Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

Pharmaceris Capilar - Correction SPF 20 Fluid kryjący do skóry naczynkowej

3 na 59 opinii
flame1 hit!
22% kupi ponownie

Porównaj ceny

e-ZikoApteka.pl
Pharmaceris F Fluid kryjący dla skóry naczynkowej 10 Porcelain SPF 20, 30 ml
46,49  zł
Hebe
Pharmaceris F Capilar-Correction
49,59  zł
Superpharm
Pharmaceris F Fluid kryjący do cery naczynkowej 30 Opal Opal 30 ml
50,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Kupi ponownie: 22% osób
  • 24 grudnia 2020 o 22:56
    Całkiem przyjemny, ale ma lekkie niedociągnięcia, które psują efekt...
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pełnowymiarowy fluid dostałam od portalu wizaż.pl. Zamknięty został w zakręcanej tubce o pojemności 30ml. Niestety tubka, jak i zakrętka, są białego koloru, co dość mocno mnie irytowało gdy widziałam na niej odciski palców po wykonaniu makijażu i jej zakręceniu, na szczęście jest na tyle śliska, że łatwo można było je usunąć. Dziubek z otworem do wydobycia produktu jest odpowiedniej wielkości i łatwo można dozować odpowiednią ilość fluidu. Całość dodatkowo została zapakowana w kartonik. Zapach jest delikatny, kremowo-kwiatowy, bardzo przyjemny w trakcie nakładania, a zaraz później się ulatnia, więc nie męczy swoją obecnością w ciągu dnia. Dostępne są tylko 3 odcienie, w moje rączki trafił najjaśniejszy z nich - 10 Porcelain, bardzo ładny i jasny beż, który fantastycznie wtapia się w skórę. Konsystencja wydaje się odpowiednia, jednak po użyciu widać, że jest dość ciężka i tłusta na twarzy. Nie miałam problemu z jego równomiernym rozprowadzeniem, nie tworzył plam, nie stawiał oporu. Gdy damy mu dłuższą chwilę na odsapnięcie, to przybiera satynowe wykończenie, które mi osobiście bardzo przypadło do gustu. Jest to produkt kryjący, no moim zdaniem nie do końca ;) Jestem osobą używającą głównie kremów BB i szczerze powiedziawszy trochę się wystraszyłam jak przeczytałam o tym kryciu, a tu miłe zaskoczenie, bo by był stricte kryjący to całkiem sporo trzeba go nałożyć, a tym samym on wtedy zaczyna się mocno przemieszczać i podkreślać wszelkie niedoskonałości cery. Natomiast gdy nałożę go w normalnej dla mnie ilości, tak jak nakładam kremy BB, to efekt jest bardzo przyjemny i naturalny, przy jednoczesnym wyrównaniu kolorytu cery i zatuszowaniu ewentualnego zaczerwienienia twarzy w ciągu dnia. Oczywiście nie zakrywa tego w 100%, ale też tego nie wymagam, a jedynie tuszuje efekt pomidora, dzięki czemu moja nadreaktywna momentami cera prezentuje się znośniej ;) Niestety nawet w tym wypadku nie jest on idealny, w połowie dnia widzę, że migruje, choć bez tragedii, ale jednak, więc automatycznie wygląd już nie jest tak przyjemny jak świeżo po nałożeniu. Dodatkowo dość szybko się wyświeca, przez co cera już po kilku godzinach wygląda tłusto i starzej. No nie jest źle, ale do ideału mu troszkę brakuje ;) Przyjemnie się go używało mimo tych niedociągnięć, więc z czystym sumieniem zostawiam 4 gwiazdki, ale raczej pozostanę przy kremach BB, chociaż kto wie... NEUTRALNE: - no nie jest mocno kryjący (choć dla mnie to akurat plus :D )
    Zalety:
    • wygodne opakowanie
    • delikatny i przyjemny zapach
    • łatwo się rozprowadza i nie tworzy plam
    • ładnie wtapia się w skórę
    • satynowe wykończenie
    • tuszuje "pomidora" na twarzy
    • SPF20
    Wady:
    • białe opakowanie (widać każdy odbity palec!)
    • lubi migrować
    • szybko się wyświeca
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    7 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 sierpnia 2020 o 22:27
    Zaskoczenie.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Na co dzień się nie maluję, a podkład używam sporadycznie. Fluid wypróbowałam, gdyż miałam próbkę, której kończyła się ważność. Jakie było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że świetnie pasuje do mojej cery. Produkt kryje dobrze, ale naturalnie. Zawiera w sobie filtr przeciwsłoneczny. Ma konsystencję ułatwiającą nakładanie, delikatny zapach. Nie robi efektu maski i nie podkreśla suchych skórek. Daje ładne satynowe wykończenie, a po przypudrowaniu mat. To pierwszy tego typu kosmetyk, który tak mnie zachwycił. Używałam fluidów z różnych półek cenowych, ale do żadnego nie powróciłam, ten będzie wyjątkiem. Nie wiem czy to jego zasługa, ale tak wielu komplementów na temat makijażu nie usłyszałam już dawno. Osobiście polecam na okres letni odcień nude, który pasuje cerom jasnym, opalającym się na delikatny brąz.
    Zalety:
    • Kolor.
    • Poziom krycia, wystarczająco duży, bez efektu maski.
    • Zawartość filtra przeciwsłonecznego.
    • Delikatny, przyjemny zapach.
    • Duża wydajność.
    • Konsystencja łatwa w rozprowadzaniu.
    Wady:
    • Bez wad.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 maja 2020 o 21:42
