Oriflame, Tender Care (Krem uniwersalny)

Oriflame, Tender Care (Krem uniwersalny)

Zawiera wyciąg z plastra miodu oraz olejki roślinne. Cudownie koi skórę, przywraca jej miękkość i gładki wygląd. Idealny do pielęgnacji miejsc szczególnie narażonych na wysuszenie i pierzchnięcie.

Idealny Torebkowiec

Trener Care jest idealnym produktem do torebki, maleństwo które ma wiele zastosowań. Świetnie sprawdza się do ust, rąk, łokci stóp... A nawet do brwi! Świetnie radzi sobie z opanowaniem ułożenia brwi. Koi podrażnioną skórę, nawilża i zmiękcza. Uwielbiam

Tłuścioszek do wszystkiego

Choć ja używałam głównie do ust ;) taka wazelinka, dobrze nawilża usta, opakowanie przeurocze, różne warianty zapachowe. Taki bardziej gadżet niż cud-kosmetyk, natomiast nie szkodzi, fajnie się prezentuje a i natłuści co nieco w razie potrzeby :)

Tłuściutki

Dostałam w prezencie. Mam wersję fioletową i od razu urzekł mnie jej piękny, jagodowy zapach. Opakowanie też jest bardzo ładne, takie eleganckie, malutkie, idealne do torebki. Osobiście wolę pomadki w sztyfcie. Są dla mnie bardziej chigieniczne. Nie odpowiada mi sposób aplikacji tego balsamu. Ciężko się go nabiera już od samego początku. Później jest tylko gorzej. Konsystencja dość przyjemna, ale balsam jest mocno tłusty. Nie nawilża tak jak trzeba, usta robią się po nim przesuszone i ściągnięte. Tłusta, taka wazelinowa warstwa utrzymuje się dość długo na ustach, ale nie jest to uczucie za jakim przepadam.

Zwykła wazelina

Nie wiem czym ludzie się zachwycają, według mnie krem działa jak zwykła wazelina. Nie nawilża, tylko natłuszcza. Zostawia na skórze film, który szybko znika i zostawia skórę w gorszym stanie niż była. Wydobycie kremu z opakowania też nie jest zbyt wygodne. Zdecydowanie nie kupię go więcej.

przyjemny produkt

Miałam kilka i granatowy bodajże jagodowy ma najpiękniejszy zapach. Bardzo uniwersalny produkt do torebki i w podróże. Ubolewam tylko nad opakowaniem bo jest małe a głębokie przez co wydobywanie jest nieco utrudnione.

Nie zachwycił

Kupiłam, bo podobno jest to produkt na wszystko jako wazelina, tylko z lepszym składem.

Używałam głównie na usta i niestety strasznie zaczęły mi wychodzić wypryski wokół ust, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam.

Zero zapachu i niestety nie zachwycił mnie, nawet się wystraszyłam po moich doświadczeniach.

Wyrzuciłam

Dobry produkt

Produkt głównie stosuję na usta. Skutecznie nawilża, ale szybko schodzi. Miękkie pachnące usta. Mam jedno opakowanie juz duzo czasu - jest mega wydajny ;) w sztyfcie bylo by bardziej super

Tender cafe Oriflame

Tego produktu używam od lat. ???? Jest wydajny, kilka rodzajów zapachów. ????Pomaga na usta, zadrapania. Kupuję zawsze z rabatem. Polecam każdemu, gdyż nie wywołuje uczuleń. Od żadnej klientki nie miałam reklamacji, ani zastrzeżeń.????????????????????

Klasyk

To mój absolutny hit, który pamiętam z dzieciństwa :) Teraz z chęcią go używam na różne sposoby - przede wszystkim na usta, a również do złagodzenia np. ugryzień po komarach. Do tego spisuje się świetnie.
Uwielbiam ten zapach, konsystencja jest okej. Jedyne, co zawsze trochę denerwowało to opakowanie, niezbyt wygodny słoiczek, z którego ciężko wydobywa się produkt. Ale to jednak klasyk, a klasykom wybacza się takie rzeczy :)

Luksusowa wazelina

Ten produkt znają chyba wszyscy. I każdy powinien spróbować. Tender Care jest niezwykle uniwersalny - nadaje się do wszystkiego i można go wziąć wszędzie. Jest malutki, ale bardzo wydajnie. Sucha skóra, usta, otarcia - sprawdza się idealnie. Nie ma idealnego składu, ale w tym wypadku mi nie przeszkadza. To trochę taka luksusowa wersja wazeliny.
Minusem jest to że ciężko go nabrać z małego słoiczka.

Miodzio

Świetny, niezwykle uniwersalny, wielofunkcyjny kremik. Doskonale nawilża oraz koi. Posiada, także właściwości regenerujące , odżywcze oraz ochronne. Ma urocze, niewielkie opakowanie. Dostępny w Oriflame, w korzystnej cenie. Krem nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest bardzo wydajny.

Niezawodny produkt

Mój hit!
Produkt ten pojawił się u mnie w domu, za pomocą mamy, która jest wielką fanką tej marki.
Od pierwszego użycia, produkt ten pozstał na mojej półce oraz w moim domu, ponieważ chyba każdy już go używa.
Produkt ten występuje w różnych odsłonach, najbardziej przypadł mi do gustu ten z serii wakacyjnej z arbuzem, ponieważ ma bardzo przyjemny zapach.
Produkt mieści się w małym półokrągłym pudełeczku i jest bardzo wydajny.
Używam go do nawilżenia ust, a także na inne suche miejsca na skórze. Produkt goi oraz regerneruje naszą skórę.