Lancome, Lash Idole Mascara (Tusz do rzęs)

Lancome, Lash Idole Mascara (Tusz do rzęs)

Twój cel, wymarzone rzęsy - idealnie długie i pogrubione, bez sklejonych włosków i grudek. Taki zniewalający efekt gęstych rzęs uzyskasz z Lash Idôle. To zwiększający objętość tusz do rzęs od Lancôme, którego rewolucyjna formuła i innowacyjna szczoteczka zalotnie podkręcają i unoszą rzęsy od nasady aż po same końce.

Przełomowa szczoteczka jest pokryta włosiem o różnej długości i gęstości. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia rozczesywanie rzęs, ale też pozwala dotrzeć do tych nawet najtrudniej dostępnych, najkrótszych włosków. Specjalna formuła sprawia, że Lash Idôle nie rozmazuje się, ani nie osypuje się w ciągu dnia. Zwiększający objętość tusz do rzęs utrzymuje się aż do 24 godzin i nawet po kilkunastu godzinach wygląda równie świeżo jak tuż po aplikacji. Rzęsy są podkręcone, idealnie rozdzielone i maksymalnie pogrubione. Pod koniec dnia z łatwością wykonasz demakijaż bez zbędnego pocierania delikatnej skóry wokół oczu.

Nie trać swojego celu z horyzontu wraz z upływem godzin! Żeby wydłużający tusz do rzęs wyglądał spektakularnie przez cały dzień, przed jego aplikacją nałóż serum wzmacniające rzęsy Cils Booster. Następnie przeczesz włoski primerem Cils Booster XL. Dzięki niemu rzęsy zyskają jeszcze większą objętość.

Używa produktu od: próbka

Działa nawet na prostych rzęsach

Moje rzęsy to temat rzeka - nawet przyklejenie rzęs nie sprawia, że rzęsy są bardziej widoczne, a często użycie tuszu sprawia, że są one oklapnięte - taka ot moja uroda. Do tej pory trzymałam się tuszów azjatyckich, bo te działały u mnie najlepiej, ale muszę przyznać, że Lash Idole Mascara mimo swojej śmiesznej szczotki, jest pierwszym tuszem, który daje efekt niesklejonych i wyraźnie widoczych rzęs. Rzęsy są zdecydowanie pogrubione i podniesione, a kolor czerni jest intensywny. Zdecydowanie polecam, nawet na najbardziej niesforne rzęsy.

Po prostu-rewelacja

Jak już kiedyś pisałam, mam strasznie marne rzęsy-krótkie, jasne, niezbyt gęste-jednym słowem tragedia. W związku z tym całe moje życie trwa poszukiwanie tuszu, który sprawi, że moje rzęsy będą wyglądały obłędnie bez konieczności doklejania sztucznych rzęs.
Ideału jeszcze nie znalazłam, bo ma zdaje się zbyt wielkie a do tego odrealnione wymagania, ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to jest jeden z najlepszych tuszów do rzęs jakie dane mi było używać w życiu.
Opakowanie bardzo ładne, takie z klasą-czarne z dodatkiem pudrowego różu,szczoteczka silikonowa-wygięta, ale dla mnie to wszystko jest akurat bez znaczenia a najważniejsze jest działanie.
Cudownie wydłuża rzęsy, unosi je i dodaje im objętości.Nie pogrubia jakoś spektakularnie, jest lekki-jakby żelowy, ale sprawia, że mamy firankę rzęs. Właśnie to czyni go tak wyjątkowym-rzęsy nie są posklejane, są mega naturalne, ale jednocześnie zyskują niewiarygodną objętość. Dość napisać, że moje dziecko, które dość krytycznie podchodzi do oceny mojego wyglądu, zapytało co zrobiłam, że mam tyle rzęs. No magia po prostu. A druga cecha tego tuszu, która sprawiła, że bezgranicznie się w nim zakochałam, to trwałość. Mam głęboko osadzone oczy oraz opadające powieki co sprawia, że większość tuszów odbija mi się na górnej powiece. Szczególnie teraz przy ciągłym noszeniu maseczki coś robię nie tak, bo jestem bez przerwy porozmazywana. Musiałam zacząć używać wyłącznie wodoodpornych produktów i mordować się ze zmywaniem ich. I dlatego uznaję ten tusz za mój prywatny cud-nic a nic się nie rozmazuje, trwa niezmieniony cały dzień-nawet, gdy mi łzawią oczy i pół dnia jestem w maseczce a zmywa się bez problemu płynem micelarnym.
Jednym słowem-rewelacja.

