S. Oliver, So Pure EDT

S. Oliver, So Pure EDT

Zapach z kategorii aromatyczno-fougere dla mężczyzn.
Nuty zapachowe:
Nuty głowy: bergamotka, zielone jabłko i kardamon.
Nuty serca: lawenda, geranium i fiołek.
Nuty bazy: cedr, drzewo sandałowe i bursztyn.

Rekomendacja
jesień / zima, na dzień
50 - 100ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Kocham!!!!

Mąż miał już bardzo dużo różnych perfum i miał też swoje ulubione które mi nie pasowały.... wiec kupiałam mu te... okazały sie strzałem nie w 10 a w 1000! zapach jest czysty, meski-ale nie chamski, taki ponętny, otulający...aż takie przyjemne ciarki na skórze mam zakażdym razem jak ich używa:) zapach naprawde jest intrygujący ,uwodzicielski w męskim wydaniu. Już nie jedna kobieta pytała co to za zapach . Ja polecam

Piękne,długotrwałe perfumy!

Przyznam,że wcześniej nie znałam tej marki perfum. Natknęłam się na nie przypadkowo podczas zakupów w Rossmannie. Gdy tylko je powąchałam to wiedziałam,że Mój Narzeczony musi je mieć! Jemu również bardzo przypadły do gustu tak,więc bez zastanowienia je kupił.

Perfumy otrzymujemy w małej,zgrabnej i prostej w wyglądzie buteleczce. Wedlug mnie są bardzo urocze i jednocześnie męskie. Opakowanie jest bardzo praktyczne,dzięki czemu można je ze sobą zabrać do pracy czy w podróż. Zapach ma piękną i wyrazistą korzenną nutę. Na poczatku jest bardzo intensywny a po jakimś czasie się ulatnia i niezwykle długo pachnie. Na skórze pachnie obłędnie męsko i oryginalnie. Jesteśmy z Narzeczonym zachwyceni tymi perfumami. Są wydajne i długotrwałe!