e-Fiore, Rozświetlająco-kojący krem pod oczy z granatem i witaminą C

e-Fiore, Rozświetlająco-kojący krem pod oczy z granatem i witaminą C

Naturalny krem pod oczy oparty na lekkiej, odżywczej recepturze, bogaty w składniki aktywne. Delikatnie rozświetla, likwiduje suchość, zmniejsza cienie pod oczami. Skóra wygląda na wypoczętą, zrelaksowaną, poprawia się jej koloryt i stan nawilżenia.

Krem bardzo dobrze się wchłania, jest bezzapachowy. Ma prosty, naturalny, skład, aksamitną konsystencję.Owoc granatu, kwas kojowy wraz z witaminą C mają działanie rozjaśniające, olejek marula wygładza naskórek, masło shea i aloes chronią delikatną skórę. Krem natychmiast rozświetla kontur oczu.

Cienka i pozbawiona komórek tłuszczowych, taka właśnie jest skóra pod oczami. Nie dziwi więc fakt, że jako pierwsza najboleśniej odczuwa niekorzystny wpływ środowiska oraz procesu starzenia się. Przesiadujemy przed monitorami, mrużymy oczy, wystawiamy twarz na działanie promieni słonecznych zapominając o okularach. Te i wiele innych czynników natury zewnętrznej oraz wewnętrznej powodują, że wokół oczu zmarszczki pojawiają się najwcześniej.

Naturalny, aktywny krem pod oczy łączy w sobie naturalną moc wysoko skoncentrowanych surowców roślinnych. Przy regularnym stosowaniu kremu znikają cenie pod oczami, skóra jest napięta, nawilżona i rozświetlona.

Świetny!

Od lat zmagam się z przesuszoną skórą wokół oczu. Zimą potrafią mi się nawet robić pęknięcia w zewnętrznym kąciku od łzawienia, wypróbowałam już mnóstwo przeróżnych kremów, poczynając od ziaji, floslek, soraya plante, przez polecany nacomi czy benton fermentation eye cream i żaden z kremów nie dawał mi takiego nawilżenia jak ten! Ma delikatny zapach, nakładam go dość sporo codziennie rano i wieczorem, przy dużej ilości zostawia delikatny film, ale przy niewielkiej ilości tego nie ma. Skóra po jego zastosowaniu jest miękka i gładka. Przy czym trzeba zauważyć że zawiera w składzie kwas kojowy, co jednak mi nie przeszkadza, czasem da się to odczuć, np po przebywaniu cały dzień na wietrze, gdy skóra jest lekko przesuszona znowu to przy nałożeniu lekko szczypie ale uczucie to mija dosłownie po chwili, za to uczucie nawilżenia i ukojenia zostają na długo. Jak dla mnie złoty gral, na pewno będe do niego wracać!

Sorry Winnetou

Niestety nie mogę go polecać. Nie byłam go w stanie używać pod oczy dłużej niż 2 tygodnie, gdyż nie posiadam w sobie tendencji do samoumartwiania. Zatem ideea super food się rypła. Już tłumaczę dlaeczego. U mnie krem słabo się wchłania, maże i migruje powodując łzawienie. Dyskwalifikacja. Sorry Winnetou. Ale może u was się sprawdzi. Do rąk ok.

Bardzo przyjemna lekka emulsja

Bardzo przyjemny krem a raczej emulsja do stosowania szczególnie pod makijaż. Jest bardzo delikatny, szybko się wchłania, bezzapachowy. Bardzo przyjemnie się go stosuje. Osobiście wolę bardziej treściwe kosmetyki, dlatego daję 4, ale zdecydowanie wart wypróbowania i w przystępnej cenie. Nie zauważyłam jakiegoś super-rozświetlenia, ale nie mam jeszcze zmarszczek ani cieni pod oczami, więc nie jestem w stanie tego ocenić.