Maybelline New York, City Bronzer, Bronze Powder (Puder brązujący)

Maybelline New York, City Bronzer, Bronze Powder (Puder brązujący)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

Natura
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Puder brązujący nadający naturalny efekt skóry delikatnie muśniętej słońcem i subtelnie konturuje twarz.
Tworzony dla kobiet, które podążają za trendami, czują się pewnie we własnej skórze i chcą wyglądać naturalnie.

prasowane
Efekt
matowe

Ulubiony bronzer

Kosmetyk zakupiłam po wielu pozytywnych opiniach w internecie. Zdecydowałam się na odcień 200 Medium Cool. Ma on przepiękny kolor, lekko wpadający w oliwkowe tony. W opakowaniu widoczne są drobinki, których nie widać na twarzy. Uzyskujemy wyłącznie efekt matu. Nakłada się bez problemu, nie tworzy plam oraz ładnie się blenduje. Praca z nim to czysta przyjemność.

Hit trafiony przez przypadek

Produkt kupiłam przypadkowo na promkach w Rossmanie. Lubię czasami stestować sama jakiś produkt. Ale to był dobry strzał. Jest to mój trzeci bronzer w mojej makijażowej historii i innego szukać nie będę.

Super opcja na codzień

Bronzer miałam kilka miesiący zanim mi się skończył, niestety wyrzuciłam opakowanie więc bez fotki. Skusiłam się na niego zamawiając inne produkty w internecie. Wyglądał dosyć ładnie i bylam go ciekawa. Opakowanie nie jest najlepszej jakości, zwykły tani plastik ze ścierającym się nadrukiem. Jeśli chodzi o produkcik testowalam kolorek 200 i naprawdę pozytywnie się przyjął. Nie nadawał się do typowego konturowania bo ocieplał twarz, ale było to stonowane. Łatwo można było nabrać odpowiednią ilość, aby nie narobić sobie plam i nie przesadzić z ilością produktu. Jest w kamieniu, standardowy, zbity, przyjemny do użytkowania.

Może być

Po tylu pochwałach na jego temat zdecydowałam się go kupić na jakiejś mocnej promce za kilkanaście złotych. Wybrałam kolor 200 - Medium Cool. Właśnie to "cool" mnie skusiło, bo ja jestem bardziej o neutralno-różowych tonach, wiele bronzerów bardzo wybija się u mnie na pomarańczkę. W opakowaniu w światłach drogerii wyglądał obiecująco, ale nie było testera.
Tak jak już go używam jakiś czas, to wygląda w opakowaniu na taki nieco oliwkowy, ze złotymi drobinkami, ale na twarzy raczej jak zwyczajny bronzer, te drobinki nie są zauważalne, ale widać, że to nie jest totalnie matowy produkt. Raczej taki zdrowy świeży efekt. Nie jest to natomiast odcień stricte do konturowania - jednak nieco ociepla, ale w taki wyważony sposób. Nie można z nim przesadzić, całkiem dobrze się nakłada i blenduje, a z racji bardzo spokojnej pigmentacji to daje się dobudować. Nie znika w ciągu dnia. Ale jakoś nie jest to mój pierwszy wybór. Może dlatego u mnie opakowanie wygląda dość dobrze i nie jest porysowany, ale faktycznie zgodzę się z innymi Wizażankami, bo już na etapie kupna w drogerii widziałam, że opakowanie nie jest jakiejś wybitnej jakości - zwłaszcza nadruk z wierzchu i niektórze sztuki, choć zaklejone, miały już ubytki w napisie i obramówce.

Naturalne muśnięcie słońcem

Bronzer ten ma bardzo naturalne wykończenie, praktycznie sam się blenduje, więc jest idealny dla początkujących w makijażu.
Kolor Medium Cool 200 jest taki dość ciepły, dlatego może się w stu procentach nie sprawdzić dobrze do typowego konturowania twarzy, ale do delikatnego ocieplania -ideał.
Opakowanie jest bardzo ładne i eleganckie, ale należy uważać na noszenie go w kosmetyczce, bo może się rysować.

Uwielbiam

Mimo że jest matowy to nie jest to chamski mat. Wygląda bardzo ładnie. Jest dostępny w przemyślanych kolorach. Cena adekwatna do jakości. Bardzo ładnie się nakłada. Nie ma problemu z blendowaniem go. Nie robi plam ani smóg. Nie znika po godzinach noszenia. Dla mnie bomba. Mój pierwszy bronzer i absolutny hit. Jeśli kiedyś mi się skończy to kupię kolejne opakowanie.

Bardzo ładny bronzer

Bardzo fajny bronzer, który jest idealny do używania na codzien. Nie robi plam i nie przyciemnia za mocno, ale można to budować stopniowo. Można użyć jako delikatnego bronzera, ale również z mocniejszym podkreśleniem i nadal wygląda to bardzo ładnie.

Pierwszy prawidłowo dobrany!

Od dawna w mojej kosmetyczce był jakiś tam bronzer. Przeważnie w paletce, gdzie bronzer był na doczepkę bo bardziej podobał mi się róż albo rozświetlacz. Paletkowe bronzery zawsze trafiały mi się z drobinkami więc stosowałam je głównie latem. W grę wchodziły też bronzery w sztyfcie.

