Collistar, Mascara Infinito (Tusz do rzęs)

Collistar, Mascara Infinito (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Bestsellerowa mascara Collistar, dzięki formule opartej na naturalnych woskach idelanie pogrubia i unosi rzęsy. Szczoteczka z elastomeru ułatwia precyzyjną aplikację tuszu.
Maskara gwarantuje nieskończone pogrubienie, podkręcenie i wydłużenie rzęs. Specjalna szczoteczka, wykonana z delikatnego elastomeru, ze starannie oddzielonymi włoskami, gwarantuje dokładne pokrycie i wymodelowanie rzęs. Niesamowity rozświetlający efekt dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów pereł:
- multi-odbijające: o magicznym rozświetlającym efekcie, który podkreśla blask koloru i rozświetla spojrzenie;
- zmikronizowane: cząsteczki odbijające światło, które mienią się na powierzchni rzęs.

Bardzo dobry

Bardzo dobry tusz. Drogi, ale wart zakupu na jakiejś dobrej promocji.
Dobra pigmentacja, bardzo czarny kolor. Jest bardzo trwały, nie osypuje się i jednocześnie łatwo się zmywa. Ładnie podkręca i wydłuża rzęsy. Efekt jest elegancki i naturalny, nie daje efektu sztucznych rzęs tylko efekt "twoje rzęsy, ale znacznie piękniejsze". Opakowanie jest bardzo eleganckie, wręcz luksusowe. Polecam gorąco!

Lubimy się całkiem długo

Mascara ta, charakteryzuje się bogatą i dwuformułową strukturą. Prócz nadania naturalnego, efektywnego wyglądu sprawia, że daje on nie tylko niezwykły efekt końcowy, co więcej regeneruje i odżywia rzęsy.
Wyprofilowana szczoteczka z elastomeru pozwala uzyskać wydłużone, pogrubione i podkręcone rzęsy. Bez najmniejszego problemu rozprowadzimy tusz na rzęsach i z większą precyzją rozczeszemy je.
Infinito High Precision posiada w składzie naturalne woski ryżowe, oliwne i pantenol. W internecie można upolować ją nawet za 50 złotych.

Bardzo dobry

Tusz przepięknie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy. Mam wersję extra nero i czerń jest intensywna, głęboka. Szczoteczka ma dwie strony, z których jedna służy do wydłużania i podkręcania, a druga do zagęszczania, co daje ogromna możliwość modelowania rzęs wedle upodobania. Gwiazdkę odejmuję za cenę.

Po prostu dobry

Tusz ma piękne i trwałe opakowanie, w kolorze złota. Szczoteczka jest silikonowa, A tusz ma kolor głębokiej czerni, na początku jak większość tuszy jest rzadki i trudny w aplikacji. Należy mu dać trochę czasu żeby zgęstniał i wtedy jest bardzo poprawnie. Dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja i nie kalkuje. Wydłuża fajnie, jednak z pogrubieniem rzęs już jest gorzej. Jest trwały, raczej nie rozmazuje się. Zmywa się łatwo zwykłym micelarem. Wydajny.

Ulubiona maskara

Tą maskarę poznałam poprzez jedno z pudełek kosmetycznych gdzie znalazłam próbkę twj masakry. Niegdyś myślałam że nie wydam tyle pieniędzy na tusz do rzęs jednak po zużyciu tej próbki byłam zachwycona efektem jaki daje. Rzęsy są pogrubione i ekstremalnie wydłużone. Jak to tej pory to maskara niezastąpiona!

Dobry tusz

Tusz dostałam w prezencie na święta z kredką i kosmetyczką :) Ma eleganckie opakowanie a w środku dobrą, wygodną silikonową szczoteczkę. Jednak na początku używania nabierała ona za dużo tuszu i miałam ubrudzone opakowanie. Tusz pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy a także bardzo delikatnie je pogrubia. Efekt można stopniować, ale brakuje efektu wow. Nie podkręca rzęs tak jak obiecuje producent. Ma głęboki czarny kolor. Trzyma się cały dzień- nie sypię się i nie rozmazuje się. Jak dla mnie 4+.

