Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Żele pod prysznic

LaQ Żel pod prysznic z ekstraktem z kiwi i winogron ujędrniający 

4,6 na 512 opinie
58% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 58% osób
  • 20 sierpnia 2024 o 2:38
    Pięknie pachnie winogronami
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Żel kupiłam ze względu na delikatne substancje myjące w składzie oraz naturalny skład kosmetyku. Korzystna jest także cena w stosunku do pojemności oraz wydajności. Jest to moja pierwsza styczność z firmą LaQ więc nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. Opakowanie to plastikowa, ciemna butelka z pompką. Jeśli chodzi o konsystencję to jest taka typowo żelowa, dobrze się rozprowadza na skórze i całkiem dobrze się pieni. Ja wykorzystywałam jeszcze ten żel podczas golenia nóg i także nie mam żadnych zastrzeżeń. Po umyciu skóra jest faktycznie gładka i miękka, nie pojawia się wysuszenie ani podrażnienie. Tutaj zaznaczę, że często mam problem z przesuszoną skórą oraz pojawiającymi się podrażnieniami. To co mnie urzekło, to bardzo ładny zapach winogron, niestety nie wyczuwam tam żadnych nut kiwi. Kąpiel faktycznie staje się przyjemniejsza. Nie utrzymuje się on jednak długo na skórze, po spłukaniu od razu znika. Moim zdaniem jest to kosmetyk godny polecenia.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • peszy
    peszy
    5 / 5
    23 maja 2023 o 12:36
    Super zapach i nie tylko
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Przede wszystkim wielki plus za duże opakowanie z pompką. Bardzo mi to ułatwia życie w codziennych myciu się. Do drugie obłędny zapach. Piękny, naturalny, orzeźwiająco-słodki. Bardziej pachnie dla mnie winogronami niż kiwi. Jak na naturalny żel do świetnie się pieni, bardzo dobrze oczyszcza i świetnie się sprawdza zarówno do ciała jak i do mycia rąk. Używałam także zamiast pianki do golenia. Nie wysusza ani nie ściąga skóry Bardzo dobra wydajność, myślałam ze się nie skończy :) ale wcale mi się nie znudził.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Najlina
    Najlina
    5 / 5
    11 sierpnia 2022 o 15:17
    Pięknie pachnie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Piękna szata graficzna i uroczy króliczek to znak rozpoznawalny tego żelu pod prysznic. Regenerujący żel do mycia rąk i ciała jest w poręcznym opakowaniu z pompką. Pięknie pachnie i dość dobrze się pieni, 96% składników jest pochodzenia naturalnego. Łagodna receptura doskonale oczyszcza bez przesuszenia. Zapewnia efekt gładkiej i nawilżonej skóry. Bardzo polubiłam ten naturalny i polski żel, ponieważ jest słodki, kuszący i ujędrniający. Soczyście i owocowo dba o moją skórę. Przepięknie pachnie. Oprócz kiwi i winogron zawartością zielonej kawy, imbiru, cynamonowca oraz papryki zaskakuje. Brzmi pysznie i kusząco. Zabierz go ze sobą pod prysznic, a się przekonasz jakie to przyjemne.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 stycznia 2022 o 12:15
    Wysuszający żel o cudownym aromacie winogron
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    plusy: + soczysty owocowy zapach + gęsta żelowa konsystencja + dobrze oczyszcza skórę minusy: - słabo się pieni - wysusza inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: - niska dostępność - nieco zbyt wysoka cena + opakowanie z pompką + wydajny
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 stycznia 2022 o 10:57
    Sympatyczny, delikatny żel.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Po zużyciu żelu z kocicą postanowiłam wypróbować któryś z wariantów owocowych - chciałam kupić melonowy, ale nie było, zadowoliłam się więc tą wersją. Zapłaciłam 9,99 zł w Hebe. Opakowanie to ciemna, ale przezroczysta, standardowa butelka z pompką, która bardzo gładko się wciskała. Grafika typowa dla firmy, z rysunkiem zwierzaka, w tym przypadku zajęczycy. Żel ogólnie przypadł mi do gustu. Nie miał w składzie mocnych detergentów, więc nie zauważyłam żadnych przesuszeń, podrażnień itp. Pienił się średnio, nawet powiedziałabym, że słabo - być może to przez glicerynę w składzie. Do mycia używam siatkowych myjek, które generalnie bardzo spieniają wszelkie produkty, a tutaj szło to dość opornie. Stosowałam najczęściej 6 pompek, żeby myjka nie straciła poślizgu, a i tak piany było niewiele. Mimo to żel skutecznie mył. Kilka razy użyłam go także jako mydło do rąk i również się sprawdził. Dłonie nie były wysuszone, nie musiałam użyć później kremu do rąk. Podobał mi się zapach, dla mnie wyłącznie winogronowy, nie mogłam doszukać się żadnej nuty kiwi. Nie był zbyt mocny tak jak zapach kosmetyków np. z Biolavenu. Nie zostawał także na skórze. Wydajność - niecały miesiąc prawie codziennego użytku. Podsumowując: jest to delikatny żel o przyjemnym, winogronowym zapachu. Moja skóra go polubiła, ale nie wiem czy skuszę się kiedyś na ponowny zakup. Daję mu 4,5 gwiazdki.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Zobacz także inne Żele pod prysznic

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.