Wibo, #WiboMood, Transparent Baking Powder (Transparentny puder utrwalający z kolagenem morskim)

Puder sypki WIBOmood idealny do techniki bakingu. Jego formuła doskonale kamufluje niedoskonałości cery, delikatnie odbija światło przez co perfekcyjnie sprawdzi się przy konturowaniu twarzy. Zostawia na skórze aksamitne wykończenie. Kolorystyka pudru jest uniwersalna, adoptuje się bowiem na każdym kolorze skóry, wtapiając się w nią wygładzając i utrwalając makijaż. Delikatny i subtelny zapach to jeden z wielu atutów pudru. Spróbuj sama!

Bardzo dobry puder

*Produkt ma ładne, dobrze wykonane opakowanie. Puder zabezpieczony jest cienką siateczką i przykrywką, dzięki czemu nie wysypuje się z opakowania.
*Posiada delikatny, słodki zapach, który nie jest drażniący i nie przeszkadza w aplikacji.
*Puder nie bieli i nie przyciemnia podkładu - w opakowaniu ma lekko żółtawy odcień, jednak na twarzy jest transparenty.
*Jest to puder typowo do utrwalania makijażu techniką bakingu, ale można go również stosować normalnie, bez konieczności robienia bakingu. Ja tak robiłam i sprawdzał się bardzo dobrze.
*Według mnie to bardzo dobry puder utrwalający makijaż, którym warto się zainteresować.

najlepszy puder do bakeingu

Najlepszy puder !!!! niesamowicie wygładza twarz i niesamowicie matuje. Ja najczęściej robię nim bakeing i sprawdza się do tego idealnie. Za każdym razem na promocji kupuje kolejne opakowanie tego pudru bo jest niezastąpiony.

Wspaniały do bakingu

Puder ma bardzo aksamitną konsystencję, pięknie wygładza okolice pod oczami i doskonale utrwala korektor. Dodatkowymi zaletami są zapach (podobny do budyniu) oraz śliczne opakowanie.

Mieszane uczucia

Mam mieszane uczucia, choć bardziej skłaniam się ku pozytywnej ocenie. Opakowanie ma ładną szatę graficzną, ale jest z kiepskiego plastiku - kupiłam je już pęknięte, pewnie komuś w drogerii upadło i odstawił je na półkę i uciekł. Sitko w środku pomaga ładnie dozować produkt i nieco go rozbić, bo zbija się w delikatne grudki. Opakowanie jest duże - 14g, ale jak dla mnie i tak szybko się skończyło, ze względu na to, że to puder dedykowany do bakingu, więc zuzywa się go więcej. Co do formuły, to tutaj mam mieszane uczucia, jako baking faktycznie wygładza i gruntuje nieźle, ale to zależy na jaki podkład się go nałoży, bo na jednym trzyma się ponad 12 godzin bez zarzutu, a na innym wyświeca się bardzo szybko. Nakładany w małej ilości, jak dla mnie się raczej się średnio nadaje. Puder ma delikatnie żółty kolor i bardzo nieznacznie rozjaśnia podkład, ale da się pozbyć nadmiaru pudru tak, żeby tej różnicy nie było. Cena jest ok, dostępność wyłącznie w Rossmanie, ale to edycja limitowana, więc po skończeniu go, nastąpiło ostateczne pożegnanie.

Nie, nie, nie

Puder zakupiłam wówczas, gdy był na niego szał. Naszukałam się, najeździłam za nim i kiedy wreszcie do mnie trafił to byłam nieźle podekscytowana. Teraz krzyczę sama na siebie "po co ci to było?!".

Ale od początku. Opakowanie? - Super. Sitko elegancja-francja. Mogłam wydobyć dokładnie tyle produktu, ile potrzebowałam. Zapach? - Ja jestem jego fanką i w pełni podzielam zachwyty, które krążą w Internecie. Mogłabym non stop wąchać ten puder, serio :D Dla mnie zapach w ogóle nie jest ani sztuczny, ani chemiczny, po prostu słodka wanilia. Cena? - Ani wysoka, ani niska, na promocjach dość korzystna, ale czy odpowiada jakości? O tym za chwilę. Plus za to, że puder jest drobno zmielony, ja takie lubię najbardziej.

