Versace, Versense EDT

Versace, Versense EDT

'Versense' to nowoczesny zapach, który kusi aromatem śródziemnomorskich kwiatów i pobudza wszystkie zmysły.
Kompozycja składa się z naturalnych nut, przywodzących na myśl uczucie wolności i harmonii z naturą. 'Versense' jest jak spacer po pachnącym ogrodzie, daje uczucie świeżości, witalności i przywołuje pozytywne uczucia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, zielona mandarynka, figa
nuta serca: lilia morska, jaśmin, kardamon
nuta bazy: sandałowiec, cedr, drzewo oliwkowe, piżmo

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

tak pachnie kobieta pewna siebie

Dopiero zaczynam swoją przygodę z zapachami, ale wkręciłam się na tyle, że mogę stwierdzić jedno : VERSACE VERSENSE TO COŚ PIĘKNEGO.
Świeżość, limonka, wybijające się gdzieś tam z tyłu białe kwiaty. Jak noszę te perfumy to czuję się pewna , odświeżona i po prostu czysta, zadbana. Nie zostawiłabym ich tylko na ciepłe dni, do pracy sprawdzą się idealnie. Nie są zadziorne, jednak ludzie często mnie pytają ,, Czym tak pięknie pachniesz?"

Wspaniałe

Zapach otrzymałam w prezencie od ukochanego i był totalnym strzałem w dziesiątkę. Lekki, świeży, idealny na lato.

Perfumy zamknięte są w ciężkiej, szklanej butelce której nie wyróżnia w zasadzie nic oprócz srebrnego logo Versace oraz srebrnego korka i atomizera wykończonego wzorkiem kojarzącym się z Grecją. Opakowanie minimalistyczne, ale ma jednak "to coś" co sprawia, że prezentuje się bardzo elegancko.

Perfumy mają zielone zabarwienie (limonkowe), ale oczywiście kolor nie jest przeniesiony na skórę. Ten zapach totalnie trafił w moje gusta: jest intrygująco świeży, kwaskowy z mocno wyczuwalnymi akordami drzewnymi.
Na początku najmocniej wyczuwalne są akordy drzewne w miksie z cytrusami, a po kilku godzinach kiedy zapach się rozwinie czujemy również jaśmin.

Zapach jest mocno energetyzujący i mimo tego, że jest szalenie świeży - jest też zmysłowy. Jego trwałość jest imponująca - ja czuję go nawet po 8h noszenia.

Stał się jednym z moich ulubionych zapachów.

Mój ukochany

Parę lat temu dostałam próbkę i zakochałam się od pierwszego użycia. Delikatny a zarazem wyrazisty zapach długo utrzymuje się na skórze. Perfumy są łagodne dla mojej skóry, nie mam żadnego uczulenia ani podrażnień. Są wydajne, chociaż ja używam ich na specjalne okazje. Dzięki temu perfum nie nudzi się i za każdym razem czuć jego intensywność. Moim zdaniem ten zapach jest dobry na wiosnę i lato, ponieważ zapach jest jak dla mnie świeży, lekko egzotyczny

Versace, Versense

Od dawna Versense to moja ulubiona woda toaletowa. Świeża i zmysłowa.
Idealnie pasuje na co dzień zwłaszcza latem. Kompozycja, tej wody jest trwała i rześka. Mocny i intensywny zapach mimo, nie jest duszący.
Kompozycja Versense to w nucie głowy bergamotka, zielona mandarynka i opuncja; w nucie serca żonkil wodny, kardamon i jaśmin; w nucie głębi drzewa sandałowe, cedrowe i oliwne oraz delikatne piżmo - wszystko to sprawia, że nie tylko latem ale jesienią również mi pasuję. Jest zatem uniwersalna.

