Bevola, Sensitive Baby Wipes (Nawilżane bezzapachowe chusteczki)

Bevola, Sensitive Baby Wipes (Nawilżane bezzapachowe chusteczki)

Pojemność 30 szt

bevola Baby bezzapachowe chusteczki. Z pantenolem, delikatnie oczyszczają i pielęgnują. Idealne w czasie podróży. Wyjątkowo miękki materiał. Rekomendowane przy neurodermii. Przetestowane i rekomendowane przez Niemieckie Stowarzyszenie Chorych na Alergię i Astmę. Tolerancja skóry została potwierdzona przez restrykcyjne testy dermatologiczne wykonane na bardzo wrażliwej, skłonnej do alergii skórze. Neutralne pH. Bez barwników, bez alkoholu, bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Dobre chusteczki

Chusteczki kupiłam w Kaufland w cenie promocyjnej 3,99 za 80 szt więc uważa, że niską cena za duże opakowanie.

Chusteczki są bezzapachowe - kupuje różne ze względu że niektóre chusteczki podrażniają córkę, więc próbujemy i zapamiętujemy, które są ok.

Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone, oraz materiał jest mięciutki w dotyku. Chusteczki całkiem dobrze się wyciągają z opakowania tzn pojedynczo, nie zauważyłam aby jedna chusteczka wyciągała kolejną.

Chusteczki świetnie oczyszczają skórę a co najważniejsze nie podrażniają jej. Dodatkowo taśma jest dość mocna, po mimo ciągłego otwierania i zamykania cały czas trzyma zamknięcie.

Ujdą...

Chusteczki nawilżane dobrze doczyszczają. Nie siepią się i nie rwą. Nie pozostawiają również drobinek na skórze co czasami się zdarza. Długo trzymają wilgoć, więc nie musimy się obawiać o to, że się zmarnują.
Opakowanie z wyglądu nie jest zachęcające. Dodatkowo warstwa zabezpieczająca jest dość "licha" i trzeba uważać żeby nie porwać.
Chusteczki niby bezzapachowe, dla mnie mają jednak nieprzyjemny aromat, który na szczęście nie pozostaje długo.

Bardzo dobre i tanie

Do Kauflandu mi nie po drodze, więc dość późno odkryłam te chusteczki. A szkoda! Bo są tanie, delikatne, dobrze nasączone, wydajne. Nie wysychają w pudełku jak niektóre z innych firm. Nie uczuliły i nie podrażniły skóry mojego dziecka. Jestem jak najbardziej na tak.

Delikatne

Chusteczki te dostałam w ramach odwiedzin znajomych po porodzie. Spełniły moje oczekiwania co do tego typu produktów. Nie podrażniły, nie uczuliły, o łagodnym zapachu, wydajne. Pod koniec może zrobiły się zbyt suche, ale ogólnie są dobre.

Prezent

Moja córeczka dostala te chusteczki od dziadków. Cena na plus, ilosc w opakowaniu tak samo. Nie uczulają, nie pachną zbyt intensywnie, troszkę mało nawilżone ale w skrajnych wypadkach oki

Bardzo dobre chusteczki nie tylko dla bobasów.

Chusteczki zakupiłam w Kauflandzie zachęcona promocją, a ponieważ w moim domu używamy ich często to lubię mieć zapas.

Sprawdzają się w pielęgnacji i higienie dzieciaków (od wycierania pupy przy przewijaniu po wycieranie plam, brudów wszelakich i brudnych mordek), są delikatne, nie rwą się, dobrze wilgotne, nie podrażniają, nie uczulają.

Dla mnie to produkt po prostu uniwersalny, nie tylko dla dzieci.
Towarzyszą na co dzień w różnych sytuacjach od wszelkiego sprzątania (do usuwania naprawdę wszelkich plam, szybkiego wyczyszczenia jakiejś powierzchni, butów skórzanych) po miesiączkę, kiedy potrzebuję ich do codziennej higieny.

Nie wiem czy kupię je ponownie, bo najczęściej w mojej toalecie lądują chusteczki delikatne od Babydream z Rossmanna, do których się przyzwyczaiłam, ale nie mogę powiedzieć, bo te mnie też nie zawiodły.

Delikatne chusteczki dla dzieci

Kupiłam te chusteczki przypadkowo na szybko gdy byłam na spacerze z dzieckiem a zapomniałam zabrać chusteczek z domu. Po przeanalizowaniu stwierdzam że chusteczki mają łagodny skład i są przyjazne dla skóry dziecka. Polecam.