Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 2,3 g

- Konsystencja: komfortowa, kremowa
- Precyzja nakładania : końcówka w kształcie łezki
- Trwałość: 10h

w sztyfcie
kryjące

Piękna

Szminka Bourjois jest lekka, delikatna, dobrze nawilża, pielęgnuje usta, nie wysusza. Dobrze się rozprowadza. jest trwała i mega wydajna. Pomimo wyrazistego koloru, usta wydają się powiększone i soczyste

szukałam czerwieni i znalazłam

Faktycznie był czas kiedy poszukiwałam na wesele pieknego odcieni czerwieni i przez to kupiłam kilka produktów do sprawdzenia i to okazało sie strzałem w 10, ładne opakowanie, nbardzo przyjemne nakładniae, pomadka jest miękka i gładka lekkim ruchem cała powierzchnia rysunku ma idealny kolor i ilość. kolor czerwini obłędny dokładnie o taki mi chodziło, usta wygladają na zdrowe, zadbane i kolor utrzymuje sie zadowalajaco długo. Nie wyczułam jakis specjalnie przykrych zapachów czy posmaków więc to tez na plus

Trudna sprawa

Z tą pomadką mam problem. Z jednej strony ma ona ładny kolor, jest komfortowa na ustach, sunie po nich jak masełko. Jest dość wytrzymała. Minusem jest dla mnie jej nakładanie, nawet przy konturówce bardzo ciężko jest mi ją ładnie, równo nałożyć. Miałam już różne pomadki w mocnych kolorkach ale tak ciężkiej w nałożeniu jeszcze nie miałam.

Poezja, co więcej mówić

Ta pomadka to kosmetyk pierwszej klasy. Wysoko napigmentowana, jedno muśniecie wystarczy by pokryć wargi równym kolorem. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Jej aplikacja to czysta przyjemność, pomadka posiada aksamitną niczym masełko konsystencję. Jej trwałość jest zadawalająca, lecz nie będę kłamać.. w ciągu dnia wymaga drobnej poprawki. Jej komfort noszenia jest niesamowity, nie czuć jej na ustach, zero wysuszenia.

Cudna

Pomadka która jest tak intensywna że wystarczy delikatnie musnąć po wargach.
Aplikacja: 5, poezja. Mimo tego że jest to stick to jej użycie jest bardzo łatwe i precyzyjne. Nie transferuje, nie podkreśla skórek. Dodatkowo nawilża.
Konsystencja: 5, masełkowa. Bardzo komfortowa na ustach.
Kolor: 5, bardzo elegancki, zmysłowy, kuszący.
Trwałość: 4, tu jej trochę brakuje do ideału, ale jak na kremową pomadkę to jest całkiem przyzwoita. Trudno ją zmyć. Ale zostaje na sztućcach.
Ogólna: 4,8

Kolor!

Kupiłam szminkę ze względu na piękny, głęboki czerwony kolor. Oprócz koloru produkt ma komfortową, lekką, velvetową konsystencję. Dobrze się rozprowadza. Pomimo wyrazistego koloru, usta wydają się powiększone i soczyste.

Słodki pocałunek

Ta szminka jest obłędna i ma piękny kolor. Usta optycznie się powiększają i moim zdaniem efekt jest idealny np na randkę bo usta są bardzo dobrze podkreślone.

Bourjois, Rouge Fabuleux

Bardzo intensywna, świetlista pomadka, która niestety podczas jedzenia i picia szybko traci kolor i trzeba poprawiać. Ale jeśli nie jem i nie piję to efekt utrzymuje się bardzo , bardzo długo i nadaje blask ustom.

Bez rewelacji

Kupiłam tą szminkę za ponad 40zł i nie uważam ze jest warta tych pieniędzy.W moim przypadku wysusza usta i bardzo szybko znika z ust.Kolor tez nie jest jakiś intensywny.Ja osobiście juz nigdy nie kupię.

Krycie

Świetne krycie a jednocześnie mega seksowny i kobiecy kolor.
Polecam, efekt na zdjęciach niesamowity. Jeśli ktoś szuka szminki do sesji, to polecam bardzo

Naprawdę świetna

Uwielbiam markę Bourjois odkąd poznałam jej cudowne kosmetyki za granicą. Tam naprawdę kosztowały grosze a jakośc jest zawsze świetna. Zdecydowałam się też na zakup tego mocno napigmentowanego kosmetyku i muszę powiedzieć że robi naprawdę efekt wow. Idealne wykończenie wieczorowego makijażu. Jest bardzo trwała, łatwo się nie zmywa a kolor jest naprawdę wyrazisty. Fajne opakowanie.

Bardzo dobra

Jest to bardzo dobra, drogeryjna pomadka. Kolor który posiadam to soczysta czerwień ale mam wrażenie, że posiada jednak delikatną nutką różu.
Pomadka ma soczysty kolor, mocny pigment który wbija się w usta i długo na nich pozostaje. Szminka ma aksamitną konsystencję, dobrze się rozprowadza i nie wchodzi w załamania ust. Wygląda na ustach elegancko. Nie wysusza.
Kolor nr 11 który posiadam jest dość ostry i "żarówiasty" dlatego polecam głównie na wieczorne wyjścia.