Kruidvat, Spa Secrets, Treasures of Morocco, Body Soufflé (Mus do ciała `Skarby Maroka`)

Spa Secrets inspirowany starożytnymi rytuałami kąpieli z całego świata przekazywanymi na przestrzeni wieków. Odkryj sekrety piękna i dobrego samopoczucia. Kolekcja Skarby Maroka, zainspirowana rytuałami Hammam, wzbogaci codzienne rytuały pielęgnacyjne, pozostawiając skórę odżywioną oraz delikatnie pachnącą, dzięki olejowi arganowemu i ekstraktowi z róży. Mus do ciała o lekkiej konsystencji łatwo się wchłania i sprawia, że skóra jest aksamitna w dotyku i subtelnie pachnie.

regenerujące, nawilżające, wygładzające, natłuszczające

+ szybko się wchłania
+ korzystna cena
+ ładne opakowanie

Świetny, bez zastrzeżeń

Balsam kupiłam w ślepo w Rossmannie jakiś czas temu nic o nim nie wiedząc i nie żałuję.
To też jedyny balsam na którego zapach mój mąż zwrócił uwagę że jest ładny. Zapach dość mocny wyrazisty ale nie jakiś drażniący bo tego nie lubię, jestem wyczulona.
Wyczuwalna róża.
Nabieranie palcami produktu mi nie przeszkadza.

Pachnie i odżywia

Nie nazwałabym tego produktu musem, przypomina raczej zwykły balsam. Ma dość tłustą, treściwą konsystencję - na lato byłby dla mnie zbyt ciężki, dlatego używałam go jesienią. I na taki właśnie chłodniejszy okres jest bajeczny. Nawilża, natłuszcza, ale wchłania się dobrze, nie lepi się później przez pół dnia. Zapach wręcz idealny na jesienno-zimowe dni, to nie jest czysta róża, ma orientalne dodatki. Zapach jest niemal perfumeryjny, otula i długo utrzymuje się na skórze.
Polecam, relaks i odżywienie skóry gwarantowane.

Rewelacja

Pięknie pachnący mus do ciała. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu, a po aplikacji zapach przez dłuższy czas utrzymuje się na skórze. Skóra jest odżywiona, jędrna i sprężysta.

Orientalnie

Mus bardzo dobrze nawilża, odżywia skórę. Ma bardzo oryginalny, ciekawy zapach, który jest mocno wyczuwalny przez wiele godzin. Produkt zamknięty w ładnym słoiczku. Korzystna cena. Mus jest bardzo wydajny.

Balsam idelany :)

Mus zakupilam już jakiś czas temu w Rossmanie na promocji ( a użytkuje już 2 tygodnie) i szczerze żałuję, że tylko 1 sztukę kupiłam, bo jest rewelacyjny. Opakowanie musu , piękne, niby proste a eleganckie, więc plus za pudełko. Zapach musu boski ( drugi plus ), przez lekko słodkawy zapach arganowego olejku przebija się zapach różany i zapach ten przez pewnien czas utrzymuje się na skórze ,u mnie ok 2 godziny. Kolejnym plusem jest konsystencja niby w opisie mus ,a jednak jest ona bardziej w postaci masła, gęsta, dobrze się rozprowadza na skórze i szybko się wchłania , pozostawia skórę gładką, dobrze nawilżoną. U mnie nawilżenie wystarcza na cały dzień, mam suchą skórę i w przypadku tego musu , nie mam potrzeby aplikować go w ciągu dnia na skóre, więc jak dla mnie następny plus. Co do ceny, nie pamiętam ile dałam za niego, ale wiem ,że jak wpadnie mi jeszcze w ręce to kupię następne opakownie:).

Magia

Po prostu cudowny mus. Mam jeszcze drugą wersję zapachową - tą w niebieskim opakowaniu. Oba skradły moje serce, mają intensywne zapachy, które długo utrzymują się na skórze, dobrze się wchłaniają, pozostawiając skórę gładką. Polecam :)

Wspaniały mus o pięknym zapachu

Skarby Maroka to prawdziwa bomba zapachowa. Zapach jest intensywny o orientalnej nucie i długo utrzymuje się na skórze.
Produkt ma konsystencję gęstego musu, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Dobrze nawilża skórę, nie zapycha jej
Dla mnie produkt okazał się prawdziwym odkryciem, nie wiem czemu Rossmann wycofał go za sprzedaży
Zakupiłam jeszcze balsam w kolorze różowym i turkusowym i są rewelacyjne.

magia dla zmysłów

Ten mus to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze bardzo nietypowe opakowanie a raczej jego kształt, który wygląda nawet elegancko więc ozdobi naszą toaletkę bądź łazienkę. Dzięki niemu kosmetyk łatwo wydostać z opakowania dostosowując ilość do potrzeb ponad to widać poziom zużycia.
Mus bardzo dobrze się rozprowadza na skórze i szybko wchłania. Zapewnia skórze idealny poziom nawilżenia dodatkowo ją odżywia. Konsystencja jest gęsta ale dobrze się aplikuje. Jeśli chodzi o zapach to jest on dość intensywny, orientalny trochę różany ale na tyle trwały, że długo utrzymuje się na skórze. Jak dla mnie bomba i prawdziwa magia dla zmysłów. Polecam fanom mocnych nut zapachowych.

Świetny kosmetyk

Masło do ciała oczarowało mnie swoim niesamowitym, orientalnym zapachem, który bardzo długo utrzymuje się na skórze. Świetnie sprawdza się również w roli pielęgnacyjnej, skóra jest widocznie wygładzona i nawilżona. Kupiłam go w cenie na do widzenia rossmannie i mam nadzieję, że nie będzie problemów z jego dostępnością bo z chęcią kupiłabym go ponownie! ;)

Fantastyczny!

Mus to właściwie masło, ma bogatą konsystencję, która jednak bardzo dobrze i szybko się wchłania. Skóra jest odżywiona, nawilżona i pięknie pachnie. Zapach jest zachwycający, orientalny, trochę różany, gęsty i długo utrzymuje się na skórze. Mus niweluje swędzenie skóry, nie klei się, fajnie rozprowadza. Nie powoduje podrażnień. Opakowanie ładne, bardzo wygodne. Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta. Polecam gorąco!