Vivian Gray, Brown Crystals, Luxury Soap Dispenser (Luksusowe mydło z dozownikiem)

Luksusowe mydło w płynie z linii Brown Crystals w eleganckiej, ozdobnej butelce, powstałe z połączenia bardzo kobiecych zapachów: nuty wanilii, jaśminu, kwitnącej pomarańczy oraz tuberozy idealnie nadaje się do Twojej łazienki, a także na prezent.

Mydło z dozownikiem, Brown Crystals , Vivian Gray

Mydło kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie to śliczna butelka z pompką bardzo ładnie wygląda w łazience i będę jej używać jako dozownik na myło w płynie, butelka ma pojemność 250 ml, zapłaciłam około 22 zł
Mydło ma nie tylko śliczne opakowanie ale również ślicznie , elegancko pachnie jest gęste wydajne
Podsumowując bardzo dobre mydło w płynie, dobrze myje i nawilża skórę otula przepięknym zapachem, do tego piękne eleganckie opakowanie.Serdecznie polecam!
Rewelacyjne mydło pięknie nawilża oraz pozostawia na długo na skórze swój przyjemny zapach.

Luksusowe mydełko o pięknym zapachu..

Mydełko do rąk Vivian Gray z serii Brown kupiłam w drogerii internetowej, ponieważ nie spotkałam jeszcze tej marki w żadnej drogerii stacjonarnej.

Do zakupu skusiło mnie piękne opakowanie, wręcz luksusowe w kolorach brązowo-złotych z małymi cyrkoniami. Za opakowanie daje już piątkę, ponieważ nie muszę dodatkowo kupować ozdobnego dozownika do mydła, bo mam już go w zestawie z mydełkiem.

Zapach jest absolutnie piękny, delikatny, ekskluzywny - taki nietypowy i zupełnie inny niż wszystkie mydła w płynie.

Dobrze się pieni, fajnie nawilża skórę dłoni a w dodatku zapach pozostaje na długo po umyciu rąk.

Jedyny minus to cena, jednak za ten piękny zapach i wspaniałe opakowanie naprawdę warto! :)

Produkt oceniam na: 5! <3

Glamour

To już moje trzecie mydło Vivian Gray. Nie dość, że ładnie pachnie, to jeszcze bardzo gustownie opakowane.
Absolutnie orzeźwiający, lekki i świeży zapach do używania go na codzień .
Bardzo fany pomysł na prezent bo kosmetyki z tej serii mają eleganckie opakowania i ładnie się prezentują sie w łazience