Dove, Heat Defense Therapy, Odżywka do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury

Cena PLN 9.00

Odżywka do włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury zawiera serum ochronne składające się z mikrocząsteczek, które intensywnie nawilża i wzmacnia włosy narażone na działanie wysokiej temperatury. Pozostawia włosy gotowe do stylizacji nie obciążając ich. Odżywka nie obciąża włosów, łatwo się spłukuje, pozostawia włosy gładkie i pomaga w ich rozczesywaniu. Włosy po wysuszeniu i wyprostowaniu są gładkie i lśniące.

w miarę dobra.

Jako że prostuję włosy ( a raczej prostowałam, odłożyłam prostowicę) kupiłam szampon odżywke i mgiełkę z tej serii. Bardzo spodobał mi się zapach odżywki. Po jej zmyciu i podczas prostowani włosow były miękkie i gładkie, ale to wszystko. Nie nawilżyła włosów, ale i tak jestem z niej w miarę zadowolona.

Ilość zużytych opakowań:

Bardzo dobra

Fajna odżywka za niewielkie pieniądze. Włosy po niej są miękkie i lśniące,sypkie i nie obciążone. Używam jej z innym szamponem, bo mam włosy z tendencją do przetłuszczania i sprawdza się świetnie. Dodatkowym atutem jest ładny zapach - inny niż w pozostałych produktach Dove, a dla mnie to duuuuża zaleta :) Cena nie jest wygórowana, a produkt wart polecenia. Wracam do niej po nieudanych próbach z wszelkimi nowościami :)

Używam tego produktu od: Z przerwami na testowanie innych, więc trudno mi to określić.

świetna!

Odżywka idealna dla włosów wymagających prostowania, ale nie tylko. Długo szukałam czegoś, co można uzyć po umyciu szamponem i później spłukać, nie lubię kosmetyków bez spłukiwania. Ta odżywka jak na razie jest na 1 miejscu. Włosy są lśniące, pachnące, gładziutkie, nie plączą się, super się rozczesują! Co najważniejsze, efekt ten utrzymuje się po wyprostowaniu włosów. Zazwyczaj miałam tak, że po prostowaniu włosy stawały się szorstkie, matowe i dosyć sztywne. Teraz jest inaczej. Mimo że nie pomaga wyprostować włosów, trwa to u mnie ciągle bardzo długo, to i tak jest świetna. Gdyby pomagała wyprostować, byłoby już naparwdę genialnie.
Bardzo polecam, super odzywka.
Szkoda tylko, że dosyć droga. Włosy muszę myc codziennie, odzywki używam tez codziennie. Także szybko się konczy, szczegolnie, ze mam bardzo długie włosy i muszę kupować 3 opakowania miesiecznie, co wychodzi dosyc drogo. Ja kupuję ją za 10 zł. Taniej nie widziałam, niestety.

Używam tego produktu od:miesiąc

KWC

Jestem zachwycona tą serią! Mam odzywkę i maseczkę i jestem z nich bardzo zadowolona! Włoski są mięciutkie, lśniące i pachnące :) a do tego chronione przed wysoką temperaturą :) Efekty są takie, jakich oczekiwałam, a jestem wymagająca ;) Będę próbować innych kosmetyków do włosów Dove ;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Bardzo dobra.

Dla mnie świetna. Nie prostuję włosów tylko je suszę. Nie ma problemu z rozczesywaniem, włosy są świetnie ułożone i rzeczywiście chronione, wyglądają zdrowo, nie są matowe. Do tego przyjemny, mydełkowy zapach jak to ma w zwyczaju Dove.

Ilość zużytych opakowań: -

nie jest zła

Odżywka ta ładnie pachnie, ma dobrą konsystencję. Włosy są miekkie i rzczywiście nie obciąża ich.
Stosowałam razem z szamponem z tej serii, kupiłam zachęcona ochroną przed wysoką temperaturą, bo prostuje włosy codziennie lub prawie codziennie, jednak nie zauważyłam, aby moje włosy były jakoś szczególnie chronione.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 skończone

nie jest ideałem

po dwóch- trzech pierwszych aplikacjach myślałam, że to mój KWC, niestety, po miesiącu stosowania moje włosy przyzwyczaiły się do niego i nie reagowały tak entuzjastycznie.
początkowo:
-miękkie, lśniące włosy
po miesiącu
-nadal łatwo się rozczesują, ale już nie są tak lśniące i miękkie.
prostownicę stosuję dwa razy w tygodniu.
może kiedyś wypróbuję z całą serią, bo sama odżywka nie spełniła moich oczekiwań.

Używam tego produktu od:półtora miesiąca

wlosy matowe

Od razu pisze, ze nie mam zniszczonych wlosow i nie prostuje ich. Kupilam z czystej ciekawosci :) Nigdy nie susze wlosow, ale tym razem postanowilam sprobowac. Po kazdym umyciu (codziennie) suszylam wlosy suszarka o baaaaaaardzo cieplym nawiewie.

Efekty:
-bardzo ulatwia rozczesywanie moich dlugich wlosow (tuż za moją ukochaną ananasową maseczką joanny)
-nie obciaza
-bardzo dobrze sie splukuje
-pachnie zdecydowanie delikatniej niz inne smierdziuchy tej firmy (zapach zdecydowanie mniej chemiczny)
-konsystencja idealna (nie jest bardzo gesta, ani rozwodniona-idealnie pomiedzy)

-suszenie nie sprawialo, ze wlosy mam sianowate i sztywne, gdyz takie zazwyczaj sa po suszeniu!
-wygladzenia nie zauwazylam, gdyz mam z natury proste wlosy
-wlosy byly bardzo MATOWE, ale nie szorstkie!!
-nawilzenie takie jak po innych odzywkach-dla moich wystarczajace.

Nie wiem jak sprawdzi sie przy prostowaniu wlosow. Generalnie ochronila moje wlosy przez suszarka, gdyz ich stan sie nie pogorszyl. Ale ten mat na glowie!! Calkowicie niewidoczne staly się moje zlote refleksy, dlatego nie kupie ponownie i jednak zaprzestane suszenia wlosow. Po paru dniach uzywania owocowej maseczki joanny wloski odzyskaly caly swoj urok :)

Używalam tego produktu przez:3mce