Vaseline, Pure Petroleum Jelly `Original` (Wazelina kosmetyczna)

Vaseline, Pure Petroleum Jelly `Original` (Wazelina kosmetyczna)

Gdy skóra jest popękana, jej bariera wilgoci jest poważnie uszkodzona przez co skóra jest sucha i ma trudności z regeneracją od wewnątrz. Vaseline działa poprzez tworzenie bariery uszczelniającej, który chroni przed utratą wody i chroni skórę, wspierając jej naturalny proces regeneracji. 100% czysta wazelina, łagodna dla skóry, hipoalergiczna i nie zatyka porów, zmniejsza widoczność drobnych, suchych linii, pomaga zabezpieczyć drobne skaleczenia, zadrapania i oparzenia, zabezpiecza skórę przed odmrożeniami i pierzchnięciem.
Najlepsze dla: suchej, suchej i swędzącej skóry, suchości związanej z egzemą.

Bardzo dobrze nawilża !

Używam jej najczęściej na suche spierzchnięte usta u siebie i syna i sirawdza się idealnie . Nie ma żadnego zapachu przy czym jest dla każdego dobra .
Świetnie nawilża z regeneruje suche miejsca np łokcie , dobra teżjsko krem na ręce , suche skórki mój hit za grosze !!!!

Wydajna, ale nie wiadomo kiedy powinno się ją wyrzucić

Wazelina jest bardzo wydajna, nawet mały słoiczek starczy na długo. Oczywiście im więcej się wykorzystuję tym szybciej schodzi. Ale nie trzeba jej dużo nakładać.
Jest taka bez zapachowa, z czasem zapach leciutko się zmienia.
Niestety po dwóch latach postanowiłam ją wyrzucić, z obawy że może jest ze mną za długo otwarta. Brak informacji na opakowaniu do kiedy zużyć.

Tą wazelinę można wykorzystać praktycznie do wszystkiego.

Pure Petroleum Jelly `Original` miesci się w poręcznym i lekkim pojemniczku o pojemności 50ml. Jest przezroczyste z niebieskim zamknieciem typu klik, ktory jest wygodny. Super się sprawdza na wakacyjne podróże czy do podręcznego bagażu.

Kosmetyk ma zwartą, maślaną konsystencję o półprzezroczystym kolorze. Pod wpływem ciepła palców rozpuszcza się, więc w miarę łatwo ją rozprowadzić.
Wazelina jest produktem bezzapachowym, ta wersja Original.
Ze względu na zbitą i mega tłustą konsystencję jest bardzo wydajna.

Wazelina jest bardzo pomocna przy odparzeniach. Wazelina nie zawiera w swoim składzie wody i spokojnie można ją stosować w upały oraz w zimie gdy jest mróz.
Regeneruje skórę po opalaniu i poparzeniu słonecznym.

Wazelina kosmetyczna spisała się u mnie fenomenalnie podczas wakacji, przy opalaniu. Moja skóra była przesuszona i łuszczyła się.
Otula miejsce w które jest nakładana, nawilża i przyśpiesza proces regeneracji. Nie raz uratowała mi skórę ;). Warto mieć ją przy sobie !!

Bardzo dobra

Produkt spełnia swoje zadania.
Nawilża, natłuszcza.
Pomaga spierzchniętym ustom i wysuszonym dłoniom.
Sprawdza się jak o każdej porze roku.
Wydajny produkt w niskiej cenie i ładnym opakowaniu.

Spisuje się na medal:)

Super produkt ukryty w wygodnym poręcznym słoiczku jak dla mnie to duży plus:) sprawdza się w każdej sytuacji podczas zabiegów kosmetycznych zawiera fajny nie nachalny zapach :) na pewno kupię ponowne

Prawie ideał, super działanie

Od lat przez tarczycę zmagam się z bardzo przesuszonymi ustami, pękającymi nawet latem, z których schodzi skóra. Próbowałam różnych produktów drogeryjnych a najlepsza okazała się zwykła wazelina od Vaseline.
Jest po prostu ratunkiem - wygładza, zmiękcza, ale co najważniejsze - ten efekt się naprawdę utrzymuje, nie jest tylko chwilowy. Przy regularnym użyciu usta wyglądają o wiele lepiej, odzyskały trochę życia.
Do tego jest uniwersalna - smarowałam nią suche skórki przy paznokciach a czasem też suche łokcie.

Jedyny mankament do opakowanie, mało higieniczne, bo trzeba wygrzebać produkt palcami, zazwyczaj wchodzi trochę pod paznokcie. Gdyby tylko zmienić sposób aplikacji to byłby to ideał!
Zapach zwyczajny, niewyczuwalny. Konsystencja typowa jak na taki produkt, delikatnie lepka.

Fajna

Moim zdaniem w każdym domu powinna być waselina gdyż jest przydatna. Zawsze używam wazeliny w okresie jesienno zimowym. Mam zawsze popękane usta zazwyczaj pieką i zawsze z pomocą przychodzi z pomocą waselina łagodzi podrażnienia przynosi dużą ulgę. Polecam

Uniwersalny przydatny produkt

Posiadam Vaseline od bardzo bardzo dawna i cały czas jest to to samo opakowanie. Nie mam potrzeby stosowania większej ilości ponieważ używam głównie podczas pielęgnacji w domu.
Uważam że nie jest to zbędny produkt, a zawsze w domu znajdzie swoje zastosowanie. Produkt wydajny.

Dobra i tania wazelina

Super wazelina która ma wielofunkcyjne zastosowanie. Moim zadaniem powinna znaleśc się w każdym domu by w razie potrzeby sięgnąć po nią i ulżyć skórze w potrzebie. Jest ze mną już dobrych pare lat i nigdy mnie nie zawiodła.

Ja ją stosuje zazwyczaj na suche łokcie które wiecznie są moim problemem wtedy na ratunek przychodzi mi ta o to wazelina która świetnie je nawilża, natłuszcza i koi i jest bezzapachowa.
Lubie ją także stosować na sucha skórę ciała , na pięty, usta , do nawilżenia rąk, które często po myciu nauczyć są mega przesuszone i super sprawdza się po goleniu nóg.

Tak że jest ona praktycznie do wszystkiego. Koi ,nawilża, natłuszcza trochę się klei ale szybko się wchłania.
Już niewielka jej ilość pozwala by dobrze ją rozprowadzić dzięki temu jest wydajna.

A co do opakowania no cóż ...ładne zamykanie dobrze trzyma A z otwarciem nie na problemu ale.... troszkę nie higieniczne bo trzeba palcem wydobyć zawartościproduktu przez co nadaje się tylko do domowego użytku. Napewno nie zabiorę jej do torebki ale wybaczam bo naprawdę ma dobre działanie. Cena także fajna.

Wielofunkcyjny

Moim zdaniem wazelina powinna być w każdym domu. U mnie jest od lat, a od kilku tygodni używam akurat tej. Nakładam na usta, na stopy czasami, na jakieś suche miejsca. Nadaje się również do skórek wokół paznokci. Świetnie nawilża, nie pachnie, jest wydajna i ma fajne opakowanie.

Sprawdzony produkt

Miałam spękane i piekące usta, więc postanowiłam sięgnąć po wazelinę. Postanowiłam posmarować nią usta. Ulga natychmiastowa. Usta od razu przestały piec i stały się nawilżone. Tak mało kosztuje, a taki super efekt.

bardzo fajna

Vaseline, Pure Petroleum Jelly `Original jest bardzo fajna w użytkowaniu, nawilża, jest wydajna, usta są nawilżone po niej, cenowo też jest tania warto wypróbowac, żeby ocenic