Wreszcie więc przyszedł czas na bronzer w kamieniu. Padło na odcień 250-medium warm. Głównie z tego powodu, że to piękny odcień brązu, delikatnie ciepły, bez drobinek. Zdecydowanie dla bladziochów, bo taka też jest moja cera.

Opakowanie jest plastikowe, ale solidne. Z delikatnym złotym zdobieniem, które jednak szybko będzie się zmywać. Widać to już po kilku użyciach.

City bronzer ładnie się aplikuje pędzlem skośnym czy też typowym pędzlem do konturowania-płaskim i wąskim. Baardzo trudno zrobić sobie nim plamę. Pięknie się blenduje i współgra z każdym moim różem. Używam go do konturowania policzków i do nadania buźce trochę zdrowego kolorytu.

Konsystencja nie różni się niczym od tradycyjnych pudrów prasowanych. Jest suchy i aplikuje się na pędzel w małych ilościach.

Polecam zdecydowanie na zimę ale myślę że latem też się sprawdzi. Ta edycja nie posiada dużej gamy kolorystycznej, ale jest w niej tyle ładnych,ciepłych jak i zimnych odcieni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo dobry bronzer

Bronzer od Maybelline zakupiłam przypadkowo. Akurat zapomniałam zabrać na weekend kosmetyczki, dlatego też musiałam udać się do drogerii i kupić nowe kosmetyki. W przypadku pudru brązującego mój wybór padł właśnie na City Bronzer. Przede wszystkim bardzo spodobał mi się jego kolor. Wybrałam odcień 200 Medium Cool, który chociaż teoretycznie określany jest jako chłodny, to mimo wszystko ma raczej ciepły odcień. No cóż, kwestię rozróżniania kolorów pomińmy, a przejdźmy do samej aplikacji produktu.

Na pewno nie ma szans, abyście zrobiły sobie tym bronzerem krzywdę. Nawet jeśli dopiero zaczynacie się malować lub macie skłonność do nakładania zbyt dużo produktu na twarz, nie przesadzicie z efektem jaki daje City Bronzer. Tak naprawdę jest on stopniowalny, dlatego też nie będziecie miały do czynienia z plamą koloru na policzku. Odcień 200 nie jest typowym kolorem do konturowania, ale na mojej twarzy daje jednocześnie efekt lekkiego konturu i skóry muśniętej słońcem. Poza tym produkt od Maybelline jest nieziemsko trwały. Przetrwał intensywny trening, a nawet upały. W przypadku "zwykłego dnia" też daje radę. U mnie utrzymuje się od rana do wieczora. Niestety w lato jest dla mnie za jasny, w związku z czym mogę go używać tylko zimą i wiosną.

Bronzer od Maybelline to kolejny hit z drogerii, który z czystym sumieniem mogę wam polecić. Chociaż nie posiada drobin, to na skórze wygląda bardzo aksamitnie, a co najważniejsze utrzymuje się przez długi czas. Poza tym nie robi plam, co jest zmorą wielu bronzerów. Jego kolor (200) nie jest zbyt zimny ani pomarańczowy. Jeśli jesteście osobami z jasną karnacją śmiało wypróbujcie także odcienie 100 lub 150. Myślę, że naprawdę warto. Cena produktu jest dość przystępna. Oczywiście w Rossmannie, Naturze czy Hebe będzie kosztował więcej, dlatego też polecam wam go kupić w drogeriach internetowych.

Trwały i łatwy w użyciu

Ten Bronzer cenię przede wszystkim za trwałość oraz za to, że nawet niewprawna ręka zmaluje nim ładny make up. Ponadto puder się nie obsypuje oraz nie robi plam na skórze.

Krzywdy sobie nim zrobisz!

Produkt jest naprawdę dobry dla początkujących, łatwo nabrać wprawy przy konturowaniu dzięki odcieniowi, który jest dość uniwersalny i pasuje do większości karnacji. Łatwo nim wystopniować intensywność koloru, czyli mocne podkreślenie kości policzkowych, jak i delikatne. Dlatego początkujące: nie bójcie się tego bronzera, minimalna ilość produktu, odpowiedni pędzel w ruch i delikatnie podkreślicie atuty na swojej twarzy.

Produkt jest bardzo wydajny, łatwo się nakłada na pędzel, nie kruszy się, nie sypie się i ja używam go już ponad rok i bardzo sobie go chwalę. Nadaje się zarówno latem, jak i zimą.

Cenowo jest bardzo przystępnie - a porównując wydajność produktu, to zakup bronzera, jak najbardziej się opłaca.

Nota wysoka, nie jest to jednak idealny bronzer, szukam dalej perełki, ale polecam do przetestowania!

Fajne odcienie

Bardzo polubiłam się z tym produktem. Daje delikatny efekt, nie robi plam. nie da się nim zrobić krzywdy, świetnie się blenduje i rozprowadza po twarzy. Używam go do ocieplenia i lekkiego konturowania. Idealnie sprawdza się na co dzień. Ma specyficzny bardzo przyjemny słodki zapach