Rimmel, Wonder’Luxe Volume Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Rimmel, Wonder’Luxe Volume Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

izapachy.pl
Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Nowy tusz do rzęs Rimmel Wonder’Luxe Volume natychmiastowo nadaje rzęsom pełną objętość! Wzbogacony w aż 4 pielęgnujące olejki, nie tylko nadaje rzęsom niesamowitej objętości, ale też pielęgnuje, wygładza i pogrubia.
To pierwszy na rynku tusz do rzęs wzbogacony o aż 4 luksusowe olejki pielęgnujące: olejek arganowy, olejek z maruli, marakui i camelli, które sprawiają że z każdym użyciem Twoje rzęsy stają się gładsze, odżywione i zdrowsze. Formuła jest zainspirowana działaniem tych olejków w produktach do pielęgnacji włosów. Olejek arganowy wzmacnia i odżywia, olejek z marakui zawiera cenne antyoksydanty, które zapobiegają łamaniu i rozdwajaniu, olejek z maruli przywraca blask a z camelli naprawia uszkodzenia.
Wonder’Luxe Volume natychmiast zwiększa objętość, pogrubia i wydłuża rzęsy od nasady aż po końce, jednocześnie chroni je przed uszkodzeniami.

Szczoteczka
silikonowa
niewodoodporne
Efekt
pogrubiające

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Opakowanie: 5

Nie jest to produkt bez wad

Generalnie jeśli chodzi o działanie pogrubiające, to jak najbardziej tusz spełnia swoją funkcję. Nie osypuje się, nie robi pandy, jest trwały. Ale mam pewne wątpliwości czy szczoteczka jest dobrze przemyślana, bo odnoszę wrażenie, że nabiera się na nią zbyt dużo produktu, co w efekcie sprawia, że rzęsy są sklejone. Moim zdaniem trzeba mocno zwracać na to uwagę i przed nałożeniem ocierać nadmiar o rant opakowania, dlatego też nie jest on produktem pierwszego wyboru w moim przypadku, używam go okazjonalnie, kiedy wiem, że mi się nie spieszy.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 5

Wielka nadzieja i jeszcze większe rozczarowanie

Miał być wspaniały, ale moje rzęsy nie pokochały go. Skleja, tworzy grudki. Niestety - jestem totalnie na nie. Jedyne, co mnie urzeka, to piękne opakowanie.

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 5

Efektowne pogrubienie i wydłużenie rzęs

Od dłuższego czasu mam przyjemność używać tuszu do rzęs marki Rimmel, który zakupiłam na promocji za jedynie 18 zł, podczas gdy jego normalna cena wynosi prawie 40 zł.
Jedną z najbardziej imponujących cech tego tuszu jest jego zdolność do wydłużania rzęs. Już po jednej warstwie moje rzęsy stały się zauważalnie dłuższe, co nadaje mojemu spojrzeniu wyrazistość i głębię.
Konsystencja tuszu jest idealna - nie jest zbyt rzadka ani zbyt gęsta. Aplikacja jest łatwa, a szczoteczka ma odpowiednią długość i gęstość, co ułatwia równomierne pokrycie wszystkich rzęs. Co więcej, tusz nie skleja rzęs, co pozwala uzyskać efekt puszystości i naturalności.
Trwałość tego tuszu również zasługuje na wyróżnienie. Nawet po długim dniu tusz utrzymuje się bez smug czy kruszenia, co sprawia, że mogę cieszyć się świeżym wyglądem spojrzenia przez wiele godzin.
Uważam, że warto wziąc od uwagę ten tusz do rzęs.

Bardzo dobry

Jestem mega wymagająca, jeśli chodzi o tusze do rzęs. Temu daję 4+ / 5, bo pozwala na osiągnięcie eleganckiego, "czystego" ,makijażu oka. Super rozdziela rzęsy i je wydłuża. Nadaje się na górne i dolne rzęsy. Nie kruszy się i nie rozmazuje, nawet tuż po nałożeniu. Szczoteczka ma dłuższe i krótsze wypustki, dzięki którym możemy osiągnąć różne efekty. Na minus zbyt szeroki dyfuzor, więc tusz czasem grubo się nakłada na szczoteczkę i trzeba wycierać o kant. No i ma bardzo ładny desing :)

