KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 53% osób
    Iwona_C
    5 / 5
    1 listopada 2021 o 11:24
    Odświeża i tonizuje, ładnie rozjasnia i wyrównuje koloryt cery.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Tołpa często u mnie gości, lubię ich kosmetyki nie tylko ze względu na dobry skład , ale i widoczne pozytywne działanie a skórę. W posiadanie toniku weszłam za sprawa subskrypcji boxu i bardzo ciesze się z tego powodu, bo super sprawdził się na mojej suchej dojrzałej skórze z przebarwieniami. Proste opakowanie w formie przeźroczystej butelki z niewielką ilością napisów na jasnoróżowej etykiecie z dokładnym opisem składu, przeznaczenia i działania. Na szyjce butelki znajduje się zakrętka z zamykaniem klik. Konsystencja jak na tonik przystało całkowicie wodnista, bezbarwna , bez wyczuwalnego zapachu. Tonik zawiera tylko 9 składników w tym 97 % jest pochodzenia naturalnego. Wysoko na liście mamy kwas glikolowy i wyciąg z torfu, reszta to dodatki zwiększające przenikanie, regulujące Ph i konserwujące. Nie ma tu silikonów, parabenów, sztucznych barwników, alkoholu etylowego, , oleju parafinowego czy mikroplastiku. Kosmetyk jest przyjemny w stosowaniu, odpowiednio tonizuje skórę, nie pozostawia na niej kleistej warstwy, nie ściąga jej ani nie przesusza. Zmiękcza wygładza i ładne rozświetla cerę. Kwasy złuszczające w przypadku mojej cery z przebarwieniami zawsze mile widziane. Tutaj glikolowy jest wysoko na liście, a właśnie ten kwas ma największy wpływ na ich redukcje..Złuszczanie przebiega w niewidoczny sposób, nie ma suchej ,łuszczącej się skóry, ale efekt tego złuszczania jest widoczny na twarzy w postaci rozjaśnionej cery z ładnym zdrowym kolorytem. Tonik ma łagodne działanie,przez cały czas stosowania nie odnotowałam żadnych podrażnień skóry czy oczu. Podsumowując to bardzo przyjemny tonik z świetnym działaniem, nie tylko tonizującym i przywracającym odpowiednie ph ale również widocznie rozjaśnia cerę i wyrównuje jej koloryt dzięki niewidocznie przebiegającemu złuszczaniu . Cena przystępna, skład fajny i działanie takie jak obiecuje producent. Zakupie ponownie. Polecam.
    Zalety:
    • bezbarwna i bezzapachowa formuła
    • nie pozostawia klejącego filmu
    • odświeża oczyszcza i tonizuje
    • wygładza i zmiękcza skórę
    • wyrównuje koloryt, rozjaśnia przebarwienia
    • zawiera 97 % składników naturalnych
    • nie podrażnia , nie uczula, nie przesusza cery
    • wygodna butelka z zamykaniem klik
    • odpowiednia wydajność
    • cena adekwatna do jakości i działania
    Inna drogeria
    40 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 listopada 2021 o 16:25
    Świetny!
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kolejny super produkt z linii Authentic od tołpa! Maksymalnie 9 składników - WOW i aż 97% to składniki naturalne! Jako klient jestem tym faktem zachwycona, a jeszcze bardziej moja twarz, że nie ma w składzie zbędnych składników. Tonik stosuję po umyciu skóry żelem w celu wyrównania pH twarzy. Po użyciu jest ona bardzo oczyszczona i odświeżona, do tego nawilżona. Przy pełnej pielęgnacji efekty są widoczne gołym okiem i twarz wygląda o wiele lepiej. Produkt jest wydajny i starcza na długo, do tego hipoalergiczny i bezzapachowy. Muszę jeszcze wspomnieć o szacie graficznej tego produktu - prosta i ładna. Bardzo mi się podoba cała ta linia, jest taka minimalistyczna. Polecam! Zalety: - tylko 9 składników!, - regulacja pH, - nawilża skórę, - wydajny, - współpracuje z innymi kosmetykami, - hipoalergiczny, - bezzapachowy, - szata graficzna, - wygodne opakowanie, - dostępność, - cena. Wady: - brak!!!
    33 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 listopada 2021 o 17:51
    dobry tonik
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Fajny , łagodny tonik z kwasem glikolowym. Stosuje dwa razy w tygodniu i jest ok. Nie wysusza, nie podrażnia a delikatnie złuszcza martwy naskórek . Skóra jest rozjaśniona i odświeżona i wygładzona. Z drogeryjnych toników zdecydowanie na plus . Na pewno będę do niego wracać .
    Zalety:
    • Cena
    • Dostępność
    • Krótki skład
    • -
    Wady:
    • Nie ma takowych.
    10 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 sierpnia 2024 o 9:22
    Beznadzieja
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Niestety po kilku użyciach tego toniku twarz wysypało mi bolącymi, podskórnymi wypryskami. Nie miałam tego problemu z innym tonikiem z kwasem glikolowym, więc jeśli ktoś ma skłonności do zapychania - nie polecam.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 czerwca 2024 o 17:45
    Ulubiony tonik
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Moja skóra bardzo polubiła ten tonik, stosuję go od kilku miesięcy. Ilość niedoskonałości zmniejszyła się, skóra lepiej przyjmuje kolejne etapy pielęgnacji. Nie ściąga, nie szczypie, nie podrażnia skóry - tonik spełnia swoje zadanie. Cena jest w porządku, często można go kupić w promocji. Nie ma problemu z nałożeniem później makijażu. Nie używam wacików, produkt nakładam bezpośrednio na rękę a później wklepuję w skórę twarzy. Jedno opakowanie wystarcza mi na około 3 miesiące. Na pewno kupię kolejny, polecam.
    Zalety:
    • wydajny
    • skóra lepiej po nim przyjmuje kolejne produkty w pielęgnacji
    • zapach
    • cena
    Wady:
    • brak
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne