Cien, Food For Skin, Płyn micelarny 3 w 1 do demakijażu twarzy, oczu i ust `Odświeżenie z goździkiem`

Płyn micelarny 3w1 do demakijażu twarzy, oczu i ust. Min 90% składników pochodzenia naturalnego. Produkt przyjazny dla wegan i wegetarian.
Delikatnie usuwa makijaż twarzy, oczu i ust oraz pozostałe zanieczyszczenia skóry nagromadzone w ciągu dnia. Pozostawia skórę idealnie czystą, odświeżoną i nawilżoną. Działa antyseptycznie i łagodzi podrażnienia.

Właściwości:
* nie wymaga spłukiwania;
* bez nieprzyjemnego pocierania;
* usuwa nawet wodoodporny tusz i trwały makijaż;
* odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Dobry płyn micelarny z jednym ALE...

Płyn kupiłam, jak resztę , w promocji 50%. Na początku miałam z nim problem, bo nie domywał tuszu MF 2000 kcal, natomiast po zmianie tuszu wszystko jest OK. Domywa najmniejszy paproszek, natomiast czasem podrażnia oczy i czuć nieprzyjemne pieczenie....

Płyn jest dla mnie odkryciem, z którego jestem bardzo zadowolona.
+ dokładnie i szybko można nim zmyć makijaż
+ usuwa resztki podkładu idealnie
+ ma delikatny zapach
+ wygodne opakowanie
Będę stosować :)

Jak dla super

Cena jest powalająca. Skład również.
Jak do tej pory byłam wierna Garnierowi, ale spokojnie ten kosmetyk mogę do niego porównać. Co najważniejsze nie podrażnia mi oczu! Polecam szczerze!

Dobrze zmywa makijaż

Płyn kupiłam zachęcona promocją - 50% w Lidlu i jestem z niego bardzo zadowolona. Dobrze zmywa makijaż oczu i ust, więc spełnia swoje podstawowe zadanie. Myślę, że jeszcze do niego wrócę.

+dobrze zmywa nawet mocny makijaż oczu i ust,
+ma wygodne opakowanie z dobrym zatrzaskiem, dodatkowo widać ile produktu zostało do końca dzięki przezroczystej butelce,
+bezzapachowy,
+rewelacyjna cena ok. 3,50 zł w promocji,
+nie szczypie w oczy,
+nie zostawia tłustego filmu,
+można znaleźć go w każdym Lidlu

-czasami lekko podrażnia oczy

Tani, skuteczny, ale czasem podrażnia oczy.

Płyn micelarny zawsze mam w swojej łazience, nie wyobrażam sobie dnia bez tego kosmetyku. Swój rytuał pielęgnacyjny twarzy zawsze rozpoczynam właśnie od przemycia twarzy wacikiem z płynem. Mam cerę mieszaną i wrażliwą, więc wybieram raczej produkty o delikatnym składzie. Jak zobaczyłam na półce sklepowej w Lidlu ten produkt to nie mogłam się oprzeć, a akurat potrzebowałam nowego płynu. Kupiłam go (uwaga!) za około 4zł! Chyba nigdy nie udało mi się dostać płynu za taką cenę :) Grzech nie kupić:P Nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, ale przyznam,że jestem zadowolona z efektów.

Płyn otrzymujemy w małym i bardzo praktycznym opakowaniu. Chętnie będę do niego wracać, gdyż świetnie sprawdzi się w podróży. Butelka jest przezroczysta dzięki czemu widzimy ile produktu nam jeszcze zostało. Zatyczka działa bez zarzutu i dozuje niewielką ilość produktu, dzięki czemu mamy kontrolę nad zużyciem. Zapach jest słabo wyczuwalny, na pewno nie wyczuwam nuty goździka ani innego kwiatka. Generalnie nie potrafię określić jaki zapach wyczuwam, bardziej bym powiedziała,że jest to sztuczny zapach niż naturalny. Konsystencja standardowo jest wodnista, nietłusta.

