Vaseline, Lip Therapy, Petroleum Jelly Aloe Vera (Regenerujący balsam do ust 'Aloes')

Vaseline Lip Therapy regenerujący balsam do ust Aloe Vera:
zmiękcza i wygładza suchą skórę ust,
nawilża suchą skórę ust, aby wspomóc proces jej regeneracji,
trzykrotnie oczyszczona wazelina Vaseline® Petroleum Jelly,
zawiera aloes znany z właściwości łagodzących,
o orzeźwiającym aloesowym zapachu.

nawilżenia i ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

Lip Therapy Petroleum Jelly Aloe Vera dostajemy w metalowym pojemniczku, kolor opakowania przyporządkowany jest do zapachu, w tym jest to zieleń od rośliny Aloe. Takiego typu opakowania sa mało higieniczne jesli mamy na mysli zakup produktu do torebki, ja ją wybrałam do łazienki.

Konsystencja jest tłustawa, woskowa jak przystało na wazelinę, ale nie klejąca i lepka. Działa o wiele szybciej niż tradycyjne pomadki do ust, które zwyczajnie nie radzą sobie z większymi problemami delikatnej skóry ust.

Ponadto stosowane pod pomadkę dają świetne efekty w postaci przedłużenia trwałości pomadki na moich ustach.

Całkiem przyjemna wazelina :)

Wazelina dobrze nawilża usta i pozostawia połysk. Produkt aplikowany kilka razy dziennie oraz na noc utrzymuje moje usta w dobrej kondycji.
Piękny zapach cukierków pudrowych.

Uwielbiam!

Każdy z balsamów z tej serii jest boski. Trudno by było wybrać najlepszy. Ten oczywiście ma dodatkowy plus za aloes, który uwielbiam. Balsam doskonale nawilża usta, ma niecodzienną konsystencję, jest bardzo wydajny. Efekt utrzymuje się długo i naprawdę pozwala zregenerować wysuszone usta. Zapach aloesu dla mnie jest wyczuwalny. Gdy tylko na niego trafiam, muszę go wziąć, jego dostępność niestety jest mocno okrojona.

Ochraniacz

Fajnie nawilżająca wazelinka, chroni usta przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Sprawdza się też przy podrażnionej skórze pod nosem, gdy mam katar. Aplikacja nie jest zbyt wygodna, gdy produktu jest coraz mniej. Wtedy może się też nabrać za dużo wazeliny. Konsystencja z czasem staje się bardziej rzadka. Całkiem dobra jak na tę cenę.

Nie jest zła, ale jednak wolę pomadki:)

Wazelina ma ładny, delikatny zapach. Opakowanie jest wygodne, ale nabieranie wazeliny przez pare miesięcy palcem nie jest już higieniczne. Balsam ma miękką konsystencję, dobrze się nakłada. Usta są nawilżone i gładkie, ale u mnie przez krótki czas, balsam szybko wsiąka w usta. Jest bardzo wydajny a cena dość niska. Nie wiem czy kupię jeszcze ten produkt, wolę bardziej higieniczne sztyfty.

Taka sobie wazelinka

Jest to jedyna wazelina, którą kupiłam za własne pieniądze. Moja pierwsza i ostatnia. Wprawdzie mam jeszcze jakieś wazelinki, które dostałam w prezencie, ale nie jest to mój ulubiony produkt ani tej pierwszej potrzeby.

Ładne metalowe pudełeczko. Szerokie na tyle, że łatwo nabrać produkt.

Wazelina jest dość miękka, łatwo się ją aplikuje. Bardzo ładny aloesowy zapach.

Działanie
Wazelina nawilża i natłuszcza usta. Ładnie zmiękcza i wygładza. Jednak przy dłuższym używaniu potrafiła trochę wysuszać.
Ja nie mam większych problemów z suchością ust, więc takie produkty stosuję bardzo sporadycznie.

Po prostu cudo!

Jest naprawdę niesamowita! Idealnie nawilża i regeneruje nawet najbardziej wysuszone usta. Najlepiej polecam posmarować grubą warstwę na noc. Regeneruje i odżywia suchą skórę. Ma przyjemny jabłkowy zapach. Naprawdę wart swojej ceny.

Może nie do ust, ale uniwersalna.

Po jej pierwszym zastosowaniu pomyślałam ,,no nic... po prostu potrzebuję większego nawilżenia, niż tylko świadomość posiadania olejistej mazi na ustach" zrozumiałam wtedy że wazeliny nie będą moimi ulubionymi produktami nawilżającymi choć chętnie używana jest w kosmetyce.

Oczywiście pięknie pachnie aloesem, tego plusa nie można jej odebrać tylko że czuję jak pod wpływem temperatury ciała roztapia się i wypływa nieestetycznie za linię ust, plus jego aplikacja która nie należy do najbardziej higienicznych, z palca na usta przez 3 miesiące, bo na tyle, na pewno by wystarczyła przy częstych aplikacjach, nie wygląda i nie brzmi to zbyt apetycznie.