Tusz Rimmel

Rimmel Wonder'Luxe Volume to tusz nadający objętość, rozczesujacy oraz pielęgnujący. Skład zostawił wzbogacony o olejki które pielęgnują nasze rzęsy a formuła jest kremowa dzięki czemu lekko rozprowadza się na rzęsach. Aplikator jest silikonowy lekko wygięty przez co możemy dokładniej pomalować rzęsy. Produktu nakłada się duża ilość na szczoteczkę przez co przy pierwszych użyciach łatwo jest się ubrudzić. Produkt jest wydajny oraz nie odznacza się na powiekach oraz nie kruszy

Wizażanki najczęściej polecają:

Genialny!

Ten tusz jest naprawdę genialny. Wspaniale podkreślone i wzmocnione rzęsy w kilka chwil!
Opakowanie jest eleganckie, szczoteczka wprost genialna. Precyzyjnie dozuje ilość tuszu, pięknie rozdziela, wydłuża, podkręca, i podkreśla rzęsy. Bez sklejania, bez konieczności poprawek. Łatwo się zmywa, pielęgnuje rzęsy.

• Opakowanie: 5

Doskonale pogrubia, nadaje rzęsom objętość

Maskara do rzęs Rimmel Wonder'Volume nadaje rzęsom objętości bez ich obciążania. Efekt można budować. Maskara przekonuje mnie tym, że nie osypuje się, nie rozmazuje i łatwo ją usunąć podczas demakijażu. Zachęca mnie jej lekka formuła oraz szczoteczka posiadająca ultra miękkie włókna. Rzęsy są idealnie rozczesane i wydłużone.

• Opakowanie: 5

Lubię po niego sięgać na co dzień

Lubię sięgać po ten tusz na co dzień. Ma intensywnie napigmentowany czarny kolor i bardzo dobrze wyprofilowaną szczoteczkę, która umożliwia dotarcie nawet do tych najkrótszych rzęs. Rzęsy po nim są uniesione i pogrubione. Opakowanie tuszu jest wygodne. Podoba mi się kolorystyka rose gold.

Wykorzystała: kilka próbek

• Zgodność z opisem producenta: 4

Super

Super produkt na codzień, dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy. Jednak najlepiej sprawdza się po jakimś czasie od otworzenia produktu, świeżo otwarty troszkę zlepia rzęsy.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Zawiedziona

Tusz kupiłam na promocji w drogerii Rossmann.
Słysząc wiele dobrych opinii postanowiłam go kupić. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to nadmiar produktu na szczoteczce. Jednak rozczarowanie było bardzo duże, kiedy zobaczyłam jak kiepsko się rozprowadza po rzęsach, szczoteczka kiepsko radzi sobie z kącikami, a do tego okropnie skleja rzęsy, zostawia grudki.
Dawno nie miałam tak złego tuszu.
Dawałam szanse mu kilkanaście razy, za każdym razem byłam tak samo zawiedziona.

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Warto zwrócić na niego uwagę.

Tusz jest moim zdaniem bardzo dobry ale nie jako ten dopiero otwarty świeżutki a tak po tygodniu od otwarcia kiedy nie jest już taki mocno "płynny".
Bardzo lubię w nim szczoteczkę, jej kształt, który pozwala idealnie rozdzielić i wyczesać rzęsy od kącika do kącika.
Tusz ma kruczoczarny kolor i dobrze się nakłada. Zamknięty jest w bardzo eleganckim takim rosegold opakowaniu co dodaje mu eleganckiego charakteru.
Cena nie jest wygórowana a z dostępnością nie ma problemu, bo możemy go dostać zarówno w drogeriach stacjonarnych jak i online.
Po nałożeniu rzęsy zyskują objętość przez to, że są pogrubione i pięknie wywinięte.
Ja mam z natury proste rzęsy i na moich sprawdza się naprawdę fajnie.
Może nie ma efektu "WOW" ale na co dzień sprawdza się naprawdę ok.
Nie rozmazuje się i nie kruszy.

• Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Nie, nie i jeszcze raz nie

Kupiłam po przeczytaniu opinii. I jestem mega zawieziona. Tusz skleja rzęsy i zostawia na końcówkach resztki produktu. Mam długie rzęsy i u mnie się nie sprawdziła.