Schwarzkopf Gliss Kur, Shine Booster, Koncentrat nabłyszczający do włosów

Schwarzkopf Gliss Kur, Shine Booster, Koncentrat nabłyszczający do włosów

Wychodzisz dziś wieczorem Twoje włosy są matowe i pozbawione blasku? Przetestuj Shine Booster! Shine Booster zawiera drogocenne olejki, które odżywiają włosy i dodają im niesamowitego blasku. Koncentrat wymieszaj z produktem do pielęgnacji włosów* dla ekstra dawki blasku.
*tradycyjny szampon/odżywka

Zbędny dodatek

Kupiłam w bardzo promocyjnej cenie, gdy znikał z asortymentu sklepu. Zaciekawił mnie, zrozumiałam, że to ekstra dawka dobra dla włosów, coś jak maseczka lub serum. Oprócz tej była druga wersja, chyba złota. Zdecydowałam się na koncentrat nabłyszczający, bo moje włosy są raczej twarde, matowe i suche, więc jeśli nie miałby pomóc w ich wygładzeniu rzeczywistym to chociaż wizualnie.
Opakowanie jest ciekawe, średnio praktycznie, bo nakrętkę trzeba odkręcać, nie wystarczy ściągnąć. A dozuje się poprzez naciśnięcie dołu, który jest gumową wypustką, zawsze mam tego produktu za dużo, bo pojedyncze naciśnięcie nie jest wystarczające, więc przytrzymuję i w efekcie mam co najmniej 2 krople, o ile zareaguję szybko.
Efekt jest lichy. Owszem, po tych 2 lub więcej kroplach gęstego perłowego dodatku widzę połysk, ale nic więcej. Używałam z różnymi odżywkami, myślałam, że pomoże mi z tymi gorszymi, żeby lepiej to współgrało i dało ostatecznie dobry efekt, ale nawet na większą miękkość nie miałam co liczyć. Nie rozczesują się łatwiej, nie działa to z pewnością dogłębnie. Używam tylko poniżej ucha, a i tak potrafił przyspieszyć potrzebę umycia włosów, może się gdzieś odkładał w końcówkach.
Generalnie zbędny i niestety nie zadziałał jak ekstra dodatek, który da nam efekt wow.

Bubel

Nie robi z włosami nic :(
Mam włosy długie, farbowane, puszące się, w nie za dobrej kondycji. Miałam duże nadzieje co do tego produktu, gdyż lubię markę glisskur.
Jedynym plusem jest wydajność (Ale co mi z niej, jak produkt nie robi dosłownie nic.. dlatego wolę nałożyć na włosy jakąś inną odżywkę) oraz zapach. Produkt umieszczony jest w ładnym, wygodnym i użytecznym opakowaniu. Jednak nie jest wart zakupu.

Nie pomogl za wiele

Kupilam wiedziona promocja i ciekawością ale nie zachwycił mnie mimo regularnego używania nie zauważyłam różnicy w wygladzie włosów , nie kupiłabym ponownie

Nie skradł mojego serca.

Otrzymałam go w pudełku subskrypcyjnym, sama nigdy bym go nie kupiła.

W pielęgnacji włosów cenię sobie minimalizm , czyli szampon + odżywka , szampon + serum. Wszystkie dodatkowe elementy mnie irytują.
Jednak skoro go już otrzymałam , a serię Gliss Kur bardzo lubię , to postanowiłam używać.

Pierwsze użycie było porażką, ponieważ dodałam go do odżywki za dużo i na dodatek nałożyłam od nasady. Efekt na włosach : przetłuszczenie.

Kolejnym razem dodałam jedną pompkę do odżywki i nałożyłam kilka centymetrów od nasady. Po wysuszeniu nie widziałam szczególnej różnicy, tzn nabłyszczenie było, wygładzenie niby też, ale gdybym nie wiedziała co ten produkt ma robić, to nawet bym tego efektu nie zauważyła.

Następna próba z 2 pompeczkami wyszła dobrze, włosy wyglądały ładnie. Były wygładzone i lśniące. Niestety efekt był taki, że szybciej wyglądały nieświeżo, Myję włosy każdego dnia, wiec jeśli po ok 20 godzinach wyglądają jak po 2 dniach niemycia to lipa.

Używałam go jeszcze na kilka sposobów, dodając do różnych szamponów, odżywek, serów. Raz pompkę, raz dwie i niestety nic odkrywczego nie zauważyłam.

Jest to produkt wydajny, mimo, że skrywa jedynie 15 ml . Używałam go kilka miesięcy z przerwami

Opakowanie innowacyjne, trochę bajeranckie. Produkt wydobywa się po naciśnięciu na miękki bąbelek.

Konsystencja w sam raz., nic się nie wylewa .

