Collistar, Mascara Infinito (Tusz do rzęs)

Collistar, Mascara Infinito (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Bestsellerowa mascara Collistar, dzięki formule opartej na naturalnych woskach idelanie pogrubia i unosi rzęsy. Szczoteczka z elastomeru ułatwia precyzyjną aplikację tuszu.
Maskara gwarantuje nieskończone pogrubienie, podkręcenie i wydłużenie rzęs. Specjalna szczoteczka, wykonana z delikatnego elastomeru, ze starannie oddzielonymi włoskami, gwarantuje dokładne pokrycie i wymodelowanie rzęs. Niesamowity rozświetlający efekt dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów pereł:
- multi-odbijające: o magicznym rozświetlającym efekcie, który podkreśla blask koloru i rozświetla spojrzenie;
- zmikronizowane: cząsteczki odbijające światło, które mienią się na powierzchni rzęs.

Mnie się bardzo podoba!

Maskara ma silikonową szczoteczkę, która bardzo dobrze rozdziela rzęsy, ale również fajnie wydłuża i pogrubia. Ja mam bardzo długie i naturalnie podkręcone rzęsy, a także dość gęste. Inna maskara tej marki, Art Design moim zdaniem dużo lepiej sprawdza się na co dzień, , kiedy chce się szybko osiągnąć dobry, naturalny efekt, ale ta zapewnia dokładne dojście do każdej rzęsy i bardziej spektakularny efekt na który należy poświęcić nieco więcej czasu. Czerń jest głęboka, w ciągu dnia nie widzę, aby tusz się osypywał czy rozmazywał. Odpowiednio długo maskara zachowuje są świeżość. Raczej nie mam zastrzeżeń.

Całkiem niezły

Tusz kupiłam na promocji w Douglasie za 65 zł i muszę przyznać że jest całkiem niezły. Podkręcil moje rzęsy w zauważalny sposób, ma naprawdę dobra pigmentacje, jest poprostu mega czarny co daje pogłębienie koloru oczu. Minusem jest że lubi odbijać się na powiece i upaprać długo nakładane cienie. Myślę że wart uwagi tusz ale raczej polować na promocję bo standardowa cena myślę że wygórowana :)

Rzęsy cały dzień na swoim miejscu, ale bez efektu WOW

Po wielu zachwytach sławnym tuszem Collistar zdecydowałam się w końcu go wypróbować i sprawdzić czy jest taki super.

Pierwsze wrażenie faktycznie było pozytywne, bo tusz ładnie wydłużał rzęsy, podkreślał każdą z osobna (mimo, że nie miał silikonowej szczoteczki, która wg mnie jest mistrzynią w rozdzielaniu rzęs) oraz utrzymywał w miejscu każdą z nich cały dzień. Tusz nie kruszył się, ani nie rozmazywał. Wydawałoby się - tusz idealny!

Ale demakijaż sprawiał mi sporą trudność, zapewne przez zawarte w nim woski. Mogłabym rzec, że świetnie nadawałby się jako tusz wodoodporny.

Nie uzyskamy nim efektu miliona rzęs, bo jednak troszkę je skleja. Próbowałam zmienić szczoteczkę/spiralkę na inną (z mojego ulubionego tuszu, który bardzo mocno zagęszcza rzęsy), ale efekt był ten sam, więc wychodzi na to, że wina leży w formule tuszu, a nie szczoteczce. Nie zauważyłam też, aby rzęsy podkręcał, jak zapewnia producent. Ma za to piękną, intensywną czerń.

Zapach ma bardzo neutralny, nie narzucający się.

Opakowanie bardzo wygodne, nie przewraca się. Wykonane z porządnego plastiku. Bardzo ładnie się prezentuje. Tuszu nabiera się odpowiednia ilośćilość. Duża pojemność.

Cena dosyć wysoka, ale tusz pomimo braku zagęszczenia rzęs, jest naprawdę bardzo dobry. Na pewno kupiłabym go ponownie w jakiejś fajnej promocji.

Niestety niewypał

Tusz od samego początku jest jakiś suchy. Mam problem z tym, żeby w ogole w jakikolwiek sposób nałożyć go na rzesy, bo po prostu go na nich nie widać. Jedyny efekt jaki widze, to lekkie przyciemnienie rzęs. O podkręceniu, wydłużeniu czy pogrubieniu, nie mam tutaj mowy:(

Nie wiem co się dzieje z tym tuszem

Pierwsze opakowanie tuszu kupiłam rok temu w douglasie na szybko, ponieważ kończył się mój clarins, a pilnie potrzebowałam zrobić delikatny makijaż. Rok temu ten tusz był strzałem w 10! Ładnie podkręcał i rozsczesywał rzęsy, nadawał im fajny głęboki kolor i nie kruszył się w ciągu dnia oraz nie odznaczał na powiekach. Po tym jak się skończył, stwierdziłam że kupię drugie opakowanie. I tu zaczęły się schody... nie wiem może miałam pecha, może trafiłam na jakieś "lewe" opakowanie z "lewej" serii, jednak tusz nie dość że zaczął powodować po dwóch tygodniach od otwarcia u mnie łzawienie, to jeszcze zaczął się wręcz potwornie odznaczać na powiekach, robić mi z rzęs "pajączki" i co najgorsze cholernie kruszyć w ciągu dnia, tak że wyglądałam jakbym miała podbite oko . Nie wiem, może jeszcze dam temu tuszowi szanse ale na pewno nie w najbliższej przyszłości. Ewidentnie coś było nie tak z tym tuszem. Daje uczciwe 3 gwiazdki, bo jak na taką firmę i za taką cenę, to jednak można od nich wymagać.

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych tuszy , ładnie rozczesuje,wydłuża i podkręca rzęsy,nie skleja ich. Nie osypuję się i nie odbija na powiece. Plus za silikonową szczoteczkę z jednej strony z grzebykiem, który ładnie rozczesuje rzęsy. Produkt kupiłam w promocji w bardzo dobrej cenie

Bardzo dobry

Bardzo dobry tusz. Drogi, ale wart zakupu na jakiejś dobrej promocji.
Dobra pigmentacja, bardzo czarny kolor. Jest bardzo trwały, nie osypuje się i jednocześnie łatwo się zmywa. Ładnie podkręca i wydłuża rzęsy. Efekt jest elegancki i naturalny, nie daje efektu sztucznych rzęs tylko efekt "twoje rzęsy, ale znacznie piękniejsze". Opakowanie jest bardzo eleganckie, wręcz luksusowe. Polecam gorąco!

Lubimy się całkiem długo

Mascara ta, charakteryzuje się bogatą i dwuformułową strukturą. Prócz nadania naturalnego, efektywnego wyglądu sprawia, że daje on nie tylko niezwykły efekt końcowy, co więcej regeneruje i odżywia rzęsy.
Wyprofilowana szczoteczka z elastomeru pozwala uzyskać wydłużone, pogrubione i podkręcone rzęsy. Bez najmniejszego problemu rozprowadzimy tusz na rzęsach i z większą precyzją rozczeszemy je.
Infinito High Precision posiada w składzie naturalne woski ryżowe, oliwne i pantenol. W internecie można upolować ją nawet za 50 złotych.

Bardzo dobry

Tusz przepięknie rozdziela, wydłuża i podkręca rzęsy. Mam wersję extra nero i czerń jest intensywna, głęboka. Szczoteczka ma dwie strony, z których jedna służy do wydłużania i podkręcania, a druga do zagęszczania, co daje ogromna możliwość modelowania rzęs wedle upodobania. Gwiazdkę odejmuję za cenę.

Po prostu dobry

Tusz ma piękne i trwałe opakowanie, w kolorze złota. Szczoteczka jest silikonowa, A tusz ma kolor głębokiej czerni, na początku jak większość tuszy jest rzadki i trudny w aplikacji. Należy mu dać trochę czasu żeby zgęstniał i wtedy jest bardzo poprawnie. Dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja i nie kalkuje. Wydłuża fajnie, jednak z pogrubieniem rzęs już jest gorzej. Jest trwały, raczej nie rozmazuje się. Zmywa się łatwo zwykłym micelarem. Wydajny.

Ulubiona maskara

Tą maskarę poznałam poprzez jedno z pudełek kosmetycznych gdzie znalazłam próbkę twj masakry. Niegdyś myślałam że nie wydam tyle pieniędzy na tusz do rzęs jednak po zużyciu tej próbki byłam zachwycona efektem jaki daje. Rzęsy są pogrubione i ekstremalnie wydłużone. Jak to tej pory to maskara niezastąpiona!

Dobry tusz

Tusz dostałam w prezencie na święta z kredką i kosmetyczką :) Ma eleganckie opakowanie a w środku dobrą, wygodną silikonową szczoteczkę. Jednak na początku używania nabierała ona za dużo tuszu i miałam ubrudzone opakowanie. Tusz pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy a także bardzo delikatnie je pogrubia. Efekt można stopniować, ale brakuje efektu wow. Nie podkręca rzęs tak jak obiecuje producent. Ma głęboki czarny kolor. Trzyma się cały dzień- nie sypię się i nie rozmazuje się. Jak dla mnie 4+.