Nivea, Fresh Flower, Dezodorant w sprayu 0% soli aluminium

Nivea, Fresh Flower, Dezodorant w sprayu 0% soli aluminium

Fresh Flower 0% soli aluminium zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień i świeży kwiatowy zapach. Niezawodna 48h ochrona dezodorantu i pielęgnacja skóry. Nie zawiera soli aluminium. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
Zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień i świeży kwiatowy zapach
Niezawodna 48h ochrona dezodorantu i pielęgnacja skóry
Nie zawiera soli aluminium.

Nivea dezodorant w sprayu

Myśląc że trafiłam na kolejny hit dostałam tylko wielkie rozczarowanie. Plusem jest ładne opakowanie i zapach który niestety jest krótkotrwały. Nie jest zgodny z opisem producenta. Po nałożeniu nie czuć żadnej ochrony, szybko się pocę i czuje dyskomfort. Nie zapobiega brzydkiemu zapachowi, jestem rozczarowana. Używając go czułam się jakbym nałożyła zwykły dezodorant zapachowy i tyle. Nie jest warty swojej ceny. Jest to jedyny produkt marki Nivea który się nie sprawdził. Nie polecam.

U mnie sprawdza się bardzo dobrze

Dezodorant w sprayu od Nivea i tym razem bardzo dobrze się u mnie sprawdził podobnie jak inne produkty tej marki jeśli chodzi o walkę z potem. Skusiłam się ze względu na wpadające w oko 0% soli aluminium, które miało zapewnić uczucie świeżości na długo.
Opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu i poręczne, o ładnej szacie graficznej, delikatnej i kobiecej. Produkt dobrze się rozpyla jednak należy to robić pewnej odległości, nie zaraz przy skórze żeby nie pozostawiał białego nalotu. Pozostawić do wchłonięcia żeby nie pobrudzić ubrań. Nie piecze, nie podrażnia i nie uczula przynajmniej u siebie tego nie odnotowałam.
Cena jak na markę jest przystępna, myślę że w promocji również będzie możliwość zakupu. Zapach jest piękny, delikatny, kwiatowy, przyjemny i długo utrzymuje się na skórze zapewniając uczucie świeżości i nie wywołując dyskomfortu. Bardzo wyczuwalny ale przyjemny dla nosa. Jeśli chodzi o działanie to u mnie się sprawdził. Zachował uczucie świeżości na wiele godzin, fakt że po dłuższym czasie musiałam użyć go ponownie ale jedynie ze względu na moją manię świeżości :) Dodatkowo pielęgnuje skórę pod pachami, jest dla niej łagodny i moim zdaniem zapewnia odpowiednią ochronę.

Taki sobie

Nivea Fresh Flower, 0% aluminium, dezodorant . Miałam nadzieję, że ten produkt sprawdzi mi się tak samo jak pozostałe dezodoranty tej firmy, niestety nie jestem z niego zadowolona. Oprócz kwiatowego, świeżego zapachu, który nie utrzymywał się i tak zbyt długo, nie ma nic więcej. Nie utrzymywał uczucia świeżości przez cały dzień, nieważne co robiłam, czułam się nieświeżo. Dość szybko się pociłam, czego przy innych dezodorantach nie zauważyłam. Niestety nie kupię go ponownie