Vaseline, Pure Petroleum Jelly `Original` (Wazelina kosmetyczna)

Vaseline, Pure Petroleum Jelly `Original` (Wazelina kosmetyczna)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Gdy skóra jest popękana, jej bariera wilgoci jest poważnie uszkodzona przez co skóra jest sucha i ma trudności z regeneracją od wewnątrz. Vaseline działa poprzez tworzenie bariery uszczelniającej, który chroni przed utratą wody i chroni skórę, wspierając jej naturalny proces regeneracji. 100% czysta wazelina, łagodna dla skóry, hipoalergiczna i nie zatyka porów, zmniejsza widoczność drobnych, suchych linii, pomaga zabezpieczyć drobne skaleczenia, zadrapania i oparzenia, zabezpiecza skórę przed odmrożeniami i pierzchnięciem.
Najlepsze dla: suchej, suchej i swędzącej skóry, suchości związanej z egzemą.

Podstawa w kosmetyczce

Chyba każda kobieta musi mieć opakowanie wazeliny w kosmetyczce. Ja mam akurat ten produkt. Fajnie się sprawdza. Ja stosuję często przy robieniu brwi henną. Fajnie zabezpiecza okolicę brwi. Nie podrażnia , natłuszcza. Opakowaniem jest bardzo wydajne , starcza na długi okres czasu.

jest świetna

Pomogła mi nie raz w kuracji ust, oparzonych miejsc, skórek czy nawet w zabezpieczeniu linii włosów przy farbowaniach lub charakteryzacjach. Zastosowanie w domu znajdzie się zawsze. Polecam chociaż nie wiem czy w niższej cenie nie znajdziecie tego samego

Super produkt

Kupiłam wazelinę na promocji w drogerii Natura. Szczerze nigdy nie byłam fanką wazeliny, zawsze wolałam balsamy do ust itp.
Wazelina okazała się hitem! Gęsta, a zarazem przyjemna konsystencja, bezzapachowa całe szczęście, hipoalergiczna formuła. Produkt nadaje się do suchych, spierzchniętych ust. Nawilża i koi, już po pierwszym nałożeniu. Używam jej również jako odżywka do rzęs. Nakładam niewielką ilość czystą szczoteczką do rzęs na górne i dolne włoski. Po 2-3 tygodniach stosowania widać pierwsze efekty wyraźnie pogrubionych i wydłużonych rzęs. Polecam, produkt ma wiele różnych zastosowań, jest mega wydajny i kosztuje niewiele. Opakowanie szczelne, małe, poręczne, idealne do torebki lub w podróż.

Najlepszy opiekun dla mych ust

Wazeliny używam tylko do ust. Ale zadanie ochrony, nawilżenia i przywrócenia im 'życia' spełnia doskonale. Smaruję nią usta zawsze na noc, a w dzień czasem gdy potrzebują specjalnej pomocy. Niweluje przesuszenie i ból spowodowany działaniem wiatru czy słońca. Nie zamienię jej na nic innego.

Ideał

Na wstępie muszę zaznaczyć, że mam bardzo suchą skórę na twarzy, moje usta wymagają stałego nawilżenia. Niestety mam alergię na większość balsamów do ust, nie zliczę ile ich testowałam w życiu...
Zdecydowałam się na wazelinę, najpierw używałam tej z firmy Ziaja. Było to tak wiele lat temu, że nie pamiętam nawet co mi w niej nie odpowiadało. Wreszcie zdecydowałam się na tę z firmy Vaseline i to był strzał w dziesiątkę!

Po pierwsze produkt nie uczula, co było dla mnie najważniejsze. Dodatkowo jest on bardzo, bardzo wydajny i ma przyjemną konsystencję, nie oleistą, z którą się kiedyś spotkałam w innej firmie (okropna!). Wazelina nie ma zapachu i jest bardzo tania.

Polecam z całego serca! Moim zdaniem jest to najlepsza wazelina na rynku.

produkt, który chyba nigdy się nie skończy!

kupiłam wazelinę kilka lat temu, kiedy to szukałam czegoś do ust, a o dziwo w moim Rossmannie nie nie było takiej kategorii (i chyba nie ma do dzisiaj :|). nigdy nie byłam fanką wazeliny, ale musiałam coś kupić, w związku z czym zaryzykowałam.

wzięłam małe opakowanie, 50ml, na początek. kosmetyk zajął miejsce na półce przy moim łóżku i od tamtego momentu używam go codziennie na noc, właśnie na usta. ta wazelina, przede wszystkim, jest inna niż wszystkie dotychczas używane. jest gęsta, a po nałożeniu na skórę buduje ochronno-nawilżająco warstwę, która długo pozostaje na wargach, nie ściera się. zwykła wazelina kojarzyła mi się zawsze z konsystencją, która z gęstej stawała się bardzo wodnista, a już się nauczyłam, że takie kosmetyki bardzo szybko wysuszają moje usta, dając na początku złudny efekt nawilżenia. tym samym jestem bardzo pozytywnie rozczarowana! zapachu nie ma właściwie żadnego, jak taki apteczny kosmetyk.

