Wella, Color Perfect, Trwała farba do włosów

Wella, Color Perfect, Trwała farba do włosów

Opatentowana formuła zapewnia nawilżenie na każdym etapie koloryzacji, od nowego kremu koloryzującego z olejkiem aż po odżywkę Zaawansowana Intensywna Kuracja Nadająca Blask, dzięki czemu uzyskasz intensywny kolor i pełny blask. Krem koloryzujący z olejkiem nawilża włosy i zapobiega zniszczeniom, tworząc barierę ochronną na włosach, Zaawansowana Intensywna Kuracja Nadająca Blask głęboko odżywia każdy włos po koloryzacji, a ekskluzywny system Color Reactivator wzmacnia intensywność koloru i zapewnia włosom blask pomiędzy koloryzacjami.
Koloryzacja, która wzmacnia 7 oznak zdrowych włosów dla doskonałego nawilżenia oraz intensywnego koloru i pełnego blasku.

w butelce
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe
farby

Łatwa koloryzacja w domowym zaciszu, efekt głębokiego koloru.

Moje włosy są wymagające, trudno je pomalować bo pigment słabo w nie wnika. Poza tym często jest tak że nawet trwałe farby się z nich wypłukują. Aktualnie miałam rozjaśnione końcówki więc liczę się z wypłukaniem koloru. Tuż po zafarbowaniu włosów uzyskałam ładny brązowy kolor oczywiście jak z każdą farbą ciemniejszy niż na opakowaniu. Minusem jest zdecydowanie to, że po kilku myciach moje włosy stają się cieplejsze tj, wychodzi odcień rudości a tego nie lubię. Przygoda z farbą miła, włosy tuż po zabiegu koloryzacji ładne, lśniące, miękkie i gładkie. Ale po kilku myciach wróciły do normy i uwidoczniły się zniszczenia o co jednak nie obwiniam farby lecz częstą stylizację. Na uwagę zasługuje fakt, że zapach farby nie drażni mojego nosa co niestety jest minusem większości produktów.

Dobra farba

Farba bardzo dobrze pokrywa siwe włosy, po jej użyciu włosy są delikatne, miękkie i lśniące, kolor utrzymuje się stosunkowo długo bez odrostu. Jest łatwa w użyciu, a jej zapach nie jest mocno intensywny. Zdecydowanie jedna z fajniejszych "domowych" farb jakie miałam możliwość używać.

Farba jest fajna

Farba jest OK mam porównanie z profesjonalnymi farbami jest dobra ładnie się nakłada ładnie pachnie włosy lśnią faktycznie minus za bardzo ciemny kolor ciemniejszy niż na opakowaniu ale poza tym jest w porządku i pewnie jeszcze kiedyś do

Używa produktu od: próbka

Całkiem poprawna farba drogeryjna

Akurat chciałam trochę przyciemnić moje blond włosy i wpadła mi ta farba do testów. Kolor nie wyszedł taki jak pudełku, ale jestem zadowolona. Otrzymałam farbę w kolorze 9.0 świetlisty blond. Na pudełku jest ciepłym kolorem, na moich wyszedł chłodny czym jestem miło zaskoczona. Aplikuje się bardzo wygodnie, zapach jest słabo wyczuwalny, delikatny. Nie powoduje żadnego pieczenia, swędzenia skóry głowy. Po spłukaniu włosy nie były szorstkie, wydaje mi się, że mogłabym je bez problemu rozczesać bez odżywki. Jestem zadowolona.

Używa produktu od: próbka

Błąd w przesyłce

został mi dostarczony błędny kolor farby, moje włosy są brązowe A farbę dostałam blond. Jestem bardzo zawiedziona. Nigdy nic takiego się nie wydarzyło. Nie próbowałam nawet nałożyć tej farby.

całkiem fajna farba do włosów

-łatwa aplikacja,
-zapach niezbyt przyjemny jak przystało na farbę do włosów.
-konsystencja wydajna
- opakowanie przeciętne,
- farba nie powoduje zbytniego swędzenia wrażliwej skóry głowy
- daje radę z wolno farbującymi się włosami
ogólnie jestem na tak, tylko trzeba dobrze dobie dobrać kolor

Farba dała radę.

Nie zawiodłam się jeszcze na produktach Wella i również ta farba dała radę pokryć moje włosy.
Kolor który otrzymałam w ramach testu 7/43 czerwona jasna miedź jest piękny.Nadaje blask, dobrze pokrywa i nie niszczy włosów.Nie obciążone i nawilżenie włosy w ładnym żywym kolorze.Jestem mega zadowolona.

Ładny odcień

Farba jest wygodna w aplikacji, jej zapach jak to w tego typu produktach bywa - nie należy do przyjemnych, ale nie jest zbyt mocno drażniący. Krem koloryzujący równomiernie się rozprowadza, nadaje włosom ładny połysk, a dzięki zawartości olejku przy okazji je pielęgnuje. Wypróbowałam odcień świetlisty blond, kolor wyszedł ładny i wygląda dość naturalnie.

Kolor jak na opakowaniu

Fabrba bardzo wygodnie się rozprowadza i równomiernie pokrywa włosy. Nie wysusza a blask i wygładzenie długo się utrzymują. Jedynym minusem jest słaba pigmentacja swych włosów co zapewne wynika ze specyfiki ciepłego, miedzianego odcienia.

Dobra koloryzacja

Włosy farbuje już od dziesięciu lat , na przestrzeni tych lat używałam wielu farb różnych marek i kolorów .

Farbę Wella użyłam pierwszy raz i muszę się przyznać , że podeszłam do niej z lekka dozą nieufności. Bałam się że efekt kolonizacji będzie niezadowalający . Ale nic bardziej mylnego .

Produkt jest łatwy w przygotowaniu i nakładaniu. Ma delikatna kremowa konsystencje oraz delikatny niegruzavy zapach.

Ale to co najważniejsze kolor jest naturalny, równomierny i lśniący. Włosy nie są przesuszona lecz miłe w dotyku .

Produkt godny polecenia :)

Farba Wella Color Perfect

Farba Color Perfect w pełni mnie zadowoliła. Wspaniale pokryła moje włosy ,ale przy nastepnych zakupach wybiore inny kolor , ten jest dla mnie za jasny. Moge tylko powiedzieć, że od teraz to będzie moja farba.

Strzał w 10!

Jasny brąz 6/0

Farbę otrzymałam jako testerka Klubu Recenzentki. Moje włosy są normalne, ale lekko przesuszone na końcach. Farba faktycznie lekko je nawilża. Kolor jest intensywny, dodaje włosom blasku, dzięki czemu wyglądają na zdrowsze. Dzięki prostej aplikacji, poradziłam sobie z samodzielnym zafarbowaniem bez problemu. Mam na swoim koncie wiele wypróbowanych farb, ale dzięki możliwości przetestowania Welli Color Perfect i przekonania się, że daje sobie radę z dokładnym pokryciem, wiem, że zostanie ze mną na dłużej.