    Fatalny
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    W zasadzie nie mogę nic dobrego powiedzieć o tym fluidzie...zapach przyjemny,ale to chyba nie o to chodzi. Kolor nr.10 totalnie nie dla jasnej cery. Podczas aplikacji ciężko nie zrobić nim plam. Krycie nierównomierne. Trwałość słaba. Podkreśla pory i inne niedoskonałości, a powinien je tuszować. Totalnie nie polecam dla jasnych karnacji i osób chcących coś ukryć pod makijażem. Zmylam go po 3godzinach bo bardzo źle się w nim czułam i nawet nie mówię o kwestii estetycznej, po prostu czułam, że mam go na twarzy i moja skóra jest nim oblepiona.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Super-Pharm
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 6 kwietnia 2020 o 21:27
    Bardzo się lubimy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bardzo fajny podkład.Aktualnie używam drugie opakowanie.Co mogę powiedzieć:bardzo dobre krycie,bez efektu maski.Po nałożeniu twarz wygląda na bardzo zdrową i rozpromienioną.Jest dość wydajny i ma wygodne opakowanie.Mimo,że Go lubię ma on też swoje wady.Po pierwsze gama kolorystyczna.Są do wyboru tylko 3 odcienie.Ja mam najjaśniejszy,czyli 10Porcelain i ten kolor raczej z porcelaną nie ma nic wspólnego,bo wcale nie jest taki jasny.Podejrzewam,że dla większości bladych karnacji będzie on za ciemny.Pod tym względem nie mogę zrozumieć marki Pharmaceris ,którą bardzo lubię.Jest to polska firma więc powinni wiedzieć,że my Polki to bladziochy i potrzebujemy jasnych odcieni.Po całym dniu podkład bardzo podkreśla suche miejsca.Ale o to,aż tak się nie czepiam,bo dużo podkładów po całym dniu nie wygląda zbyt dobrze.Ogólnie oceniam podkład bardzo dobrze.
    Zalety:
    • ładne krycie
    • wydajny
    • bez efektu maski
    Wady:
    • mała gama kolorystyczna
    • z upływem czasu podkreśla suche skórki
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W marketplace Allegro, Amazon
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Renees
    Renees
    3 / 5
    10 grudnia 2019 o 20:44
    Może sprawdzi się faktycznie przy cerze naczynkowej
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Jestem posiadaczką odcienia 10 porcelain a sam fluid chyba ma tylko trzy odcienie co już na początku czyni go nieco uciążliwym jeśli chodzi o dobór koloru. Mój kolor jest dosyć ciemny a jest najjaśniejszy z całej gamy . Jest lekko beżowy ale zdecydowanie wpada w pomarańcz o lekko oksyduje, czyli lekko ciemnieje. Sama tubka z podkładem przypomina krem. Produkt po kontakcie ze skórą/ temperaturą szybko ciemnieje i robi się bardziej pomarańczowy. Jeśli ktoś ma jasną cerę, a większość jednak ma o ile nie wróciła z ciepłych krajów albo nie używa samoopalacza/solarium to będzie zdecydowanie za ciemny. Ja go kupiłam w wakacje jak szukałam czegoś do mieszania takiego bardzo jasnego podkładu. Efekt jaki zapewniac ma to dobre krycie i w sumie dobrze kryje, nie powiem, jak na taki fluid to krycie ma średnie (nie jest w kierunku słabego ani w kierunku mocnego, zwyczajnie średnie). Na samym początku daje efekt matu, lekkiej maski ale potem stapia się ze skórą i przechodzi w taki lekki efekt odbijający światło/ rozświetlający. Co ja dodatkowo zauważyłam, podkład mam od wakacji, lipca początku, a mamy grudzień i jak teraz go próbowałam użyć samodzielnie to był za ciemny, w pomieszczeniu klimatyzowanym zbyt szybko się świeciłam a znowu na zewnątrz miałam problemy z jego trwałością.. Ogólnie jeśli chodzi o to jak wygląda na twarzy na początku to nie mogę mu nic zarzucić, odbija światło i nie widać naczynek ale skóra mieszana zaczyna się świecić i tym samym podkład się ulatnia.. nie trzyma się skóry, nawet przypudrowany i schodzi tak dziwie. Nie zbiera się w załamaniach choć lubi podkreślać suche skórki ale no jak znika to tak po prostu się ściera. Tak jakby nie przylepiał się do skóry tylko czekał sobie żeby dalej przejść.. Natomiast nie zapchał mi skóry, nie podrażnił jej, w ogóle tak na nią mocno nie oddziaływal, poza może tym świeceniem się. Nawet jak go gdzieś w ciągu dnia poprawiałam i nosiłam tak około 9 h to przyznam, że moja skóra nie reagowała źle na niego. Jak go zmywałam to była taka jakby nic na niej nie było, taki lekki jest najwyraźniej ale z trwałością niestety nie stał w kolejce.
    Zalety:
    • nie podrażnia
    • nie zapycha
    • nie daje fektu maski
    • wolno zastyga więc można z nic pracować
    • kryje dosyć dobrze (średnie krycie)
    • nadaje się dla cery naczynkowej idealnie i wrażliwej
    Wady:
    • nie jest trwały
    • ulatnia się szybko
    • świecę się po nim szybciej niż normalnie
    • tylko chyba 3 kolory
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Trwałość
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W aptece
    15 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.