na koniec dodam, że najbardziej zaskoczyła mnie wydajność produktu. mam opakowanie 50ml kilka lat, a została mi jeszcze jakaś 1/3. produkt mimo upływu czasu nie traci swoich właściwości. naprawdę zastanawiam się na jak długo wystarczają większe opakowania :) no ale zapewne użytek też bardziej rozległy, przypomnę, że ja nakładam jedynie na usta. opakowanie może mało higieniczne, ale nie mam z tym problemu.

Absolutny must have!

Jestem chyba uzależniona od nawilżających produktów do ust i to absolutnie coś, co zawsze mam w kosmetyczce. Vaseline jest jednym z najlepszych produktów, z jakich korzystałam. Nawilża na bardzo długo i jest niesamowicie wydajna! Pomimo, iż nie należy do tanich produktów jest zdecydowanie warta swojej ceny :) Polecam wszystkim miłośniczkom balsamów do ust!

cudowna

Pomimo iż od okresu, gdzie nałogowo używałam tego produktu, minęło już kilka miesięcy, nadal uważam że uratował on moje usta. Podczas kuracji izotekiem moje usta wyglądały koszmarnie, ciągle przesuszone, odstające skórki, żadna pomadka nie była w stanie sobie z tym poradzić, aż w końcu, będąc w rossmannie zdecydowałam się na klasyk- wazelinę. Od dnia zakupu nie rozstawałam się z nią, stosowałam kilka razy w ciągu dnia przez około 4 miesiące i moje usta, pomimo wysuszającego izoteku, wyglądały znośnie, były nawilżone, NIE BOLAŁY.
Dla mnie, ta wazelina to hit. Typowy, prosty produkt, którego na co dzień się nie docenia, Do dzisiaj mam ją w torebce i stosuję przy nadmiernym przesuszeniu ust, nadal działa cuda. Polecam każdemu, szczególnie osobom w trakcie kuracji izotretynoiną!

HIT ZA GROSZE

Zapach: nie ma żadnego
Opakowanie: bardzo dobre, otwierane od góry, z łatwością można wydobywać produkt do końca
działanie: Jest to kosmetyk idealny do wszystkiego
Świetny do zabezpieczania końcówek włosów przed zniszczeniami
Do ust, jako nawilżacz oraz ochrona przed mroźną pogodą
Do suchych miejsc na skórze jako ukojenie

Bardzo dobrze nawilża !

Używam jej najczęściej na suche spierzchnięte usta u siebie i syna i sirawdza się idealnie . Nie ma żadnego zapachu przy czym jest dla każdego dobra .
Świetnie nawilża z regeneruje suche miejsca np łokcie , dobra teżjsko krem na ręce , suche skórki mój hit za grosze !!!!

Wydajna, ale nie wiadomo kiedy powinno się ją wyrzucić

Wazelina jest bardzo wydajna, nawet mały słoiczek starczy na długo. Oczywiście im więcej się wykorzystuję tym szybciej schodzi. Ale nie trzeba jej dużo nakładać.
Jest taka bez zapachowa, z czasem zapach leciutko się zmienia.
Niestety po dwóch latach postanowiłam ją wyrzucić, z obawy że może jest ze mną za długo otwarta. Brak informacji na opakowaniu do kiedy zużyć.

Tą wazelinę można wykorzystać praktycznie do wszystkiego.

Pure Petroleum Jelly `Original` miesci się w poręcznym i lekkim pojemniczku o pojemności 50ml. Jest przezroczyste z niebieskim zamknieciem typu klik, ktory jest wygodny. Super się sprawdza na wakacyjne podróże czy do podręcznego bagażu.

Kosmetyk ma zwartą, maślaną konsystencję o półprzezroczystym kolorze. Pod wpływem ciepła palców rozpuszcza się, więc w miarę łatwo ją rozprowadzić.
Wazelina jest produktem bezzapachowym, ta wersja Original.
Ze względu na zbitą i mega tłustą konsystencję jest bardzo wydajna.

Wazelina jest bardzo pomocna przy odparzeniach. Wazelina nie zawiera w swoim składzie wody i spokojnie można ją stosować w upały oraz w zimie gdy jest mróz.
Regeneruje skórę po opalaniu i poparzeniu słonecznym.

Wazelina kosmetyczna spisała się u mnie fenomenalnie podczas wakacji, przy opalaniu. Moja skóra była przesuszona i łuszczyła się.
Otula miejsce w które jest nakładana, nawilża i przyśpiesza proces regeneracji. Nie raz uratowała mi skórę ;). Warto mieć ją przy sobie !!