Jovan, Musk Oil EDT

Jovan, Musk Oil EDT

Firma Jovan specjalizuje się w popularnych, szczególnie w USA, zapachach o nucie piżma - 'Musk Oil' to jeden z nich. Zapach powstał w 1972 roku.

Kategoria: aldehydowo - piżmowa

Nuty zapachowe: aldehydy, jaśmin, neroli, bergamota, piżmo

<50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Piżmowiec doskonały

Kocham piżmo i takie jego wydanie to dla mnie cudo nad cudami. Cena bardzo niska wręcz śmieszna za tak fajny produkt. Czasami używam z innymi zapachami gdy chcę podbić w nich zapach piżma. Mega.

Jedyny w swoim rodzaju

Po \'przetestowaniu\' wielu różnych perfumów w końcu trafiłam na Jovana.

+ Zapach urzekł mnie od razu. Jest wyjątkowy i uwodzcielski.
+ Dosyć długo się utrzymuje i jest przy tym wydajny.
+ Jest absolutnie wart swojej ceny, w porównaniu z reklamowanymi specyfikami, które okazują się rozczarowaniem.
- Jedyny problem to dostępność. U nas w Polsce jest ciężko go dostać (można go dostać w niektórych perfumeriach internetowych lub jeśli macie rodzinkę za granicą).

Pomimo tego dla mnie jest numerem jeden. Osobiście uważam, że wersja Musk Oil jest o niebo lepsza od zwykłej. Polecam!

Nietypowy, tajemniczy i wyjątkowy

Jestem całkowicie zauroczona tym zapachem. Uzywałam wielu perfum i innych pachnących specyfików ale ten jest dla mnie absolutnym numerem jeden! Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak zmysłowym i jednocześnie nieduszącym zapachem.
Jest głęboki i intrygujący. Otula skórę ciepłą zapachową mgiełką, która długo się utrzymuje. Flakonik jest piękny i poręczny. Bardzo wydajny. Cena w stosunku do jakości niewielka tak więc zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: od roku

Mój zapach!!!

Zapach jest cudowny, taki wyjątkowy delikatny a jednocześnie intrygujący(nie lubię zapachów typowo kwiatowych czy owocowych). Cudownie rozwija się na mojej skórze i pachnie długo. Trafiłam na niego przez pomyłkę i jestem z tego super zadowolona.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: minimum 15

Mój klasyk

Uzywam od wielu lat,zarówno wersji w olejku jak i wody, która rodzina mi przywozi ze Stanów.Jovan, zarówno kobiecy jak i męski, to bardzo elegacki, spokojny i jednoczesnie zmysłowy zapach, ktopry nie ma nic z tych coraz modniejszych teraz smrodków a la stara, upierścieniona babcia.Polecam tym, ktrzórzy tak jak ja, nie lubią kwiatowych czy owowcowych kompozycji. Kiedy używałam na studiach, koledezy się pytali co to za woda, bo chcieli dla siebie kupić!!!!!

Używam tego produktu od:cho cho chio
Ilość zużytych opakowań:pewnie z 10

Super ! inny niż wszytkie!

Pierwszy raz kupiłam Jovan wiele lat temu! I pokochałam go za mocny, intrygujący głęboki zapach! W chwilę później zniknął z naszego rynku i nic podobnego już nie mogłam znaleźć:(
Po wielu latach (10?) udało mi się kupić Jovan Musk w Niemczech. Huraaaaaaaaaa!
Dla mnie piękny, zmysłowy i kobiecy!
Uwielbiam go i zawsze będę do niego wracać!
Używam tego produktu od:wielu lat

przyjemne,ale nietrwałe piżmo

Bardzo lubię nutę białego piżma-jego pudrowy,mydlany zapach zawsze kojarzył mi się dwojako-niewinnie i czysto a zarazem wyjątkowo erotycznie.

Musk Oil Jovan zaczyna się aldehydami,ale bez tego staroświeckiego sznytu,jaki z reguły towarzyszy zapachom z dużą ich ilością.Nie trwają zresztą długo,bo za chwilę pojawia się piżmo i zapach przestaje się rozwijać.

Piżmo jest naprawdę ładne-pudrowe,nieco mydlane-kojarzy mi się z umytą dobrym mydłem rozgrzaną skórą pięknej kobiety.Zapach wtapia się miękko w skórę i po 2 godzinach nie ma po nim śladu.

Szkoda-gdyby był choć odrobinę trwalszy to z wielką przyjemnością bym go używała:(

Nie zamierzam jednak spocząć w poszukiwaniach i wierzę,że znajdę w końcu moje,idealne i TRWAŁE białe piżmo;)

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań: