Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Toniki i hydrolaty

Oriflame Love Nature, Purifying Toner with Organic Tea Tree & Lime Oczyszczający tonik z organicznym drzewem herbacianym i limonką

3,4 na 55 opinii
40% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,4 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 40% osób
  • 27 października 2022 o 20:43
    jestem zadowolona jego działaniem
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Dokładnie oczyszcza twarz, ściąga skórę, pozostawia dogłębne nawilżenie, niweluje podrażnienia, nadaje witalności i zdrowego blasku. Ładnie, świeżo pachnie, nie uczula, nie podrażnia. Jest wydajny.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    U konsultantki
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 maja 2021 o 15:57
    Szkoda , że zawiera alkohol
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zastanawiam się , czy ten produkt można w ogóle nazwać tonikiem... Troszeczkę się pieni, zawiera w składzie alkohol. Tonik przecież ma tonizować, przywracać skórze naturalne pH. A ten niestety trochę wysusza skórę, która po czasie zaczyna domagać się naturalnego natłuszczenia i będzie produkować coraz więcej sebum, aby zrównoważyć sobie działanie alkoholu. Wiadomo musi działać antybakteryjnie, matować , ale według mnie powinien bazować na naturalnych składnikach aktywnych takich jak wyciąg z drzewa herbacianego, ten alkohol w składzie to jakaś pomyłka. Jakoś zużyłam ... ale trochę mi to zajęło, bo nie używałam codziennie. A własnie tonik trzeba stosować 2 x dziennie , więc jako tonik kompletnie się nie sprawdził. Trzeba przyznać że ma ładny zapach, fajnie odświeża, matuje cerę, pomaga oczyścić ją z resztek makijażu, nawet zwęża pory. Mnie nie podrażnił, ani nie przesuszył. Podczas używania nie zauważyłam też żadnego szczypania czy ściągnięcia. Mam cerę mieszaną. Ale nie wiem co by było przy regularnym stosowaniu 2 razy na dzień . Cena regularna za ten produkt stanowczo zawyżona (ja płaciłam 8,99 ). Buteleczka twarda, u góry niewielki otwór przez co tonik dość ciężko wylewa się na wacik. Ale przynajmniej nie idzie wylać go za dużo.
    Zalety:
    • matuję cerę
    • zwęża pory
    • odświeża
    Wady:
    • zawiera w składzie alkohol
    • pieni się
    • niewygodne opakowanie
    • przesusza
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    U konsultantki
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 lutego 2021 o 21:01
    Najgorszy jaki miałam!
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Stosowałam ten tonik, gdy jeszcze nie interesowałam się świadomą pielęgnacją. Niestety, okazał się najgorszym wyborem z możliwych. Ma aż 9% alkoholu denaturowanego, przez co jest bardzo wysuszający. Na początku wydaje się, że matuje, ale to jest krótkotrwałe wrażenie. Po czasie skóra jest przesuszona, a w rezultacie jeszcze bardziej się przetłuszcza! Po użyciu toniku czułam również duże ściągnięcie skóry. Jedynym plusem jest pojemność, ale w sumie co to daje skoro produkt jest beznadziejny? Opakowanie nie ma też atomizera, więc produkt nie jest w formie mgiełki. Wiem, że niektórym to przeszkadza. Na pewno nigdy nie kupię tego produktu ponownie.
    Zalety:
    • duża pojemność
    Wady:
    • duża zawartość alkoholu denaturowanego
    • wysusza
    • ściąga skórę
    • brak atomizera
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 stycznia 2021 o 17:22
    Jest ok
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Tonik dobrze oczyszcza twarz. Ma działanie tonizujące. Zmniejsza widoczność porów. Nie ściąga, nie przesusza skóry. Nie wywołał u mnie żadnej reakcji alergicznej.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    U konsultantki
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • monu92
    monu92
    3 / 5
    4 grudnia 2019 o 20:47
    Przeciętny produkt
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Słabo oczyszcza twarz, mam wrażenie, że po jego użyciu buzia się dziwnie klei. Zapach w porządku. Butelka wg mnie w użytkowaniu jest okropna. Bardzo twarda, niewygodna. Produkt kupiony raz, wymęczony by zużyć. Nie kupię go więcej.
    Zalety:
    • Zapach.
    Wady:
    • Okropne opakowanie (butelka strasznie twarda).
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    U konsultantki
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.