarwienia.Ma tylko jedną niestety wadę-trzebą koniecznie używać na niego puder matujący bo się świeci.Właśnie za to jedna gwiazdka mniej.No i opakowanie trochę mi nie pasuje a mianowicie nie widać ile jest produktu w środku ale jest to wydajny produkt,mi przy codziennym użyciu wystarczył na 3,5 miesiąca.Nie wiem czy kupie ponownie bo lubię testować różne kosmetyki ale ten zawsze będzie w zasięgu mego wzroku i zawsze będę do niego wracać szczególnie latem.Na lato najlepszy!