Colodent, Pasta do zębów `Super świeżość`

Colodent, Pasta do zębów `Super świeżość`

Pasta do zębów Colodnet to unikalna kombinacja białej pasty i zielonego żelu, łącząca w sobie ich najlepsze właściwości. Dzięki takiej recepturze, dwukolorowa pasta Colodent pomaga skutecznie chronić zęby przed próchnicą, usuwa płytkę nazębną (podczas szczotkowania) oraz pozostawia wyjątkowy smak w ustach sprawiając, że oddech jest fantastycznie odświeżony.

Fajna pasta

Bardzo lubię tą paste do zębow. Bardzo ładnie pachnie. Pozostawia świeżość na długi czas. Dobrze się pieni. Chroni nasze zęby. Fajnie i dokładnie czyści zęby. Tubka jest zrobiona z miękkiego plastiku dzięki czemu aplikacja jest łatwa i przyjemna

Słabo się pieni

Pasty tej używam czasami i nie jest najgorsza, ale słabo się pieni, przez co trzeba nakładać większą ilość na szczoteczkę. Jest ona jednak bardzo tania, więc nie ma co się spodziewać cudów. Tuba jest miękka i łatwo wyciska się pastę, ma też praktyczne zamknięcie.

niska cena ale i jakość

Czasem używam tej pasty ze względu na to, że jest wszędzie dostępna, a jej cena jest niska. Niestety jej jakość jest również dosyć niska.
Pasta znajduje się w typowej dla tego typu produktów tubce. Dodatkowo dostajemy ją w tekturowym pudełku.
Pasta ma odpowiednią konsystencję (taką średnio - gęstą). Pasta dobrze się pieni. Myślę, że w miarę dobrze myje zęby, ale jeśli chodzi o uczucie odświeżenia to jest ono raczej słabe. Pasta nie chroni szkliwa. Ma nie dobry smak, który jest wyczuwalny w buzi przez pewien czas.
Myślę, że pasta jest średnio wydajna.

Bez szału

Pasta do zębów, którą można dostać w bardzo niskich cenach w drogeriach oraz marketach.
Pasta dobrze się pieni w ustach podczas szczotkowania.
Jeśli chodzi o uczucie świeżości jest bardzo słabe i bardzo krótko się utrzymuje w jamie ustnej, wiąże się z tym też jej smak, który niby jest miętowy, ale mi średnio odpowiada.

Może być

Pasty marki Colodent towarzyszą mi od dawna. Wersja Super świeżość kosztuje 3 zł, pojemność 100 ml. Jest połączeniem białej pasty i zielonego żelu. Słabo odświeża, dobrze czyści. Wystarczy mała ilość bo dobrze się pieni co dobrze wpływa na wydajność. Dużym plusem jest niezakręcana nakrętka (nie lubię takich w pastach do zębów).

Średnia

Pasta z niższej półki, która dla niewymagających zębów i dziąseł może się nadać. Natomiast dla mnie uczucie świeżości jest dosyć słabe i potrzebuje czegoś silniejszego. Może być dobra do stosowania, natomiast, lecz u mnie niezbyt się sprawdziła.

Ok.

Opakowanie stanowi miękką tubkę z której wygodnie wydobywa się pastę, szata graficzna nie powala na kolana, ale to ma najmniejsze znaczenie. Pasta ma gęstą konsystencję, nie spływa, dobrze się pieni, jest wydajna, ma łagodny zapach i smak, nie szczypie podczas mycia ani nie podrażnia dziąseł.
Produkt spełnia swoje podstawowe funkcje - dobrze czyści zęby z resztek jedzenia i osadu, ale super świeżość, którą obiecuje nam producent, gdzieś się zapodziała. Pasta jest delikatna, owszem pozostawia świeży oddech, ale jest to chwilowy efekt.
Kosztuje dosłownie grosze i jest powszechnie dostępna.

Dobra wśród niskiej półki cenowej, odświeża

Pasta ta jak na tą cenę jest dość dobra, tak jak pisze na opakowaniu ",super świeżość",jest 100%prawda.Po użyciu tej pasty oddech jest naprawdę odświeżony.Fajnie myje zęby, wiadomo nie jest to takie oczyszczenie jak na przykład pasta Elmex, ale dostateczne.Poprostu jest to taniutka,całkiem OK pasta do zębów.

Super świeżość.

Dbać o higienę jamy ustnej można nie wydając przy tym wielu pieniędzy. Ta pasta jest dostępna w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie i proszę wierzyć, że jest bardzo skuteczna. Przede wszystkim warto podkreślić doskonałe odświeżenie. Używam tej pasty rano i nie potrzebuję płukać ust jakimiś dodatkowymi środkami. Ma przyjemny, delikatny smak i jest wydajna. Opakowanie ma praktyczne i wygodne. Nie podrażnia zębów i dziąseł oraz bardzo dobrze się pieni nawet przy niewielkiej ilości. Polecam!

Super pasta.

Lubię zmieniać i eksperymentować z pastami do zębów. Moje serce podbijają te pasty, które mają moco miętowy smak, dobrze oczyszczają i są łaskawe dla moich wrażliwych zębów.
Ta pasta spełnia każdą z tych cech.....a do tego kosztuje grosze.
Fakt... Odświeżenie mogło by trwać odrobine dłużej, ale cóż nie ma ideałów.
Bardzo często gdy niewiem jaką pastę kupić kupuje te z Colodent bo spełniają wszystkie podstawowe funkcje pasty do zębów.

Używa produktu od: próbka

niezbyt dobra

Pasta raczej z niskiej półki. Bardzo niska cena, a co za tym idzie także słaba jakość. Słabo się pieni, spada ze szczoteczki, a efekt super świeżości utrzymuje się bardzo krótko. Jako awaryjne wyjście na jedną noc może być, ale nie kupiłabym jej wybierając dobrą pastę do zębów.

daje radę

Pasta nie należy do najlepszych na rynku, ale kiedyś kupiłem ją z ciekawości i właściwości ma bardzo zbliżone do tych, które polecają dentyści, a kosztuje znacznie mniej.
+wydajna
+niska cena
+mocny, miętowy zapach i smak (czasami wydaje mi się, że za bardzo)
- działanie średnie (nie działa wybielająco, ale oczyszcza na bieżąco zęby np. po posiłku)
- zostawia nieprzyjemny posmak

Ilość zużytych opakowań: całe 1