Jeśli chodzi o działanie płynu to spełnia swoją funkcję w 100%. Usuwa nawet mocny makijaż w mgnieniu oka. W przypadku twarzy dobrze radzi sobie z każdym kosmetykiem przy czym nie podrażnia cery. Mam dużą skłonność do zaczerwienień i przesuszania a kosmetyk ten nie robi mi żadnej krzywdy. Nie wysusza i nie powoduje zaczerwienień. Naczynka są wyciszone a koloryt wyrównany. Niestety nie jest tak idealnie w przypadku demakijażu oczu. Po około 2 tygodniach stosowania zdarzyło się,że oczy były podrażnione i powieki lekko szczypały. Uczucie to znikało bardzo szybko , jednak myślę,że u osób z bardzo wrażliwymi oczami może być to problem. Płyn szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy, co umożliwia nam szybkie przejście do kolejnego etapu oczyszczania.

Generalnie polecam wypróbować ten kosmetyk, gdyż jest bardzo tani i łatwo dostępny. Warto mieć go w kosmetyczce wyjazdowej czy codziennej. Nie wykazuje on żadnych właściwości pielęgnacyjnych, ale też nie robi krzywdy, więc czemu nie? Usuwa szybko i skutecznie makijaż, więc moim zdaniem spełnia swoją funkcję! Może się nie sprawdzić dla bardziej wymagających osób, ale i tak jest godny uwagi!

trochę szczypie..

Kupiłam jak większość osób na promocji -50% w Lidlu. Cena faktycznie była dobre, bo raczej nie kupimy płynu micelarnego za 3,50 zł.
Płyn dobrze domywa makijaż, ładnie pachnie, ale szczypie w oczy. Nie jestem alergiczką i nie mam wrażliwej skóry. Nie kupię ponownie.

przyjemny

Nowe odkrycie z lidla! Raczej sceptycznie podchodzę do kosmetyków z supermarketu, ale zachęcona promocją -50% i dobrym składem kupiłam od razu dwie butelki.

Świetnie rozpuszcza makijaż, radzi sobie z wodoodpornym eyelinerem i nie podrażnia przy tym oczu.

Bardzo dobry płyn micelarny w niskiej cenie!

Nie dla wrażliwych oczu

Dodawałam już recenzję tego płynu, ale nie wiem czemu wpis dotyczące tego produktu wraz ze wszystkimi opiniami (w większości podobnymi do mojej) zniknął, więc dodam jeszcze raz tu.

Zachęcona dobrą ceną oraz pozytywnymi wrażeniami jakie odniosłam używając innych kosmetyków serii Food for skin, zakupiłam ten płyn, mając nadzieję na - jak obiecuje producent - naturalny produkt stworzony dla wrażliwej skóry. Niestety się zawiodłam.
Z wszystkich płynów jakich do tej pory używałam, na ten moje oczy najgorzej reagują. Podczas przecierania powiek wacikiem nasączonym tym płynem, bardzo pieką, łzawią i są zaczerwienione.
Cieżko mi powiedzieć czy płyn ten dobrze zmywa makijaż, ponieważ nie mogę nim przejechać zbyt blisko wokół oczu.
Nie kupię ponownie ponieważ płynów do demakijażu używam głównie po to aby zmyć właśnie makijaż oczu.
Wrażliwcom takim jak ja również odradzam zakup.

Mnie nie zachwycił

Kupiłam go bo akurat kończył mi sie różany ulubieniec z Bielendy a nie miałam ochoty iść do Hebe. Uznałam, że za tą cenę mogę spróbować czegoś innego. Dodatkowo design butelki jest bardzo przekonujący, więc się skusiłam.
No i nie jestem zachwycona... Płyn bardzo intensywnie pachnie - akurat przy micelach tego naprawdę nie lubię. Dodatkowo zauważyłam, że szczypie w oczy i w twarz a przy tym nie domywa makijażu aż tak łatwo. Nawet kilkuminutowe namaczanie tuszu na rzęsach nie specjalnie przyśpiesza jego usuwanie. Potrzeba kilku wacikow żeby dokładnie usunąć resztki makijażu. Zużyję, ale nie kupię kolejnej butelki.

Fajny produkt

Produkt kupiłam, ponieważ bardzo lubię inne produkty do demakijażu Cien. Zaciekawiona nową serią zakupiłam płyn micelarny i kilka innych kosmetyków z tej serii. Okazał się dużym zaskoczeniem

Bardzo fajny

Plyn jest bardzo fajny. Bardzo dobrze zmywa makijaz ( wodoodpornego nie probowalam zmywac bo takowych kosmetykow nie uzywam). Nie podraznia oczu, nie wysusza skory, nie uczula. Zapach delikatny kwiatowy, po uzyciu uczucie swiezosci na skorze. Nie wysusza skory, dosc dobrze nawilza.