Koszmar

Miałam okazję przetestować ten tusz na swoich rzęsach około tydzień przed tym jak zrobił mi masakrę na oczach.. Ale o tym zaraz.
Posiadam rzęsy długie i proste jak druty. Od tuszów wymagam tego aby trzymały w miarę podkręcenie zalotki oraz pogrubienia. I ten tusz powiem szczerze nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia. Co prawda pogrubiał rzęsy i je rozdzielał ale od razu po nałożeniu maskary rzęsy od razu wracały do swojego naturalnego kształtu mimo, iż producent obiecuje również podkręcenie rzęs. Szczoteczka silikonowa czyli taka jaką lubię, opakowanie ładne eleganckie ale do rzeczy.
Po czasie zauważyłam, że strasznie okolica wokół oczu zaczęła mi się przesuszać, dochodziło do tego, że ściągałam suche skórki z powiek!!! gdzie w makijażu na co dzień moja okolica wokół oczu nie jest pomalowana; następnie nastąpił dramat. Oczy mi spuchły do tego stopnia, że ledwo co widziałam, po zejściu opuchlizny dosłownie czułam palący ból- miałam poparzone powieki. Całe moje leczenie trwało około miesiąc gdzie przez ten czas wyglądałam jakbym brała udział w bójce z zawodowymi bokserami.
Zdaje sobie sprawę, że nastąpiła u mnie reakcja alergiczna i nie u każdego ona może wystąpić natomiast zdarzyło mi się to tylko z tym produktem dlatego postanowiłam to opisać aby może ostrzec tych z wrażliwymi oczkami.
Natomiast postanowiłam ocenić ten produkt obiektywnie, ponieważ nie u każdego uczulenie może wyjść, więc mimo wszystko mam nadzieję, że ta recenzja komuś pomoże:)

Uwielbiam uwielbiam uwielbiam

Dostałam ten tusz od koleżanki, ponieważ u niej się nie sprawdził.. użyłam go i... rewelacja! Doskonale wydłużył rzęsy i sprawił że wyglądają jak sztuczne. Co najlepsze tusz się nie osypuje i nie robi pandy pod oczami. Do tego opakowanie jest bardzo ładne i wygląda luksusowo. Użyłam już 2 opakowania i jak nie znajdę tańszego zamiennika to pewnie do niego wrócę :-)

Super

Bardzo lubię ten tusz, głównie służy mi do malowania dolnych rzęs, ale jest mega wydajny. Starcza mi na rok czasem dłużej. Nie wysusza się!!! Nie roztapia powodując pandy :) czarny głęboki kolor. Trzyma się cały dzień. Nie skleja rzęs. Polecam

MASKARA

Długo czekałam i testowałam ,aż w końcu znalazłam swoją ulubioną i najlepszą makarę pod słońcem. Mskara idealnie pogrubia i podnosi moje rzęsy. Dzięki szczoteczce z elastomeru ,która pozwala na precyzyjną aplikację tuszu co jest dla mnie bardzo ważne . Ważnym elementem jest również to , że nie skleja rzęs. Maskara ma u mnie punktów 10/10. POLECAM

Okej maskara

Tusz do rzęs jest po prostu okej, nic nadzwyczajnego. Dostałam go w prezencie, używam na codzień i mam zamiar go zuzyć do końca ale nie 'powala'. Ogromnym plusem jest trwałość i to, że nie rozmazuje się ani się nie osypuje. Minusem to, że skleja rzęsy i nierównomiernie rozprowadza się po rzęsach przez co w niektórych miejscach jest go mniej w innych więcej i tworzą się "grudki". Przyjemna, precyzyjna szczoteczka - nie za duża i nie za mała.

Idealny!

Tusz otrzymałam w prezencie w komplecie z kredka i płynem dwufazowym.

Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków tej marki, ale teraz wiem że to nie był ostatni raz ;)

Tusz ma piękne, złote, eleganckie opakowanie. Pięknie się prezentuje i w torebce jak i na toaletce.
Bardzo wygodna szczoteczka z dwiema długościami wypustek, co pozwala na idealne umiłowanie rzęs nawet w najtrudniejszym miejscu - czyli w samych kącikach oczu ;)
Rzęsy są pięknie rozczesane, wydłużone i uniesione.
Po jednokrotnym malowaniu efekt jest bardzo naturalny, romantyczny. Ale już dwukrotne malowanie pozwala uzyskać mocniejszy efekt z mocno pogrubionymi rzęsami, ale nie sklejonymi.
Jest trwaly- nie obsypuje się, nie rozmazuje się.

A bardzo łatwo się zmywa i płynem micelarnym i płynem dwufazowym.

Kolor jest czarny, ale to jest prawdziwa głęboka czerń.