Zobacz oferty

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.81/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Odżywczo-ochronna pomadka koi oraz wygładza przesuszone i spierzchnięte usta. Sprawia, że usta stają się miękkie, a ich powierzchnia wygładzona. Formuła pomadki oparta jest na bazie olejku rycynowego, który efektywnie odżywia i zmiękcza naskórek; wosku pszczelego – zmiękczającego i wygładzającego oraz witaminy E o właściwościach odżywiających i regenerujących skórę.

REZULTATY:
• Odżywione i wygładzone usta
• Przywrócony komfort i zapewniona ochrona
• Zregenerowany naskórek
• Gładkie, miękkie i pełne połysku usta

balsam do ust
w sztyfcie
<10ml

idealny dla spierzchniętych ust

Produkt sprawdził mi się genialnie. Odkąd pamietam moje usta były suche, popękane, piekące. Ten balsam niweluje te problemy. Pieknie nawilża, koi. Plusem jest dla mnie jego smak, a właściwie jego brak. Niestety ma on jeden minus, który pojawia się przy chłodniejszych temperaturach. Jego konsystencja jest dość twarda, stała. Przy kontakcie ze skóra nie rozpuszcza się, przez co rozprowadza się tępo. Przy podrażnionych ustach może sprawić to dyskomfort, ciągnąć je na boki.

odżywcza pomadka

Bardzo dobrze nawilżająca i odżywcza pomadka do ust. Sprawdza się na kuracji izotretynoiną. Trochę tępa konsystencja, przez co czasami ciężko się nakłada.

Jedna z najlepszych pomadek

Pomadka jest wspaniała! Doskonale radzi sobie zimą, jak i latem, kiedy mam problem z wypiciem odpowiedniej ilości wody, a usta schną na wiór. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje wargi. Zapach jest delikatny i przyjemny, smak neutralny.

Perełka na suche usta !

Kupiłam go ponieważ widziałam wiele pozytywnych opinii na wizaż . Produkt początkowo pokazuje nam się w wygodnym opakowaniu . Na ustach jest on przezroczysty ale pozostawia połysk . Że względu na bogaty skład bardzo wolno się wchłania , praktycznie wcale . Przechodząc do efektu mogę stwierdzić że jestem w niej zakochana . Usta są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku . Nie czuję dyskomfortu podczas noszenia jej a skóra ust jest niesamowicie nawilżona , czuć gołym okiem że zregenerowana . Używałam jej w okresie zimy kiedy mój problem suchych ust się nasilił i spisała się super , usta były pełne blasku a wszystkie obiecywane efekty przez producenta spełnione .

BasicLab Dermocosmetics, Famillias, Pomadka ochronna do ust

Jedna z najlepszych pomadek, jakie miałam okazję testować! :) Świetnie odżywia i zmiękcza usta, sprawdza się nawet podczas opryszczki czy zajadów. Niestraszne jej kwasy ani retinoidy, prawdziwy sztos ????????

Dobrze nawilżenie

Pomadkę BasicLab używam od miesiąca.Szukałam produktu dobrze nawilżającego i regenerującego moje usta i trafiłam w 10! Świetnie nawilża , mam problem z suchymi skórkami ,po użyciu suche skórki zniknęły!Dobrze regeneruje usta po używaniu mocno wysuszających pomadek , jestem z niej bardzo zadowolona :)

Świetna pomadka

Pomadkę dostałam jako gratis do zamówienia i do tamtej pory nie miałam pojęcia, że firma Basiclab ma je w swojej ofercie. W innym wypadku pewnie sama bym się nią wcześniej zainteresowała, ponieważ bardzo lubię produkty tej firmy, a pomadek używam regularnie ze względu na bardzo przesuszające się usta i masę suchych skórek. Dlatego też większość z tego typu produktów okazuje się dla mnie niewystarczająca lub wymaga ciągłego dokładania. Nie czytałam wcześniej żadnych opinii o tym produkcie , więc nie miałam szczególnych oczekiwań. Okazało się, że ta pomadka stała się moim ulubieńcem.
Przede wszystkim jest to bardzo treściwa pomadka, która bardzo dobrze nawilża i odżywia usta. Efekt ten utrzymuje się na ustach naprawdę długo, dzięki czemu fajnie je chroni i nie trzeba jej ciągle dokładać. Na ustach pozostawia bardzo przyjemne uczucie - nie jest ani za ciężka i lepka ani zbyt lekka. Dla mnie ma również odpowiednią, dość zbitą konsystencję, dzięki czemu jest wydajna, ale jednocześnie nie trzeba mocno wciskać jej w usta. Bardzo przypadł mi do gustu też jej zapach, przypomina mi nieco gumę balonową, ale w delikatnym wydaniu. Ma też bardzo porządne opakowanie, które nie otwiera się w torebce, a w trakcie używania pomadka nie wsuwa się z powrotem do środka.

Bardzo przyjemna!

