Versace, Versense EDT

Versace, Versense EDT

'Versense' to nowoczesny zapach, który kusi aromatem śródziemnomorskich kwiatów i pobudza wszystkie zmysły.
Kompozycja składa się z naturalnych nut, przywodzących na myśl uczucie wolności i harmonii z naturą. 'Versense' jest jak spacer po pachnącym ogrodzie, daje uczucie świeżości, witalności i przywołuje pozytywne uczucia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamota, zielona mandarynka, figa
nuta serca: lilia morska, jaśmin, kardamon
nuta bazy: sandałowiec, cedr, drzewo oliwkowe, piżmo

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

niestety, nie dla mnie

Po opisie składu spodziewałam się zapachu świeżo- tajemniczego, niestety kompletnie się zawiodłam. Dla mnie przywodzi na myśł zapach aptecznych herbatek ziołowych, nie ma w nim subtelności. Bardzo możliwe, że efekt końcowy po nałożeniu w dużej mierze zależy od skóry, natomiast ja wiem, że zapachu więcej nie kupię.

Eleganckie cytrusy...

Versense to intrygujące perfumy. Cytrusy ujęto w oryginalnym, eleganckim wydaniu. Do testów skłoniły mnie porównania do Chanel Chance eau Fraiche, jednak - osobiście - uważam Chance eau Fraiche za woń bardziej kobiecą od Versense, w których trudno mi doszukać się kobiecych akcentów. Obydwie kompozycje skrywają subtelną słodycz, jednak Chanel bardziej do mnie przemawia. Versense natomiast pokochali moi synowie, i przyznać muszę, że na nich uwielbiam tę kompozycję.

Używa produktu od: próbka

Bardzo Ładny zapach

Próbkę tego zapachu zamówiłam przez Internet. Perfumy zaskoczyły mnie w miły sposób. Zapach jest przyjemny i świeży. Nie mogę znaleźć wady tego produktu.

Dużo cytrusów

Uwielbiam ten zapach! Gdy go wącham odrazu mam przed oczami gorące dni lata i zwiewną białą sukienkę... Jak na zapach cytrusowy, jest bardzo trwały i zarazem bardzo wydajny. Lubię w nim, że nie jest to zapach prostolinijny, lecz wielowymiarowy, na każdym pachnie troszeczkę inaczej. Cytrusy wielu osobom kojarzą się z odświeżaczami, lecz w tym zapachu nie ma możliwości na takie porównanie, jest bardzo elegancki i nowoczesny. Buteleczka z dobrze znaną meduzą będzie pięknie zdobiła toaletkę.

Rześki, przestrzenny, ale na mnie nietrwały

Zapach jest idealnym świeżakiem na lato, przy czym nie jest banalny. Oryginalne cytrusowo-drzewne nurty przeplatają się ze sobą, tworząc ciekawą kompozycję.

Na pewno nie jest to płaski zapach, a cytrusy, cedr i kardamon tworzą bardzo udane połączenie, ratując flakon przed banalnością.
W biurze nie będzie nikomu przeszkadzał, a przyniesie upragnione (szczególnue upalnym latem) orzeźwienie.

Nie jest to może odkrycie życia, ale bardzo się lubimy.

Niestety na mojej skórze zapach szybko znika, po dwóch godzinach nie ma po nim śladu. Z tego względu nie jestem w stanie dać wysokopółkowym perfumom wysokiej noty.

Najlepsza

Versense to obecnie moja ulubiona woda toaletowa. Jest świeża i zmysłowa.
Idealnie pasuje na co dzień zwłaszcza latem. Jest bardzo trwała.
Kompozycja, tej wody powoduje u mnie dosłownie lepsze samopoczucie, przypływ energii i dobry humor.
Energiczny zapach mimo, że mocno wyczuwalny nie jest duszący ani męczący dla otoczenia.
Kompozycja Versense to w nucie głowy bergamotka, zielona mandarynka i opuncja; w nucie serca żonkil wodny, kardamon i jaśmin; w nucie głębi drzewa sandałowe, cedrowe i oliwne oraz delikatne piżmo - wszystko to sprawia, że nie tylko latem ale jesienią również mi pasuję. Jest zatem uniwersalna.
Opakowanie to klasyka - eleganckie i proste z elementami antycznej Grecji.
Polecam.

Bardzo fajny produkt

Kilka lat temu, dostałem ten zapach na Boże Narodzenie od mojego chłopaka. Cóż za cudowna niespodzianka - przyjemny zapach ziół i cytrusów, niezbyt słodki, bardzo czysty i orzeźwiający. Super na wiosnę i gorące letnie dni. Dla mnie jeden z najlepszych!

Ukochany zapach

Świat zapachów to moja pasja. Miałam tą przyjemność pracy z perfumami (4 lata).
Znam wiele zapachów, kocham poznawać nowe oraz dobierać je innym osobom.
Kocham zapachy świeże, cytrusowe, morskie... To są moje klimaty. Nie lubię mocnych, duszących zapachów, ponieważ cierpię na bóle głowy i jestem bardzo wyczulona na zapachy. Ten zapach najbardziej mi przypadł do gustu. Jest to woda toaletowa, więc powinna się krócej utrzymywać na skórze, ale na mojej utrzymuje się bardzo długo. Jest tak trwała, że czuję ją jeszcze na drugi dzień na ubraniach. Z całego serca polecam, ale z doświadczenia wiem, że gusta zapachowe są bardzo różne. Na każdym człowieku zapach jest trochę inny i tak naprawdę to jest bardzo indywidualna sprawa i każdy musi sobie dobrać perfumy sam. Bardzo często jest tak, że zapach u kogoś się bardzo podoba, a na nas samych już niekoniecznie.
Muszę też przyznać, że byłam pewna iż zapachy Versace są mocne i wulgarne. Jakież było moje zdumienie kiedy odkryłam, że w większości są to delikatne i bardzo kobiece zapachy.
Dla mnie zielone Versace Versense to zapach idealny i z całą pewnością kupię je ponownie.

Świeże, inenstywne perfumy

Moje ukochane, odkąd poczułam ten zapach zakochałam się! Są wspaniałe. Przede wszystkim mają lekki, świeży zapach. Dzięki temu nadają się idealnie na lato, bo nie są mdlące ani nie sprawiają ociężałego efektu. Są intensywne, zostają na długo na ubraniach i na skórze. W tym momencie moje ulubione!

Ulubiony zapach

Mój ulubiony obecnie zapach! Świeży, lekki, kojarzy mi się z wiatrem i powietrzem (wiem że trochę to brzmi dziwnie ;-) a jednocześnie z lasem i cytrusami. Świetny na lato i wiosnę, noszę go prawie codziennie a jest też dość wydajny. Jedyny minus to to że na mnie długo się on nie utrzymuje i wyczuwalny jest z BARDZO BLISKA. Jak to niektórzy mówią to takie trochę perfumy ,,łóżkowe" ;-) . Nie mniej bardzo je lubię.

Mydlane kwiaty

Zapach jest niebezpieczny - podobał mi się przez krótki czas, a teraz go nie lubię. Jest bardzo mydlany, mdlący, wydałam go w rodzinie, ale nawet na kimś go nie lubię.

Wakacje!

Gdy tylko go powąchałam przepadłam.. Musiałam kupić! Tak o niego dbałam, tak oszczędzałam, że aż końcówka zaczęła mi śmierdzieć... xd anyway, na pewno jeszcze go zakupię nie raz. :)