I teraz truskawka na torcie - działanie pudru. Niespecjalnie utrwalał, a przecież o tym wspomina producent już w nazwie kosmetyku. Trochę matuje, ale w porównaniu do chociażby sypkiego pudru Wibo Photo Ready, efekt jest naprawdę słaby. Nie wygładza nic a nic. Czy kamufluje niedoskonałości? No nie, to chyba żart. Ja miałam raczej wrażenie, że je podkreśla... Czyli w zasadzie nic dobrego nie robi, a wręcz przeciwnie.

Nie kupię ponownie tego produktu. Zawiódł mnie na całej linii, nie polecam.

Najlepszy puder jaki miałam !

Kocham ten produkt ! Mam mieszaną cerę , zawsze po kilku godzinach się świeciłam w strefie T jakiego pudru bym nie użyła, aż w końcu kupiłam puder w rossmannie , o którym słyszałam wiele dobrego i WIBO MOOD jest strzałem w dziesiątkę. Po nałożeniu podkładu i korektora nakładam go gąbeczką "wciskając " w pory i miejsca najbardziej błyszczące się po kilku godzinach i buźka staje się gładka, matowa ale też bez przesady i w ogóle się nie świeci jak wcześniej po innych produktach. Jestem zachwycona . Poza tym produkt ma piękne opakowanie, zapach budyniu waniliowego i nadaje ładny kolor cerze. Zawsze kupuję dwa na zapas :) Polecam gorąco.

Najlepszy puder sypki z drogerii

Cudowny puder, który świetnie utrwala na wiele godzin, nie pozostawiając cery "chamsko" zmatowionej. Ma delikatny żółty odcień, który nie zmienia znacząco koloru podkładu. Jest drobno zmielony, pachnie jak budyń waniliowy. Wspaniałe odkrycie, jak na razie żaden puder go nie przebił dla mnie.

O co tyle zamieszania?

Pamiętam jak trochę ponad rok temu ten puder pojawił się w sprzedaży. To był prawdziwy szał i szaleństwo zakupowe. Ludzie wykupowali cały zapas, a potem wystawiali na aukcjach internetowych za horrendalne ceny. A przecież to tylko Wibo! Ja też dałam się omamić i zjeździłam całe miasto w poszukiwaniu osławionego Wibo Mood. Na próżno, pudru nie znalazłam, zapomniałam o nim i dałam się skusić dopiero w tym roku podczas wielkiej rossmannowej promocji. I co mnie spotkało? Rozczarowanie.

Podoba mi się koncepcja siteczka z ochronnym wieczkiem, która zabezpiecza puder przed rozsypaniem się po całym opakowaniu, a w konsekwencji przed zabrudzeniem wszystkiego dookoła. Takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze niż same dziurki, z których wydobywa się za dużo produktu zwłaszcza, gdy kosmetyczka narażona jest na jakiekolwiek wstrząsy. Pomijam, że zgapili od Hudy, ona też nie jest święta, nie jest to rażące kopiowanie moim skromnym zdaniem.

Zapach to jakaś masakra. Po ochach i achach na YouTube liczyłam na zapach apetycznego budyniu waniliowego, a dostałam chemiczną, waniliową breję. Zapach jest brzydki, intensywny i męczący. Mimo, że lubuję się w intensywnych aromatach w kosmetykach.

Nie zauważyłam żadnych niesamowitych właściwości wygładzających. Puder jak puder, nie robi nic złego, ale nie bluruje cery, a na to liczyłam . Wykończenie jest okej, ale bez efektu wow. Ot, zwykły puder.

