Pityver, Scalp & Hair Care (Płyn do skóry głowy)

Pityver, Scalp & Hair Care (Płyn do skóry głowy)

Płyn Pityver został stworzony z myślą o eliminacji grzybów, które powodują łupież pstry głowy. Wspomniane grzyby odżywiają się tłuszczem, dlatego składniki zawarte w produkcie skierowane są przede wszystkim na regulację pracy gruczołów łojowych skóry głowy. Płyn dodatkowo ma działanie nawilżające oraz łagodzi podrażnienia związane z dolegliwością. Jest to środek bez recepty na łupież pstry głowy, dlatego sięgnąć może po niego każdy kto tego potrzebuje.

Wszystkie składniki zostały dobrane tak, aby w jak najskuteczniejszy (a jednocześnie bezpieczny) sposób eliminować łupież pstry. Wśród nich znajdują się:
- cynk oraz miedź - przyspieszają gojenie się ran, regulują pracę gruczołów łojowych, oczyszczają
- sól Epsom - działa antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo
- ekstrakt z chmielu - regeneruje skórę aż do jej głębszych warstw, tonizuje, łagodzi oraz wspomaga wchłanianie się innych składników. Silnie nawilża, ponieważ jego działanie pobudza syntezę kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny
- ekstrakt z pestek grejpfruta - działa antyseptycznie, hamuje namnażanie się grzybów odpowiedzialnych za powstawanie łupieżu pstrego
Składniki są naturalne, dlatego nie wywołują podrażnień ani uczuleń. Preparat Pityver może być stosowany przez alergików i osoby o wrażliwej skórze. Kompleksowość składników sprawia, że płyn likwiduje zarówno przyczyny choroby jak i jej objawy.

bardzo przyjemny :)

z całego zestawu pityver to właśnie płyn jest ze mną najdłużej ;) super nawilża, skóra głowy tak szybko się nie przetłuszcza a rany ładnie się goją :) używam go około 3 miesiecy i na prawdę widzę po tym czasie ogromne efekty. Ogromny plus ma też u mnie za dobry, naturalny skład.

Początkowo bałam się o włosy, bo moje bardzo źle reagują na zmiany kosmetyków, ale nic złego się nie wydarzyło, przez ten płyn chyba wyglądają dużo lepiej ;P

no i na pewno nie podrażnia i nic z tych rzeczy, więc nie trzeba się bać, że jakoś zaogni zmiany.

genialny skład

Płyn zawiera chyba wszystko, co skutecznie działa w walce z łupieżem pstrym :) Właśnie przez ten naturalny skład postanowiłam wypróbować ten produkt i ostatecznie pozbyłam się łupieżu pstrego. W składzie ma min. cynk, miedź czy sól Epsom. Co było też dla mnie ważne - płyn nie zniszczył ani nie przesuszył mi włosów. Na skórę działa łagodząco :)

w końcu coś co działa :)

z łupieżem pstrym znam się już dość długo - wraca do mnie jak boomerang przy wielu okazjach i nigdy nie udało mi się go pozbyć na stałe. Pityver zaczęłam używać przez moją mamę, która też zmaga się z ł.pstrym, i jej mega te kosmetyki pomogły. U mnie na szczescie bylo tak samo. Teraz profilaktycznie najszczesciej uzywam wlasnie płynu, pomimo tego, że na początku od niego stroniłam :) ładnie regeneruje skórę, dzięki czemu plamy od pstrego szybko znikają. Na chwilę obecną łupieżu się pozbyłam, ale profilaktyczne stosowanie na pewno nie zaszkodzi ;)

Zasłużona 5

Początkowo traktowałam ten płyn jako zbędny dodatek do zestawu, ale zmieniłam zdanie. Głównie przez to, że wygodnie się go nakłada. Bałam się obciążenia włosów, ale nic takiego się nie stało. Może zapach faktycznie nie jest najpiękniejszy, ale szybko się ulatnia. Długo się męczyłam z łupieżem pstrym, więc każda pomoc się przydała. Z Pityverem ogólnie poszło to szybciej i mam nadzieję, że na stałe.

problem z głowy ;)

Łupież pstry zdiagnozowano u mnie w zeszłe lato - problem skupiał się głównie na klatce piersiowej i skórze głowy - pozbycie się go z klatki piersiowej nie było aż tak skomplikowane jak z głowy - nie mogłam używać normalnych szamponów, bo podrażniały skórę, a specjalistyczne szampony na łupież pstry - niszczyły włosy. Na szczęscie pomogły mi kosmetyki Pityver, a w szczególności płyn, bo to jego używam najdłużej i najwięcej :)

naturalne działanie ;)

z łupieżem pstrym walczę już dłuższy czas i mało jest takich kosmetyków - naturalnych i przede wszystkim - działających. Dlatego jestem tak pozytywnie zaskoczona płynem, który bardzo wspomógł mnie w tej przypadłości :) na pewno będę go stosowała :)

pomógł

Oprócz tego że szampon się stosuje na łupież o czym wszyscy wiedzą warto wiedziec tez o tym produkcie w przypadku osob zarażonych łupieżem pstrym. Zapach jest średni ale to jest preparat z selenem i wszystkim tym ,co pomaga w leczeniu łupieżu pstrego więc ma przede wszystkim działać. Niweluje swędzenie i stany zapalne które mi się zrobiły od drapania i rozwoju tego grzyba. Warto stosować z szaponem.

dobry

Łupież pstry złapalam nie wiem jak i gdzie. Poszłam do lekarza i on mi przepisał maść z antybiotykiem ale średnio działało poza tym na głowie cięzko smarować. Znalazłam i zaczęłam stosować. Po dwóch tyg już nie miałam ''placków' na głowie ale i tak bałam sie odstawic wiec zużyłam do konca. Mialam jeszcze szampon. Troche brzydko pachnie no ale najważniejsze że działa

Nareszcie coś na łupież pstry

Zaraziłam się łupieżem pstrym. Na szczescie w pore rozpoznalam ze to moze byc to i poszlam do dermatologa, ktory polecil mi Pityver. Najbardziej jestem zadowolona z tego plynu, naprawde szybko uporal sobie z plamami i luszczeniem skory glowy. Nie mialam zarazonej szyi i reszty ciala wiec uzywalam tego szamponu ui plynu jedynie ale dla mnie bomba.

Niezawodny

Kupiłam Pityver ze względu na skład i nie zawiodłam się. Zawiera dużo składników przeciwgrzybiczych. Plamy na głowie zaczęły maleć po tygodniu, a jak na preparat na łupież pstry to całkiem szybko. Po 2 tygodniach plamy zeszły już całkowicie. Płyn nie wysusza co jest dla mnie bardzo ważne, bo mam suchą skórę i łatwo się go nakłada. Jest o wiele bezpieczniejszy niż sterydy, bo ma naturalne składniki. Duży plus za sól Epsom, stosuję ją od dawna, gdy wyskakują mi na rękach egzemy. Płynu używałam przez prawie 2 miesiące, tak profilaktycznie i od pół roku nie miałam żadnych nawrotów.