Odrobina luksusu na rzęsach

Mimo króciutkiej szczoteczki tusz nakładał się świetnie. Nie uczulał, nie grudkował się ani nie obsypywał z rzęs po całym dniu.
Rzęsy było bardzo dobrze pokryte i wydłużone.

Piękne, naturalne i seksowne spojrzenie

Tusz do rzęs Lancôme Lash Idole Mascara jest zamknięty w eleganckim, minimalistycznym opakowaniu. Posiadam pojemność 2.5 ml przeznaczoną do testów w ramach Klubu Recenzentki.

Maskara posiada silikonową szczoteczke, która w przyjemny i precyzyjny sposób otula każdą z rzęs.
Czerń jest intensywna, nie wytraca się w ciągu dnia. Tusz się nie osypuje, nie tworzy "pajączków" ani grudek. Wygląda świetnie po wielu godzinach od porannej aplikacji.

To co najbardziej mi się w nim podoba to elastyczność pomalowanych rzęs i możliwość budowanie efektu ! Od naturalnego po bardziej przydymione spojrzenie . Wielki plus za krótszy termin przydatności (6 miesięcy) :)

I oczywiście brawa za wodoodporność, bo przy moich wrażliwych oczach każde wyjście z domu przy silniejszych podmuchach kończy się łzawieniem - tusz zdał u mnie egzamin pogodowy na 5 ! :)

Doceniam, że demakijaż oczu z tym tuszem jest łatwy, szybki i przyjemny ♡

Lifting we własnej łazience – ten kształt! love it!

Cenię sobie naturalny look, ładnie umalowane rzęsy są dla mnie najważniejsze. I na nie najczęściej patrzę u kobiet, bo piękne rzęsy i ładne oko to jest kobieca biżuteria, dopełniająca uśmiech. Teraz przy czasach maseczek to rzęsy grają główną rolę.
Lubię wyglądać ciekawie i zarazem nie jak wamp. I oniemiałam jak użyłam pierwszy raz tej szczoteczki. Kształt wyczarowałam przy dwóch machnięciach, jak bym wyszła od kosmetyczki po liftingu. Efekt kobiecego oka bez przeładowania tuszem – wow.
Tusz jest też nie najgorszy, nie obsypuję się, nie zostawia śladu na maseczce, co przy deszczach i nieciekawych warunków w komunikacji miejskiej uważam za duży plus.
Produktu nie trzeba dużo nakładać, szczoteczka idealnie tuszem otula rzęsy. Myślę, że zdecyduję się na kupienie nowego pełno wartościowego produktu. Takie perełki trzeba mieć w swojej kosmetyczce.

Wydłuża, ale słabo pogrubia rzęsy.

Minus jeśli chodzi o tę objętość.
Dziewczyny z delikatnymi, rzadkimi rzęsami, takimi jak moje, nie będą zadowolone.
Jeśli będą liczyć na spektakularny efekt firan, to się zawiodą.
Jeśli jednak wystarczy Wam delikatnie podkreślone oko,to tusz dla Was :)

Jest leciutki, silikonowa szczoteczka, idealnie równo, aplikuje tusz.

Wydłuża i podkręca rzęsy.
Rozdziela każdą rzęskę.
Nie zostawia grudek, nie osypuje się.
Czy utrzymuje się 24 godz. nie przetestowałam.