Niestety puder słabo trzyma mat. O ile pod spodem mam mało wymagające połączenie (krem+ podkład, które same z siebie trzymają sebum w ryzach), o tyle przy mniej korzystnej kombinacji puder po prostu sobie nie radzi. A na przykład puder transparentny z Golden Rose jest w stanie zmatowić nawet najbardziej tłuste, świecące produkty, więc jak widać można. Wibo słabo trzyma mat, odciśnięcie sebum jest konieczne nawet już po trzech godzinach. Odciskanie sebum w strategicznych miejscach na niewiele się zdaje, jeśli już raz się wyświecę, bibułka jest potrzebna średnio co godzinę. Bardzo słaby wynik, porównywalny z pudrem w kompakcie od Miss Sporty, którego używałam lata świetlne temu.

Kolor pudru jest żółtawy, zgrywa się z moją karnacją, ale chłodniejszym typom urody może się nie sprawdzić.

Jak dla mnie dużo hałasu o nic. Zużyję, ale nie kupię ponownie.

Bardzo fajny

To jest chyba mój ulubiony puder drogeryjny ever. Pięknie utrwala makijaż i przedłuża jego ładny wygląd. Nawet jeśli się wyświeca, to bardzo powoli i bardzo naturalnie, inne pudry z wibo bardzo szybko powodował u mnie wrażenie "spoconej" skóry, a ten powoduje że skóra jest po prostu naturalnie rozświetlona. Kolor pudru w niczym nie przeszkadza bo i tak pięknie wtapia się w makijaż. Dużo dobrego słysząłam o tym pudrze i nie zawiodłam się. I bardzo łądnie wygląda na zdjęciach, nie robi strasznego flashbacku. Fajny zapach, chociaż trochę zbyt chemiczny. Ale szybko się ulatnia na skórze.
Siateczka w opakowaniu niestety szybko wpadła mi do środka i musiałam ją inaczej zamontować, ale i tak jest super, świetnie nabiera się dzięki niej puder.

Zawiodłam się

Skusiłam się na niego ponieważ czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii ale niestety bardzo się zawiodłam . Produkt u mnie bardzo ciężko się rozprowadzał dosłownie przyklejał się do skóry tworząc kropki pod oczami bardzo się rolował wyglądał strasznie . Niestety nie sięgnę po ten produkt ponownie

Rewelacyjny produkt!

Mimo, że puder nie kosztuje nie wiadomo ile to jest dla mnie o wiele lepszy niż nie jedne droższe pudry. Jest zamknięty w uroczym pudełeczku, które mieści sie w a każdej kosmetyczce. Dużym plusem jest sposób w jaki puder się wysypuje - pozwala to zaoszczędzić produkt. Nieraz ciężko go wydobyć jednakże nie jest to problem.

Zapach jest cudowny❤️ idealnie rozprowadza się po twarzy nie tworząc plam i grudek. Nie uwidacznia włosków co jest dużym plusem.
Trwałość bym zaliczyła do średniej ale to zależy. Nieraz matowi moja twarz i utrzymuje się pół dnia a nieraz cały dzień. Zależy to wszystko od pogody, makijażu oraz innych czynników.
Uwielbiam go za to że jest transparenty i nie zmienia koloru mojej skóry tylko się w nią wkomponowuje. Dzięki temu że jest mineralny - nie odczuwam ciężkości po jego aplikacji tylko odżywienie.

Puder używam stosunkowo często. Mam go od września.

Super

Jeden z moich ulubionych pudrów. Jest drobno znielony, ma delikatny kolor, ładny zapach jedynie opakowanie trochę niepiręczne. Nadaje się na cała twarz ale także pod oczy. Dzięki delikatnemu kolorowi bardzo ładnie wygląda pod oczami bo nie wybiela tej strefy co przy zawinieniach pod oczami jest zaraz bardzo widoczne. Ładnie wygładza twarz, nie włazi w zmarszczki i co najważniejsze nie zmienia koloru innych produktów czy to podkładu czy korektora. Nie wygląda sucho.