Shiseido, Waso Color, Smart Day Moisturizer (Nawilżający krem na dzień tonizujący koloryt skóry SPF 30)

Krem tonujący Shiseido Waso Color-Smart Day Moisturizer nawilża skórę, ujednolica jej odcień i nadaje twarzy naturalnie piękny wygląd.
Właściwości:
*uniwersalny odcień, który dostosuje się do każdej cery
* dodaje skórze świeżości i blasku
* pokrywa drobne niedoskonałości cery.

kremy tonujące
w tubce
Filtry
SPF 15 – 30

Drogo i kiepsko

Oceniam produkt na podstawie tego, jak opisał go producent: codzienny krem nawilżająco-tonizujący.
Jeśli chodzi o nawilżanie to Waso poległ na całego. Po zastosowaniu mam wrażenie, że wyciąga wilgoć z mojej cery, po chwili mam na twarzy suche placki i podkreślone skórki, których tam wcześniej nie widziałam. Próbowałam stosować go na krem nawilżający, ale wtedy dziwnie ślizga się po skórze i nierównomiernie rozkłada pigment.
Tonizowanie: jeden kolor dostosowujący się do każdej cery się moim zdaniem nie sprawdza. Nie ma czegoś takiego jak kolor uniwersalny. Na mnie robi się lekko brzoskwiniowy, a te tony sprawiają, że wyglądam na zmęczoną, podkreślają jakieś dziwne tony w mojej skórze. Powinien być dostępny odcień wpadający w żółty oraz neutralny.
Nie spełnia swojej roli ani jako krem, ani jako toner. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Niewidzialne upiększenie

Jakiś czas temu bardzo dużo wychodziło na rynek produktów które były białe przy wyciśnięciu z tubki a później utleniając się robiły spektakularną pomarańcze.... To nie ten kosmetyk.

Owszem początkowo jest pozbawiony koloru natomiast całe szescie kolor który przybiera jest totalnie akceptowalny.

Linię Waso bardzo lubię . Ten kosmetyk to mój faworyt w kolorówce ... Głównie dlatego że efekt jest ale tak subtelny , że tu naprawdę nie ma mowy o jakimkolwiek widoczności na skórze.

To taki produkt na dni kiedy chcemy mniej niż krem BB , kiedy nie będziemy się malować bo nie mamy czasu, ochoty lub jesteśmy np w samolocie... Bo w tych okolicznościach używam go najczęściej.
Nie chcę mieć wtedy podkładu a bywa że nie latam sama i chcę sobie trochę pomóc ????

Mamy tu doskonały balans między fajnym lekkim kremem a makijażem . Cera jest nawilżona a odrobina dodanego do niego pigmentu podnosi moralne.

Opakowanie jest bardzo praktyczne, ładne , produkt pięknie pachnie i jest wydajny.

Wykończenie jest pół matowe. Krem doskonale sprawdza się podczas Warszawskiej zimy, a także w trakcie wakacji w Grecji. Przez to że jest lekki , nasza skóra nie jest nim zmęczona czy zirytowana. Trzyma się długo. Można go też śmiało dokładać w ciągu dnia.
Nie robi plam.

Polecam serdecznie fankom minimalnego makijażu lub dziewczynom szukającym lekkiego nawilżającego kremu .

Kwc

Lepszy niż kremy BB

Fajny i ciekawy produkt. Może niekoniecznie będę go kupować, ale miło było dostać taki fajny produkt na Mikołajki :) Krem jest niby biały, jakby z drobinkami, ale podczas wcierania go w twarz nadaje koloryt skórze i dopasowuje się do jej koloru. Doskonale nawilża i jednocześnie matuje cerę. Lekko maskuje wszelkie niedoskonałości twarzy, typu naczynka krwionośne, plamy, piegi, ale z krostami już sobie nie radzi. To jednak w końcu nie jego zadanie. Dobrze się go wsmarowuje w buzię. Konsystencja jest taka kremowo-lekko podkładowa. Pięknie pachnie. Tak elegancko, luksusowo, czysto, świeżo. Krem jest bardzo wydajny.
Ja go stosuję chętnie jako krem i bazę (dwa w jednym) pod podkład. Sprawdza się genialnie. Podkład się świetnie pod nim rozprowadza, a cera długo się nie świeci. Jednak produkt jest dla mnie trochę za drogi, więc będę kupować dalej troszkę tańsze kremy na dzień.
Ten krem śmiało mogę polecić dziewczynom, kobietom, które nie lubią podkładów, bo krem naturalnie upiększa cerę i jeśli ktoś i tak na co dzień chodzi bez pudru czy podkładu, ten kosmetyk będzie świetną alternatywą.