Tołpa, Authentic, Tonik do twarzy

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Tonik tonizuje i jednocześnie intensywnie pielęgnuje dzięki czystym molekułom kwasu glikolowego.
Zapewnia delikatne codzienne mikrozłuszczanie i głębokie nawilżanie.
Przywraca równowagę mikrobiomu i bariery hydrolipidowej.
W ciągu kilku chwil skóra odzyskuje fizjologiczne pH, jest gładka i nawilżona jeszcze długo po użyciu.
Tylko 9 składników!

płyn
>100ml
tonizowanie twarzy
Cera
sucha, mieszana, odwodniona, wrażliwa, normalna
złuszczające, nawilżające, oczyszczające
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów
w butelce

• Zgodność z opisem producenta: 4

Świetny

Kupiłam ten tonik zupełnie przypadkowo i jestem z niego bardzo zadowolona. Na początku obawiałam się, że przez zawartość kwasu będzie wysuszał moją skórę, ale faktycznie jest to delikatny produkt. Mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania. Podczas stosowania tego toniku nie wyskakiwały mi żadne niedoskonałości, a jednocześnie skóra nie była wysuszona. Buteleczka wygodna w użyciu, można swobodnie wylać tyle produktu ile potrzeba.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Sympatyczny tonik do codziennej pielęgnacji

Tonik z bardzo krótkim składem zapewniający mikrozłuszczanie i hipoalergiczność od Tołpy. Produkt ma 200ml i jest bardzo wydajny - wystarczył mi na 3,5 miesiąca prawie codziennego stosowania. Rzeczywiście- kiedy nakładam produkt, czuje lekkie "mrowienie", takie właśnie jakby złuszczanie. Był skuteczny, a jednocześnie delikatny dla mojej cery naczynkowej ze skłonnością do alergii. Bardzo "bezpieczny" produkt, który mam pewność, że mnie nie uczuli ani nie spowoduje nagłego wysypu na twarzy. Nie daje efektu WOW, ale jest naprawdę okej.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3

Nic nie robi.

Kupiłam go na promocji i używałam przez 3 miesiące, bo tylko na tyle mi starczył. Szczerze, nie zauważyłam żadnej różnicy. Ani na dobre, ani na złe. Ma ładny zapach i fajna buteleczkę. Nakładałam go na wacik lub na ręce. Codziennie rano I wieczorem.
Mam cerę mieszaną z tradzikiem. Nie zaszkodził, ale również nic nie zrobił. Jak dla mnie działał jak sama woda.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Opakowanie: 5

Mega pozytywne zaskoczenie! :)

Kupiony przypadkiem, mega zaskoczył.

Świetnie zmywa i nawilża. Do tego miałam wrażenie, że 'ucisza' moją cerę naczynkową, skłonną do zaczerwienień. Pomimo, że nie jest to produkt dedykowany do tego typu cery.

Doskonale się sprawdził w podróży. Na pewno do niego wrócę.

• Opakowanie: 5

Idealny do mojej mieszanej cery

Tonik świetnie się sprawdza w pielęgnacji mojej mieszanej cery. Stosuję codziennie, tuż po umyciu skóry. Dzięki niemu zauważyłam, że moja skóra jakby odżyła i ma w sobie więcej życia. Stała się promienna i pełna blasku. Wcześniej bardzo cierpiałam na suchość w niektórych miejscach, jednak teraz widzę, że moja skóra znacznie poprawiła swój stan. Bardzo polecam wszystkim, dla mnie numer jeden!

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Tonik idealny i dla cery trądzikowej i wrażliwej.

Tonik ma śliczne, różowe opakowanie. Delikatnie złuszcza oraz nawilża. Jest idealny dla cery wrażliwej z trądzikiem, ponieważ jest hipoalergiczny, bezzapachowy i ma prosty oraz dobry skład. Jest mega wydajny.

• Opakowanie: 5

To naprawdę bardzo dobry tonik

Na początku warto zaznaczyć, że nie jestem fanką kosmetyków Tołpa, większość z nich na mojej skórze osiągnęła efekt przeciwny do zamierzonego, ale ten tonik jest naprawdę udanym produktem.

Delikatnie tonizuje, skóra jest po nim przyjemna i miękka. W moim odczuciu wycisza zmiany na skórze i delikatnie nawilża, ale nie jest to tłusty film, który zostawia na skórze, ale autentycznie przyjemne uczucie nawilżonej skóry bez przetłuszczania.

Podsumowując jest to bardzo przyjemny tonik do odświeżenia skóry i przywrócenia jej równowagi, warto mieć go pod ręką.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Na pewno do niego wrócę

Nigdy wcześniej nie używałam toniku, moja cera nie była stonizowana. Dzięki temu produktowi mam lepszą cerę, mniej wyprysków. Skóra jest czysta i nawilżona. Must have!

Bardzo dobry produkt

Zakupiłam tonik na promocji w rossmanie, bo potrzebowałam czegoś na szybko i bardzo miło się zaskoczyłam. Produkt po prostu robi co ma robić, na duży plus jest dla mnie fakt, że nie ściąga skóry i nie pachnie alkoholem. Jest bardzo wydajny, nie wywołuj podrażnień i nie mam się do czego przyczepić.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Bardzo dobry

Bardzo dobry tonik, z dobrym składem. Po raz pierwszy użyłam go, żeby przyzwyczaić swoją skórę do kwasów, oraz zniwelować niedoskonałości. Zdecydowanie do tego celu się sprawdził. Skóra po jego użyciu jest odświeżona, a niedoskonałości znacznie mniejsze. Idealnie sprawdzi się dla osób z trądzikiem oraz zaczynających swoją przygodę z kwasami. Bardzo polecam.

Kupiony w: W hipermarkecie

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Opakowanie: 4

Niby ok ale trochę piecze

Zachęcona dobrymi opiniami, szukałam czegoś co odświeży mnie po całym dniu. Kupiłam ten tonik, nie za tani, ale z dobrym składem. Pani ekspedientka poleciła mi go na łuszczącą się skórę w strefie T.

Nie wiem jaką mam cerę, ale chyba suchą, więc nawilżający efekt mi się sprzyda. Zaskórniki mam otwarte i zamknięte oraz malutkie krostki. Mam wrażenie, że po toniku mi się zrobiło więcej, ale mówią że to tak może być do 3 tygodni jako forma "oczyszczania".

Pierwszy tydzień nic mnie nie piekło, ani nie szczypało po aplikacji. Niestety w drugim tygodniu piekło mnie zaraz po aplikacji jak zaczęło wsiąkać do skóry.
Tonik nie nawilża, skóra w strefie T dalej mi schodzi.

Zapachu nie ma to duży plus, również za krótki skład.

Tonik nakładałam silikonową gąbeczką do makijażu. Przy takim sposobie tonik nie jest wydajny ale przynajmniej nie zanieczyszczam środowiska jednorazowymi płatkami kosmetycznymi.

Łagodny tonik

Tonik z dobrym krótkim składem,fajnie nawilża mi buzie i rozjaśnia przebarwienia a najważniejsze to nie zapchał mnie ani nie uczulił napewno do niego wrócę :)