Clean & Clear, Tonik oczyszczający przeciw wągrom

Clean & Clear, Tonik oczyszczający przeciw wągrom

Nowy tonik w fioletowym opakowaniu. Oczyszcza twarz z tłuszczu i brudu, które są przyczyną powstawania wągrów. Zawiera składnik przeciwdziałający ich ponownemu powstawaniu.

w butelce
płyn
>100ml

Jak szybko pogorszyć sobie stan skóry!

O proszę, własnie takim kosmetykiem. Kupcie i zobaczycie jak szybko pogorszy wam się stan skóry, a kupuje się go z myślą, żeby go poprawić. :))) Nie ma co litani tu pisać, bo szkoda mojego czasu .
- PODRAŻNIA
- ZAPYCHA I WCALE NIE POMAGA W WALCE Z WĄGRAMI
- ZAPACH OKROPNY
- SKŁAD DO ŚMIECI, SAM ALKOHOL
- CENA KOSMOS
- PIECZE PO NIM SKÓRA
- SZYBKO SIĘ KOŃCZY

Fantastyczny na złe dni

Tak, ma w składzie alkohol- alleluja! Jedyny tonik, który mnie ratuje w akcjach w trądzikiem hormonalnym przy moim uczuleniu na kwas salicylowy. Oczywiście- na miejsca, które lubią się suszyć używam hydrolatu, ale do zadań specjalnych jest niezrównany. Ciężko go kupić- zamawiam zwykle z Empiku i to od razu dwa, bo mąż ma podobną cerę i nie ma dla niego innego ratunku :)

Dosłownie dramat

Tonik kupiłam, aby oczyścić swoją twarz w strefie T, oraz żeby zmniejszyć widoczność wągrów. Dosłownie dramat... To tak wysuszyło moją skórę, że musiałam ją potem mocno nawilżać... jestem zawiedziona. Produkt tak podrażnił moją skórę, że wyglądała okropnie, nawet po nałożeniu makijażu. Okropny skład, źle wydane pieniądze, nie polecam.

Z nastoletniego okresu

Tego produktu używałam kilka lat temu jak jeszcze chodziłam do podstawówki/gimnazjum. Był on wtedy mocno reklamowany, a jako nastolatka z praktycznie zerową wiedzą o kosmetykach i o tym jak dbać o cerę, po prostu go kupiłam.

Tonik mimo,że przyciąga opakowaniem może zdziałać ogromną krzywkę naszej cerze i taką też wyrządził mojej. Pamiętam,że stosowałam go codziennie rano i wieczorem. Przesuszył moją skórę do takiego stopnia,że skóra mnie swędziała i była zaczerwieniona a moja mama, aż zabrała mnie do dermatologa. A gdy skóra wróciła do normy miałam wrażenie,że przetłuszcza się jeszcze bardziej.

Cóż produkt niestety nie pomógł, może gdybym wtedy wiedziała jak stosować takie alkoholowe kosmetyki nie doprowadziłabym do tego.

tylko na nosek ;)

Tonik faktycznie bardzo wysusza skórę i jest alkoholowy, ale rozprawia się z czarnymi kropkami na nosie jak żaden inny. Używam go tylko na tę strefę twarzy na zmianę z moimi domowymi sposobami :)

Od czasu do czasu wskazany

Lubię toniki Clean & Clear ponieważ przy mojej mieszanej cerze czuję, że jedynie one skutecznie ją oczyszczają. Fakt, że czuć strasznie zapach alkoholu i szczypie w oczy, ale nie jest to przecież produkt do demakijażu i po prostu trzeba uważnie omijać ich okolice. Pozostawia cerę świetnie oczyszczoną, matową, wygładzoną. Myślę, że stosowany od czasu do czasu, jak ja to robię, nie wyrządzi krzywdy, przy wrażliwej cerze nie jest raczej wskazany. Produkt wydajny, starcza na długi czas.

