BasicLab Dermocosmetics, Famillias, Pomadka ochronna do ust

BasicLab Dermocosmetics, Famillias, Pomadka ochronna do ust

Odżywczo-ochronna pomadka koi oraz wygładza przesuszone i spierzchnięte usta. Sprawia, że usta stają się miękkie, a ich powierzchnia wygładzona. Formuła pomadki oparta jest na bazie olejku rycynowego, który efektywnie odżywia i zmiękcza naskórek; wosku pszczelego – zmiękczającego i wygładzającego oraz witaminy E o właściwościach odżywiających i regenerujących skórę.

REZULTATY:
• Odżywione i wygładzone usta
• Przywrócony komfort i zapewniona ochrona
• Zregenerowany naskórek
• Gładkie, miękkie i pełne połysku usta

<10ml
balsam do ust
w sztyfcie

Fajna

Bardzo ładnie pachnąca pomadka do ust.
Przyjemna konsystencja, widocznie nawilża i dość długo utrzymuje się na ustach.
Dodatkowo opakowanie w ładnym, turkusowym kolorze cieszy oko :)

Najlepsza pomadka

Najlepsza pomadka jaką do tej pory miałam. Nie znikała, ani nie wchłaniała się chwilę po nałożeniu. Faktycznie nawilżała usta i chroniła je przed czynnikami zewnętrznymi. Niestety widać po niej zużycie, ale nie jest to twarda pomadka, tylko raczej takie twardsze masełko w sztyfcie :) Więc czuć miękkość - na ustach też . Pachnie bardzo delikatnie i słodko. W porównaniu do niektórych produktów w tej cenie , jest naprawdę świetna.

Świetna

Ponieważ wysuszone usta to mój odwieczny problem i zawsze szukam dobrych pomadek ochronnych, dorzuciłam tą do koszyka przy okazji zakupów. Od razu stała się moim ulubieńcem i zamówiłam kilka kolejnych. Świetnie nawilża usta, odżywia, pielęgnuje, chroni przed wysuszającymi pomadkami, wiatrem mrozem, słońcem. Używam codziennie, mam jedną w każdej torebce, każdym pokoju, łazience, samochodzie moim i męża nawet XD. Jestem mega zadowolona bo dorównuje nawet balsamowi z Clarins. A zapach jest cudowny, jak guma balonowa co przypomina mi słoneczne wakacyjne dni z dzieciństwa.

Kocham <3

Ta z pozoru zwyczajna pomadka ochronna to mój nowy ulubieniec. Zamknięta w prostym i poręcznym opakowaniu, nie robi wielkiego wrażenia, jednak tuż po otwarciu uderza nas przepiękna woń cytrynowego sorbetu - pierwszy wielki plus, ponieważ większość firm sięga po urocze, ale dość banalne nuty malinowojagodowe. Aż cieknie ślinka!
Jednak najważniejsze są efekty stosowania. Otóż pomadka okazała się genialna zarówno w warunkach domowych, jak i zewnętrznych. Fantastycznie izoluje usta od działania mrozu czy niesprzyjających warunków atmosferycznych, ale również kiedy stosujemy ją w trakcie siedzenia w domu można odczuć działanie nawilżająco-natłuszczające. Uwielbiam smarować nią usta na 10 minut przed aplikacją makijażu - dzięki temu wargi są przygotowane nawet na przesuszające szminki matowe.
Dodatkowa informacja na obecne czasy: pomadka nie lepi się i nie rozmazuje po twarzy, dzięki czemu sprawdza się także pod maseczkę.
Podsumowując, nic, tylko brać.

Może być, ale wolę bebe

Spoko pomadka, ale nie na większe przesuszenia czy sezon zimowo-mrozowy.
Póki co żadna pomadka nie zdeklasowała bebe, która daje szybką regenerację ust i długo na nich siedzi.

Jeśli chodzi o Basiclab, pomadka również bazuje na pochodnych ropy naftowe, dodatkowo niestety BHT, którego w obecnym składzie bebe nie ma. Od marki, która pozycjonuje się na dobre i naturalne składy wymagam więcej. Tak więc obecność BHT zdecydowanie na minus.

Ogólnie naturalne pomadki u mnie kompletnie się nie sprawdzają, przetestowałam ich wiele, jednak efekty marne i zawsze wracam do bebe.

Samo działanie oceniam bardziej doraźnie. Myślę, że dla niewymagających ust lub na mniej wymagający sezon będzie dobra.

Dzialanie odżywczo-regenerujące 3/5
Minus za BHT w składzie.

Pomadka ochronna do ust

Pomadka ochronna do ust, która jest idealnym wyborem na zimowe dni. Świetnie rozprowadza się po ustach pozostawiając je miękkie i delikatne. Pozostaje warstwa ochronna. Ten efekt utrzymuje się na ustach przez dłuższy czas. Myślę, że jest to doskonały wybór na taką pogodę jak teraz czyli mroźną zimę. Uwielbiam mieć nawilżone usta i ten produkt daje właśnie taki efekt. Fajnie też sprawdza się w domu gdy jak wiadomo kaloryfery grzeją a powietrze jest suche pomadka ratuje moje spierzchnięte usta. Ma bardzo przyjemny zapach i smak trochę przypominający według mnie gumę balonową????Szczerze polecam.

Najlepsza z najlepszych!

Jak ja się cieszę, że trafiłam na tą pomadkę!!!! Efekt ukojenia nawet na najbardziej spierzchniętych ustach jest natychmiastowy! Daje super nawilżenie ,szybko się wchłania ale pozostawia przez dłuuuugi czas efekt cudnie wypielęgnowanych ust. Jest idealna jako baza pod pomadki kolorowe. Polecam, polecam,polecam!!!!

POLECAM, W CZOŁÓWCE NAJEPLSZYCH

Pomadkę kupiłam od tak, chyba dlatego, że opakowanie jest zwyczajne i proste.
Kupiłam ją dość niedawno, ale już mogę stwierdzić, że jest to pomadka plasująća się w moim top pomadek ochronnych.
-wygładza
- nawilża
- regeneruje
- chroni
dodatkowym atutem jest słodki zapach, ale nie jest meczący.
Bardzo wydajna i aksamitna

Zapach dzieciństwa

Pomadka skutecznie nawilża i świetnie pielęgnuje usta. Zabezpiecza przed zimnem dając uczucie odżywienia . Chyba najlepsza pomadka jaką miałam. W każdym razie nie potrafię przypomnieć sobie nic lepszego.no i ten zapach gumy balonowe hmmm

Spoko

Pomadka spełnia swoje zadanie i fajnie nawilża usta, chroni przed pękaniem z czym mam zawsze problem, jest bardzo wydajna dzięki czemu wystarcza na długi czas, przyjemna w zapachu. Moja ogólna ocena to 8/10
Mogę smiało polecić

pomadka Basiclab

ŚAIWTNIE ODZYWIA MOJE USTA, NAWILZA I WYGŁADZA i JEST BARDZO WYDAJNA!!!!!!Uzywam jej gdy wchodze na dwór ale tez w domu- usta sa wygładzone i naprawde tak odzywione az az czuje sie bardziej wyjatkowa!

Doskonała!

Ależ to dobry kosmetyk jest. Zachwycam się tą pomadką od kilkunastu dni. Opakowanie tradycyjne, ale zawartość zacna. Bardzo dobry skład, rodzima marka. Sztyft jest miękki, dobrze sunie po ustach. Nawilża, natłuszcza, odżywia, wygładza i koi. Działanie doskonałe, nie mam zastrzeżeń. Używam z ogromną przyjemnością!
I teraz hit, moim zdaniem, pachnie jak guma Donald! Czy ktoś to jeszcze pamięta?