Deep Fresh, Foaming Hand Wash (Mydło w piance)

Deep Fresh, Foaming Hand Wash (Mydło w piance)

To rewelacyjne mydło w piance, które zamieni codzienną pielęgnację skóry dłoni w prawdziwą przyjemność.
Kosmetyk głęboko oczyszcza skórę rąk, intensywnie nawilża i nadaje blasku.
Ze względu na brak soli w składzie, nie powoduje wysuszenia rąk, co pozwoli cieszyć się ich jedwabistą gładkością znacznie dłużej.
Produkt o delikatnej, przyjemnej konsystencji zapewnia znacznie dłuższe zużycie niż tradycyjne mydło w płynie.
Na długi czas otula dłonie pięknym zapachem, dając uczucie głębokiej świeżości.

mydła
nawilżające, antybakteryjne, łagodzące
zapachowa
w piance
sucha, normalna, wrażliwa

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Jestem mega zadowolona

Nalezę do osób, które myją ręce jakieś sto razy dziennie. Średnio co 15 min muszę je umyć, czasami nawet tyle nie wytrzymuję. Opakowanie mydła w płynie miałam dosłownie na max 2 tyg (przy dobrych wiatrach) . Znajoma z kiosku poleciła mi ostatnio ten produkt. Jestem nim oczarowana! Nie dość, że mam już go od 1,5 miesiąca to w dodatku moje dłonie pierwszy raz nie są przesuszone. To jest dla mnie hit, niby zwykłe mydło, ale jednak jest niezwykłe. Każdy kto ma fioła na punkcie mycia rąk powinien kupić ten produkt. Jest mega wydajny, pianka jest delikatna , w dodatku ma cudowny zapach. Wiem, że jest dostępna w paru wariantach zapachowych. Ja korzystam z Blue Topaz, w kolejce czeka już Amethyst ( dla mnie zapach trochę męski, ale takie lubię). Doszło do tego, że ostatnio musiałam zamówić 12 szt dla moich znajomych. Dla mnie nie ma sobie równych!!