Bubel

Niestety, za czasów nastoletnich, kiedy to człowiek o kosmetykach nie wiedział nic, kupował to, co widział w gazetach lub sugerował się estetyką etykiety, zdarzyło mi się zakupić ten produkt. Podejrzewam, że mogło się to zdarzyć nawet więcej niż jeden raz. To jest jedno wielkie zło, alkohol, który tak wysusza skórę, że zaczyna ona produkować więcej sebum, co sprawia, że pojawia się więcej pryszczy, twarz przetłuszcza się mocniej. Absolutnie nie polecam!

Ogromne NIE!

Próbowałam używać tego produktu, ale po prostu nie dałam rady, Bardzo mocny, alkoholowy tonik. Po jego użyciu skóra mnie piekła. Nie ryzykowałam i szybko go odstawiłam. Nie zauważyłam, żadnej poprawy, jeżeli chodzi o oczyszczanie wągrów... Wysuszał skórę już po jednym użyciu. Nie polecam!

Bubel

-aż mnie skręca, jak sobie pomyślę, że kiedyś go używałam,
-absolutnie nie polecam nikomu, a już najbardziej w wieku nastoletnim - wiem jaka to pokusa, bo sama go wtedy używałam!
-to sam alkohol, który powoduje wysuszenie skóry, przez co produkuje ona jeszcze więcej sebum, co nierzadko prowadzi do jeszcze większej ilości pryszczy i zaskórników,
-jego zapach jest tak okropny jak jego działanie,
-totalnie przesusza skórę,
-może podrażniać, jeśli ktoś ma wrażliwą skórę, bo nawet moją, totalnie niewrażliwą na nic zdarzało mu się podrażnić,
-tak naprawdę to on nie dawał żadnych efektów poza tym, że twarz po jego użyciu aż piszczała,

+ładne opakowanie, poręczne, ciekawe,
+niedrogi

Nigdy w życiu drugi raz!

Mam same nieprzyjemne wspomnienia z tym produktem. Jedno co mi się nasuwa to wypalanie twarzy alkoholem. Skóra okropnie przesuszona, same zaczerwienienia i podrażnienia. Piekące policzki, czoło, nos, a oczach nie wspominając. Nigdy więcej po niego nie sięgnę! Katastrofa to mało powiedziane.

mieszane uczucia

Lubię toniki z alkoholem bo wiem, że na mnie działa. I zdaje sobie sprawę, że takie toniki nie są zbyt dobre dla cery.
+ wydajny
+ zapobiega wypryskom
+ nie wysusza
- ciężko z dostępnością ostatnio
- wągry powstają w większej ilości

Sam spirytus, jestem na NIE

Czasy stosowania kosmetyków z tak dużą zawartością alkoholu typu Afrodyta czy właśnie ten tonik dawno minęły. Nie od dziś wiadomo, że alkohol potrafi mocno wysuszyć skórę twarzy i mocno ją podrażniać.

Trzymałam ten pseudo-tonik tylko i wyłącznie na punktowe niedoskonałości, bo dosłownie wypalał mi twarz, już nie wspomnę o kwestiach wysuszenia naskórka , zaczerwienień, o łzawieniu oczu nie wspomnę.. W tym momencie już go nie mam, używałam go już później tylko do dezynfekcji wyświetlacza w telefonie :D

Swego czasu był bardzo zachwalany i rzeczywiście coś tam pomagał na wągry, ale co mi z tego, skoro skóra na twarzy była tak przesuszona, że widoczna była skórka na skórce? W obecnych czasach jest na rynku tyle produktów, które radzą sobie z zaskórnikami (maseczki węglowe, glinki), że ani myślę wracać do tego badziewia.

Nie dość, że finalnie wydziela się po tym więcej sebum (tworząc zaskórnikowe błędne koło), to śmierdzi spirytusem niczym z gorzelni. Nie polecam :(