Farmina, Wazelina biała

Farmina, Wazelina biała

Sprawdź ceny produktu

Wazelina o farmaceutycznej czystości posiada szereg właściwości ochronnych dla skóry. Nawilża, łagodzi podrażnienia. Tworząc warstwę izolacyjną chroni usta, ręce przed wysuszaniem i nie dopuszcza do tworzenia suchego, łuszczącego się naskórka. Doskonale zabezpiecza przed wpływami czynników atmosferycznych. Idealna do pielęgnacji cery suchej, skłonnej do podrażnień.

ochronne, nawilżające
wazelina
w tubce
10 – 50ml

Hmmm

Wazelina zwykla gesta niby bezwonna dobrze natluszcza aczkolwiek.na ustach mialam nieprzyjemny posmak w ustach i od razu zdeskwalifikowalam ja w tej dziedzinie smarowania. Zaketa jest cena wada opakowanie zle sie dozuje czasem sama wyplywa czasem nie moge jej wydostac

wazelina jak wazelina

Jest to najzwyczajniejsza wazelina w bardzo niepraktycznym opakowaniu. Skusiłam się na tubkę, bo wydawała mi się bardziej higieniczna. Niestety, ale otwór dozujący jest tak mały, a wazelina tak gęsta, że muszę się z nią naprawdę solidnie siłować. Samo opakowanie po kilku dniach takiego maltretowania nie wygląda zbyt estetycznie.
Co do samego produktu to jest dobrze. Działa jak każda inna wazelina. Używana zimą tworzyła miłą okluzję na ustach, sprawdziła się też jako ochrona przed zafarbowaniem skóry podczas farbowania włosów.
Po tą konkretną wazelinę jednak ponownie nie sięgnę tylko i wyłącznie z uwagi na jej opakowanie.

Nieprzyjemny zapach

Kupiłam ją z myślą o ustach, ale przeszkadza mi jej zapach. Powinna być bezwonna, a ja wyraźnie czuję benzynę. Może przyda się do innych zastosowań, dla mnie niestety to nietrafiony zakup.
Zalety:
+ opakowanie (wolę tubkę niż słoiczek, bo jest to do ust bardziej higieniczne)
+ konsystencja
+ cena
+ dostępność
Wady
- zapach

Fajny wielozadaniowy kosmetyk

Jeden z niezastąpionych kosmetyków, nadający się do wielu rzeczy. Używałam jej do smarowania tatuażu, nawilżenia ust, suchych skórek na dłoni i w okolicach oczu (na powiekach, przy linii rzęs zrobiła mi się sucha, szorstka skóra z którą nie poradził sobie krem pod oczy). Bardzo szybko zmiękcza i nawilża skórę, jest bezzapachowa i nie drażniąca. Na twarz bym jej nie używała, ale świetnie nadaje się na grubą i szorstką skórę, ot taki uniwersalny, klasyczny produkt.
Opakowanie ciut niewygodne, trzeba się nawyciskać i konsystencja bardzo gęsta, przez co jeśli się chce posmarować np cały wierzch dłoni trzeba użyć dużo kosmetyku, ale jest bardzo wydajny.

Może być

Wazelina umieszczona jest w tubce, które jest mało poręczna. Gdy zostawimy otwartą wazelinę (gdy używamy ją na początku) na kilka sekund to ona sama "wychodzi: z tubki. Bardzo mnie to denerwuje. Pod koniec także bardzo ciężko wydobyć produkt.

Wazelina łagodzi podrażnienia, koi spierzchnięte dłonie oraz usta. Świetnie natłuszcza.

Jest bezzapachowa.

Konsystencja przyjemna, łatwo się ją nakłada.

Wazelina jest bardzo tania i ogólnodostępna.

Wazelina jak wazelina. :)

Używam tego produktu od: niecały rok

Naprawdę dobra rzecz:))

+ jest tania
+ dobrze nawilża usta
+ nadaje się do wyrobu domowych balsamów do ust
+ wygodne opakowanie w tubce
+ wydajna
+ łatwodostępna
+ po prostu dobra

Używam tego produktu od: niedawna

Za grosze, a jaka świetna!

Wazelina jest tania jak barszcz, a bardzo wydajna w tubce. Super poprawia wygląd spierzchniętych ust, nawilża no po prostu cud miód:)
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedna tubka jest używana

Ulubiona wazelina

Bardzo ją lubię. Stosuję ją głównie w celu nawilżenia ust i robi to o niebo lepiej niż pomadki nawilżające. Zdarza mi się także użyć ją w zastępstwie kremu do stóp - tutaj także sprawdza się rewelacyjnie - zadziwiająco dobrze nawilża stópki. Kolejny plus to opakowanie w postaci tuby, które pozwala na higieniczną aplikację.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

zwyczajna, dobra wazelina, ale ucieka mi z tej tubki

tanie, klasyczna wazelina :)

ale nie podoba mi się opakowanie - nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale ona mi po prostu z tej tubki "ucieka"! wystarczy, że na sekundę zostawię otwarte i już jest jej sporo na zewnątrz :)
kupiłam ją chyba za 1,90 zł w aptece

oceniam dobrze, ale następnym razem znowu kupię wazelinę w pudełeczku.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

uniwersalna wazelina ;)

Wazelina ta jest klasyczna wazeliną. Super,że jest w tubce. Świetnie nadaje się pod oczy jak i na usta. Codziennie stosuję ją na noc ,na usta także w dniu. Dosyć trudno dostępna. Kosztuje około 1.50 zł. Polecam każdemu. Usta po jej zastosowaniu są nawilżone, ukojone.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

super

potrzebowałam na szybko czegoś taniego do ust. Spodziewałam się zwykłego natłuszczającego mazidła. Jednak pomyliłam się.
plusy:
-"skleja" popękane usta i chroni
-usta stają się mięciutkie
-wygodne opakowanie
-ŚWIETNA cena
- bardzo wydajna
minusy:
-mogła by mieć jakiś przyjemny delikatny zapach ale i tak daję 5 *

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Po prostu wazelina...

Cóż można napisać o wazelinie? Natłuszcza, łagodzi podrażnienia, nieźle się wchłania, jest bezsmakowa. Chyba najlepsza z wazelin na rynku - nie przepadam za tymi zapachowymi. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: na początku pierwszego