Pomadkę wrzuciłam, tak o, do koszyka w trakcie robienia zakupów na stronie basiclab, więc nie byłam kierowana jakimiś dobrymi recenzjami, poleceniami i jakie było moje pozytywne zaskoczenie kiedy jej użyłam! Pomadka jest bardzo przyjemna, nie czuć jej aż tak na ustach (niektóre balsamy są dla mnie zbyt "ciężkie" i czuję je na ustach, czego nie lubię), a przede wszystkim dobrze nawilża. Przy tym wszystkim jest straaaasznie wydajna! Nie mogę jej skończyć. Bardzo się polubiłyśmy.

Ciut ciut brakuje do ideału

Pomadek używam na okrągło, mam wymagające usta, które łatwo pierzchną, robią się na nich suche skórki i czuję nieprzyjemną szorstkość. Dlatego w kwestii pomadek można powiedzieć, że jestem ekspertką i mam spore wymagania. Zależy mi, żeby pomadka była skuteczna oraz żeby jej ochrona była długotrwała, bo nie lubię co 5 minut nakładać coś na usta. Jak do tej pory jestem wierna rumiankowej pomadce Alterry, jest dla mnie idealna, ale ciągle próbuję nowych produktów, aby znaleźć godnego zastępcę.

Pomadka BasicLab jest dosyć blisko ideału, ale niestety drobne minusy sprawiają, że nie zdetronizuje mojego dotychczasowego ulubieńca. Pierwsze co to muszę pochwalić długotrwałe działanie. Wystarczy solidnie posmarować usta i przez dłuższy czas nie czuję potrzeby ponowienia aplikacji. Nawet po tym czasie czuć delikatną warstwę ochronną na ustach, która jest lekko natłuszczająca, nawilżająca i dająca ukojenie. Usta są gładkie, miękkie, bez zarzutu. Przy mocno spierzchniętych ustach wystarczy przejechać po nich pomadką i od razu znikają suche skórki, nie trzeba czekać aż usta się zregenerują, efekt jest natychmiastowy. Pomadka pomimo odżywiającego działania ma lekką formułę, nie czuć jej na ustach, nie jest tłusta ani kleista.

Co więc zdecydowało, że jednak nie jest idealna? Pierwsza sprawa - sztyft. Jest fajny, solidny, nie łamie się ani nie mięknie pod wpływem ciepła. Dla mnie jest jednak minimalnie zbyt twardy. A już zwłaszcza gdy pomadkę trzymamy w nieco chłodniejszym pomieszczeniu, wtedy trzeba kilka razy przejechać po ustach, żeby ją dobrze zaaplikować i żeby zostawiła ochronną warstwę. Druga rzecz - zapach. Jest fajny, przypomina gumę balonową, bardzo smakowity, ale no... jednak na co dzień i regularnie używany trochę mi przeszkadzał. W przypadku pomadki ochronnej, której używam wiele razy w ciągu dnia, wolę jak ma delikatny i nieco bardziej naturalny posmak. Nie jest to wielka wada, bo zapach i smak sam w sobie mi się podoba, ale zauważyłam, że czasem zaczynał mnie lekko męczyć pod koniec dnia. Gdyby nie te drobne minusy, kto wie czy ta pomadka nie wskoczyłaby na pierwsze miejsce. Na pewno będę do niej wracać jak się nadarzy okazja, mimo drobnych niedociągnięć jest to bardzo dobry produkt.

Fajna

Pomadkę dostałam w gratisie do mojego zamówienia. Ma przyzwoity skład, więc chętnie po nią sięgam. Daje ukojenie podrażnionym ustom, na ustach utrzymuje się dłuższą chwilę. Na pewno będę po nią sięgała chętniej niż po żółtą wersję, bo sprawdza się u mnie lepiej.

Taka sobie

Sezon zimowy a w sumie jesienny oznacza u mnie suche usta. Zachęcona opiniami kupiłam tę pomadkę. Jednak jestem rozczarowana. Opakowanie jest wygodne, aplikacja przyjemna, pomadka jest dość miękka. I to by było na tyle z plusów u mnie. Minusów jest niestety więcej. Nie odczułam żadnej poprawy, pomadkę używam kilkanaście razy dziennie i jedyne co daję to może takie nawilżenie chwilę po aplikacji. Pachnie jak guma balonowa i jest to zapach dla mnie męczący szczególnie jak się używa jej regularnie. Nie kupię jej ponownie.

Dla ust mało wymagających

Nie sprawdzi się na bardzo przesuszonych ustach i w sezonie jesienno zimowym. Przynajmniej tak jest w moim przypadku. Daje krótkotrwałe i słabe uczucie nawilżenia, a ja znam lepsze produkty które czuję, że naprawde pielęgnują. Ma ładne i porządne opakowanie, łatwo się aplikuje, pachnie neutralnie i jest bardzo wydajna. Nie mówię że to bubel ale też nie jest szałowa. Nie kupię ponownie.