Wazelina wywodzi się z ubocznego procesu destylacji ropy naftowej i podobnie jak wazelina techniczna używana jest do produkcji smarów i preparatów do ochrony metali przed korozją.
Myślałam że tylko w przemyśle motoryzacyjnym jest w stanie sprawdzać się na co dzień, myliłam się, znalazłam jej szereg innych zastosowań.

Kupiłam bawełniane skarpetki i zapewniłam sobie domowe SPA dla pięt z użytkiem wazeliny do ust.. można ? można! Oczywiście na drugi dzień rano pięty były pięknie nawilżone i gładkie, naprawdę polecam i tak zaczęłam ją doceniać, powróciła do mnie jako maseczka do stóp.

Zdradzę wam jeszcze ciekawostkę że wazelinę możemy stosować również przed aplikacją samoopalacza na wystające kolana, kostki, łokcie, wszystkie te części ciała które narażone są na bycie o odcień ciemniejsze od reszty równo opalonego ciała, następnie równomiernie rozprowadzamy samoopalacz bez obawy że niektóre części ciała będą ciemniejsze od reszty a to wszystko dlatego że wazelina nie wchłania się przez skórę i tworzy warstwę zewnętrzną która zapobiega ciemnieniu i wchłanianiu się samoopalacza.

Dobry produkt

Nawilża dopóki jest na ustach. Mimo tego ze nie lubię takich upakowań jest wygodne bo nie muszę włazić tam paluchem. Myśle ze ponownie nie kupię. Ma dość przyjemny zapach, który czuć po aplikacji na usta w opakowaniu nie pachnie.

I tak, i nie

Wypróbowałam już wszystkie dostępne warianty wazeliny tej marki i przyznam szczerze - najbardziej podpasowała mi ta zwykła. Mogłabym jeszcze wspomnieć o tej różanej (mimo, że też nie jest bez wad). Kakaowa wersja nie zachwyciła mnie aż tak bardzo. Z kolei aloesowa właściwie niczym się nie różni od pozostałych (poza tą zwykłą wersją, wszystkie dodatkowo pachną; różana jeszcze barwi usta na różowo). Jak to wazelina - coś tam zmiękczy, coś tam nawilży. Jednak gdybym miała jeszcze zdecydować się na Vaseline, to wybrałabym tę w plastikowym opakowaniu - jest bardziej treściwa (te w puszeczkach wydają się mieć ciut rzadszą konsystencję). Jednak do tych już raczej nie wrócę, odkąd odkryłam Lanolips, wazelina w zasadzie poszła w odstawkę. Tę jeszcze chociaż zużyję na suche pięty i czasami posmaruję nią usta - raczej tylko w domu (chodzi o opakowanie).

Opatrunek na usta

Jest moim ratunkiem zawsze gdy moje usta są mocno wysuszone . Jest świetny podczas upałów bo chroni usta i nawilża je dzięki czemu najdelikatniejsza cześć twarzy ma ochronę przed odwodnieniem. W zime chroni przed wiatrem i mrozem. Dla mnie numer jeden w ciężkich warunkach

Jest ok

Jedno trzeba przyznać - sprawienie, by zapachowa wazelinka tak zawojowała Internet na pewno nie jest łatwo. Firmie odpowiadającej za ten produkt się udało. O Vaseline swego czasu słyszał chyba każdy. Skusiłam się i ja - nawet na 2 opakowania. Jedną z zakupionych przeze mnie wersją była ta z aloesem.

Balsam kupilam w śmiesznej cenie, gdy wycofywano go z którejś z drogerii, niestety szczegółów nie pamiętam. Lubię metalowe pudełeczka, więc opakowanie mi się spodobało. Niestety w tym przypadku niezbyt się sprawdziło, wolałąbym coś bardziej praktycznego, jak na przykład odkręcaną puszeczkę. Czasem trudno było mi się dostać do środka pudełeczka, by wydobyć produkt.

Wazelinka łatwo rozprowadzała sę na ustach. Wiedząc, z jakim produktem mam do czynienia nie oczekiwałam spektakularnego odżywienia i nawilżenia moich ust. Przy regularnym stosowaniu na noc były mniej podatne na wysuszenia i bardziej miękkie, więc tu na plus.

Produkt starczył mi na bardzo długo, zapewne ze wzlędu na bardzo dużą pojemność. Niestety konsystencja pozostawia według mnie wiele do życzenia - wazelinka jest za mało twarda i zbyt podatna na ciepło, przez co nieco za bardzo się rozpuszcza. Zapach przyjemny, dość delikatny. Po czasie się do niego przyzwyczaiłam i prawie go nie wyczuwałam.