Zużyłam, ale trochę za karę. Gliss Kur ma świetne szampony i odżywki, ale ten produkt jest nie dla mnie.

nie polecam, a nawet oddam swój

Oprócz boostera nie używałam produktów Schwarzkopf, więc nie wiem czy to wypadek przy pracy czy rutyna, ale w koncentracie nabłyszczającym dostrzegam jedynie wady. Na początku zachwycałam się buteleczką, bo taka malutka, różowiutka no urocza, czar prysł podczas pierwszego użycia pod prysznicem, mokre ręce + nakrętka = nie, mokre ręce + trzymacie z naciskaniem = nie. A potem było jeszcze gorzej.. Używałam z maską zgodnie zalecaną gramaturą, nie było efektu. Trzymałam dłużej, wyciskałam więcej, zmieniałam maski i odżywki i dalej nabłyszczenia jakiegokolwiek brak. Natomiast im więcej boostera tym większe przesuszenie i usztywnienie włosów - to był jedyny zauważalny efekt. Bardzo niepożądany. Nie polecam nawet w promocji.

Małe nabłyszczające odkrycie

Produkt ten znajduje się w małej bo tylko a może dla niektórych aż 15 ml buteleczce. Jest ona w jednym miejscu przezroczysta dzięki czemu mamy możliwość obserwować ile nam go zostało. Produkt o barwie przezroczysto-białej i cukierkowym zapachu.

Gliss Kur stworzył koncentrat do włosów, które dodane do szamponu lub odżywki przywracają włosom blask i zdrowy wygląd. Jak podaje producent wystarczą dwie krople. Niestety przy moich farbowanych włosach to się nie sprawdza. Efekt jest niewidoczny. Po dwich tygodniach produkt prawie nie pachnie.

Aplikacja sprawiła trochę problemu, ponieważ produkt ciężko jest wydobyć z opakowania. Na plus: nie zauważyłam obciążenia włosów. Tej wersji napewno nie kupię ponownie, ale mimo porażki pomyślę nad wypróbowaniem innych wariantów.

poprawa wyglądu

Jako przyszły kosmetolog, zawsze zwracam uwagę na skład każdego kosmetyku. Lubię wiedzieć, czy Producent zadbał o stworzenie receptury opartej na bazie naturalnych składników czy posłużył się bardziej chemiczną formułą.
I tu Shine Booster niestety zawiera w sobie składniki z grupy silikonów, których zadaniem jest kondycjonujące działanie na włosy.
Co prawda ograniczają ucieczkę wody, wygładzają je, poprawiają rozczesywanie a także nadają połysk i pozostawiają uczucie miękkości na włosach ale w większości przypadków zbytnio obciążają ich strukturę, sprawiając wrażenie przetłuszczonych.
Zaletą Boostera jest niewielka ilość, jaką trzeba użyć w celu aplikacji, bo zaledwie 1-2 dozy, które należy wymieszać z szamponem bądź odżywką a więc efekt końcowy jest bardzo zadowalający. W przypadku moich włosów nie zauważyłam ich przeciążenia, choć stosowałam zaledwie jedną dozę.
Włosy stały się faktycznie lśniące i pełne życia.
Drugim plusem jest minimalizacja ilości kroków w pielęgnacji naszych włosów, bo dodając booster do szamponu, wykonujemy 2 zabiegi w 1. A zatem oszczędzamy czas, co osobiście bardzo sobie cenię.
Trzecia zaleta to fantastyczna cena!
A zatem - polecam!

Nie ma szału

Jak tylko zobaczyłam reklamę Boostera już wiedziałam co trafi do mojego koszyka przy następnej wizycie w Rossmannie :) Wybrałam dla siebie Shine Booster, który ma nadać włosom efekt nabłyszczenia. Jest to mała buteleczka z zakręcanym korkiem, należy go odwrócić aplikatorem do dołu, a gumową częścią wycisnąć jedną dawkę kremu i wymieszać z tym czym chcemy albo z szamponem, albo z odżywką. W moim przypadku stosowałam go z szamponem. Jaki efekt no właśnie i tu mam problem, jakoś nabłyszczania na moich włosach nie widać, może przez mój kolor włosów, jednak po jego użyciu włosy są miękkie w dotyku i łatwo się układają. Produkt mimo, że jest niewielkiej pojemności bo tylko 15 ml starcza na dość długo, nawet przy częstym myciu, i jak producent zapewnia wystarczy tylko jedna dawka na całą długość włosów. Jednak cena trochę za wysoka jak na jakość produktu, tym bardziej ,że efektu nabłyszczania de facto nie było w moim przypadku. Raczej nie skuszę się na zakup tego produktu kolejny raz.

Dla łamliwych włosów

Nie ma efektu wow ???? gdyby nie inne dodatkowe produkty, które stosuje do pielęgnacji włosów byłoby kiepsko. Mam wrażenie, że żeby zobaczyć jakikolwiek efekt porzeba by było conajmniej kilkunastu kropel serum a nie dwóch...