Używa produktu od: próbka

świeży cytrusowy zapach

W zapachu tym perfum na pierwszy plan wysuwają się cytrusy, a dokładniej zielonej mandarynki. Zapach od Versace stanowi niesamowite połączenie dwóch światów: soczystej świeżości i aktywnej energii. Perfumy dają poczucie świeżości. Zapach nie jest nachalny, za to z pewnością opisałabym go jako lekki, orzeźwiający i subtelny. Idealny na lato. Flakon Versense został wykonany z jasnozielonego przezroczystego szkła.

niestety, nie dla mnie

Po opisie składu spodziewałam się zapachu świeżo- tajemniczego, niestety kompletnie się zawiodłam. Dla mnie przywodzi na myśł zapach aptecznych herbatek ziołowych, nie ma w nim subtelności. Bardzo możliwe, że efekt końcowy po nałożeniu w dużej mierze zależy od skóry, natomiast ja wiem, że zapachu więcej nie kupię.

Eleganckie cytrusy...

Versense to intrygujące perfumy. Cytrusy ujęto w oryginalnym, eleganckim wydaniu. Do testów skłoniły mnie porównania do Chanel Chance eau Fraiche, jednak - osobiście - uważam Chance eau Fraiche za woń bardziej kobiecą od Versense, w których trudno mi doszukać się kobiecych akcentów. Obydwie kompozycje skrywają subtelną słodycz, jednak Chanel bardziej do mnie przemawia. Versense natomiast pokochali moi synowie, i przyznać muszę, że na nich uwielbiam tę kompozycję.

Używa produktu od: próbka

Bardzo Ładny zapach

Próbkę tego zapachu zamówiłam przez Internet. Perfumy zaskoczyły mnie w miły sposób. Zapach jest przyjemny i świeży. Nie mogę znaleźć wady tego produktu.

Dużo cytrusów

Uwielbiam ten zapach! Gdy go wącham odrazu mam przed oczami gorące dni lata i zwiewną białą sukienkę... Jak na zapach cytrusowy, jest bardzo trwały i zarazem bardzo wydajny. Lubię w nim, że nie jest to zapach prostolinijny, lecz wielowymiarowy, na każdym pachnie troszeczkę inaczej. Cytrusy wielu osobom kojarzą się z odświeżaczami, lecz w tym zapachu nie ma możliwości na takie porównanie, jest bardzo elegancki i nowoczesny. Buteleczka z dobrze znaną meduzą będzie pięknie zdobiła toaletkę.

Rześki, przestrzenny, ale na mnie nietrwały

Zapach jest idealnym świeżakiem na lato, przy czym nie jest banalny. Oryginalne cytrusowo-drzewne nurty przeplatają się ze sobą, tworząc ciekawą kompozycję.

Na pewno nie jest to płaski zapach, a cytrusy, cedr i kardamon tworzą bardzo udane połączenie, ratując flakon przed banalnością.
W biurze nie będzie nikomu przeszkadzał, a przyniesie upragnione (szczególnue upalnym latem) orzeźwienie.

Nie jest to może odkrycie życia, ale bardzo się lubimy.

Niestety na mojej skórze zapach szybko znika, po dwóch godzinach nie ma po nim śladu. Z tego względu nie jestem w stanie dać wysokopółkowym perfumom wysokiej noty.

Najlepsza

Versense to obecnie moja ulubiona woda toaletowa. Jest świeża i zmysłowa.
Idealnie pasuje na co dzień zwłaszcza latem. Jest bardzo trwała.
Kompozycja, tej wody powoduje u mnie dosłownie lepsze samopoczucie, przypływ energii i dobry humor.
Energiczny zapach mimo, że mocno wyczuwalny nie jest duszący ani męczący dla otoczenia.
Opakowanie to klasyka - eleganckie i proste z elementami antycznej Grecji.
Polecam.

Bardzo fajny produkt

Kilka lat temu, dostałem ten zapach na Boże Narodzenie od mojego chłopaka. Cóż za cudowna niespodzianka - przyjemny zapach ziół i cytrusów, niezbyt słodki, bardzo czysty i orzeźwiający. Super na wiosnę i gorące letnie dni. Dla mnie jeden z najlepszych!