Schwarzkopf Gliss Kur, Shine Booster, Koncentrat nabłyszczający do włosów

Schwarzkopf Gliss Kur, Shine Booster, Koncentrat nabłyszczający do włosów

Wychodzisz dziś wieczorem Twoje włosy są matowe i pozbawione blasku? Przetestuj Shine Booster! Shine Booster zawiera drogocenne olejki, które odżywiają włosy i dodają im niesamowitego blasku. Koncentrat wymieszaj z produktem do pielęgnacji włosów* dla ekstra dawki blasku.
*tradycyjny szampon/odżywka

nie polecam, a nawet oddam swój

Oprócz boostera nie używałam produktów Schwarzkopf, więc nie wiem czy to wypadek przy pracy czy rutyna, ale w koncentracie nabłyszczającym dostrzegam jedynie wady. Na początku zachwycałam się buteleczką, bo taka malutka, różowiutka no urocza, czar prysł podczas pierwszego użycia pod prysznicem, mokre ręce + nakrętka = nie, mokre ręce + trzymacie z naciskaniem = nie. A potem było jeszcze gorzej.. Używałam z maską zgodnie zalecaną gramaturą, nie było efektu. Trzymałam dłużej, wyciskałam więcej, zmieniałam maski i odżywki i dalej nabłyszczenia jakiegokolwiek brak. Natomiast im więcej boostera tym większe przesuszenie i usztywnienie włosów - to był jedyny zauważalny efekt. Bardzo niepożądany. Nie polecam nawet w promocji.

Małe nabłyszczające odkrycie

Produkt ten znajduje się w małej bo tylko a może dla niektórych aż 15 ml buteleczce. Jest ona w jednym miejscu przezroczysta dzięki czemu mamy możliwość obserwować ile nam go zostało. Produkt o barwie przezroczysto-białej i cukierkowym zapachu.

Gliss Kur stworzył koncentrat do włosów, które dodane do szamponu lub odżywki przywracają włosom blask i zdrowy wygląd. Jak podaje producent wystarczą dwie krople. Niestety przy moich farbowanych włosach to się nie sprawdza. Efekt jest niewidoczny. Po dwich tygodniach produkt prawie nie pachnie.

Aplikacja sprawiła trochę problemu, ponieważ produkt ciężko jest wydobyć z opakowania. Na plus: nie zauważyłam obciążenia włosów. Tej wersji napewno nie kupię ponownie, ale mimo porażki pomyślę nad wypróbowaniem innych wariantów.

poprawa wyglądu

Jako przyszły kosmetolog, zawsze zwracam uwagę na skład każdego kosmetyku. Lubię wiedzieć, czy Producent zadbał o stworzenie receptury opartej na bazie naturalnych składników czy posłużył się bardziej chemiczną formułą.
I tu Shine Booster niestety zawiera w sobie składniki z grupy silikonów, których zadaniem jest kondycjonujące działanie na włosy.
Co prawda ograniczają ucieczkę wody, wygładzają je, poprawiają rozczesywanie a także nadają połysk i pozostawiają uczucie miękkości na włosach ale w większości przypadków zbytnio obciążają ich strukturę, sprawiając wrażenie przetłuszczonych.
Zaletą Boostera jest niewielka ilość, jaką trzeba użyć w celu aplikacji, bo zaledwie 1-2 dozy, które należy wymieszać z szamponem bądź odżywką a więc efekt końcowy jest bardzo zadowalający. W przypadku moich włosów nie zauważyłam ich przeciążenia, choć stosowałam zaledwie jedną dozę.
Włosy stały się faktycznie lśniące i pełne życia.
Drugim plusem jest minimalizacja ilości kroków w pielęgnacji naszych włosów, bo dodając booster do szamponu, wykonujemy 2 zabiegi w 1. A zatem oszczędzamy czas, co osobiście bardzo sobie cenię.
Trzecia zaleta to fantastyczna cena!
A zatem - polecam!

Nie ma szału

Jak tylko zobaczyłam reklamę Boostera już wiedziałam co trafi do mojego koszyka przy następnej wizycie w Rossmannie :) Wybrałam dla siebie Shine Booster, który ma nadać włosom efekt nabłyszczenia. Jest to mała buteleczka z zakręcanym korkiem, należy go odwrócić aplikatorem do dołu, a gumową częścią wycisnąć jedną dawkę kremu i wymieszać z tym czym chcemy albo z szamponem, albo z odżywką. W moim przypadku stosowałam go z szamponem. Jaki efekt no właśnie i tu mam problem, jakoś nabłyszczania na moich włosach nie widać, może przez mój kolor włosów, jednak po jego użyciu włosy są miękkie w dotyku i łatwo się układają. Produkt mimo, że jest niewielkiej pojemności bo tylko 15 ml starcza na dość długo, nawet przy częstym myciu, i jak producent zapewnia wystarczy tylko jedna dawka na całą długość włosów. Jednak cena trochę za wysoka jak na jakość produktu, tym bardziej ,że efektu nabłyszczania de facto nie było w moim przypadku. Raczej nie skuszę się na zakup tego produktu kolejny raz.

Dla łamliwych włosów

Nie ma efektu wow ???? gdyby nie inne dodatkowe produkty, które stosuje do pielęgnacji włosów byłoby kiepsko. Mam wrażenie, że żeby zobaczyć jakikolwiek efekt porzeba by było conajmniej kilkunastu kropel serum a nie dwóch...