Dobry i godny polecenia

+nie osypuje się
+wytrzymuje w połączeniu z maseczkami
+nie uczula
+nie skleja rzęs
+daje naturalny efekt
+nie odbija się na powiece

-dla osób spodziewających się teatralnego efektu - to nie ten adres

Tusz ze świetną szczoteczką

Tusz jest rewelacyjny! Nie skleja rzęs, podkreśla ich skręt i pięknie je rozdziela za sprawą świetnej szczoteczki. Formuła jest lekka dzięki czemu efekt jest naturalny. Niee osypuje się i bez problemów wytrzymuje cały dzień.Myślę że ten produkt zostanie ze mną na dłużej.

naturalny efekt

Fantastyczny tusz! Nie podrażnia i neutralnie pachnie. Spełnia wszystkie moje oczekiwania, mam pięknie wydłużone rzęsy i super objętość, a pomimo tego moje rzęsy są bardzo lekkie jakbym nie miała makijażu ???? Polecam dla miłośniczek pięknych naturalnych rzęs.

podkręcone i wydłużone rzęsy

Tusz ma ciekawą szczoteczkę - jest ona lekko zaokrąglona i ma raczej małe włoski. Dobrze się nią aplikuje tusz.
Tusz podczas aplikacji nie rozmazuje się, ani nie osypuje się.
Tusz daje efekt ładnie podkręconych i wydłużonych rzęs. Rzęsy są czarne i grube. Jest taki efekt wow.
Tusz jest trwały - w ciągu dnia nie trzeba go poprawiać, nie rozmazuje się. Nie ma potem problemu ze zmyciem go.

Używa produktu od: próbka

Chyba mam nowy ulubiony tusz!!!!!!!!!

W ramach Klubu Recenzentki miałam okazję przetestować miniaturową wersję tuszu Czy sie sprawdził? W 100%!!!! A po szczegóły zapraszam niżej;) I zerknijcie na efekt na zdjeciach. Moze nie oddaje wszystkiego przez dosc slaba jakosc, ale mozna zauwazyc duza roznice przed i po ;)

W moich recenzjach mozna dostrzec ze probuje roznych tuszy, czesto poszukuje nowosci, sprawdzam polecane przez kolezanki lub kosmetyczki/youtuberki tusze do rzęs. Zawsze kończy się to tym samym - po kilku użyciach wracam do ukochanego, jedynego w swoim rodzaju L'Oreal Paris Volume Million Lashes.

I powiem Wam jedno - to się może zmienić.

Jestem ZACHWYCONA tym tuszem. No po prostu jest cudowny!!

PLUSY:
1. Silikonowa szczoteczka, która ja uwielbiam
2. Świetnie rozdziela rzęsy - naprawde, sa perfekcyjnie rozdzielone
3. Pięknie podkręca rzesy - sa jak u krówki ;)
4. Wydłuza - nigdy, przenigdy nie mialam tak długich rzes. Rzaden kosmetyk mi tego nie zapewnil
5. Naturalny look - ilość tuszu której trezba użyc aby osiagnac wyzej wymieniony efekt jest minimalna. Przez co rzęsy wygladaja super naturalnie! Cuuuudo!
4. Bardzo ładny czarny odcień, nie wiem nawet jak to opisać;)

MINUSY:
Cena - wysoka. Ale przy minitarurkach jest niższa (nawet w przeliczeniu na 100ml!) Tak, juz to sprawdziłam ;)

Podsumowujac - najlepsza rzecz z testowanego trio. I to rzecz, do której jestem pewna ze wroce. Bo zostałam oczarowana ;)

Rewelacja

Ten tusz jest po prostu mega. Testowałam go w różnych warunkach atmosferycznych jak śnieg, czy bardzo duża wilgotność. Nie skleja rzęs, nie rozmazuje się i nie odbija na powiekach. Fajnie wydłuża rzęsy, nie kruszy się nawet pod koniec dnia. Jestem z niego bardzo zadowolona