Johnson`s, No More Tears, Bedtime Shampoo (Szampon na dobranoc (nowa wersja))

Johnson`s, No More Tears, Bedtime Shampoo (Szampon na dobranoc (nowa wersja))

Szampon na dobranoc

Hipoalergiczny*,
Testowany przez pediatrów i dermatologów,
Z wyjątkowo łagodną formułą No More Tears®.
Jest łagodny dla oczu jak czysta woda.
Z kojącymi ekstraktami NaturalCalm™.

Rytuał na dobranoc o działaniu potwierdzonym klinicznie.

Łagodnie oczyszcza, nadając delikatnej skórze dziecka zdrowy wygląd. Rozumiemy korzyści dobrego, całonocnego snu. Dlatego stworzyliśmy rytuał na dobranoc o działaniu potwierdzonym klinicznie, który wspomaga spokojny sen dziecka.Spokojny sen dziecka, to spokojna noc dla rodziców.
Formuła na bazie wody

oczyszczające, pielęgnujące
hipoalergiczna
w butelce
500 - 1000ml

Dużo gorszy od poprzedniej wersji

Właśnie znalazłam w wyjazdowej kosmetyczce odlewkę starej wersji. Jest bardzo różnica w konsystencji i zapachu.

Od początku - poprzednia wersja swietnie działała na mój skalp - zero przesuszenia i podrażnień, wyraźnie odstawała pod tym względem od innych szamponów. Obecna jest przeciętna - nie ma dramatu, ale czasem zdąży mi się podraznienie (akurat owiane złą sławą sulfaty, które były w poprzedniej wersji, nie robią mi żadnej krzywdy, za to należę do szerokiej grupy która źle reaguje na dodana tu, teoretycznie łagodniejszą kokocostam betainę).

Konsystencja jest bardziej gęsta i lepka - to kolejny minus, bo mam gęste włosy i wolę bardziej lejące szampony, które łatwiej jest spełnić i wypłukać.

No i najgorsze rozczarowanie - zapach. Stara wersja faktycznie pachniała taką klasyczną, ziołową lawendą. Obecna jest mocno rozcieńczoną i z dodatkiem czegoś słodkiego. Taki raczej lawendopodobny zapaszek niż zapach.

Gdybym oceniała szampon "od zera" pewnie uznałabym, że to nieszkodliwy przeciętniak. Ale jako następca lawendowego j&j to przede wszystkim olbrzymie rozczarowanie.

Z braku laku dobry i kit

No i tak było z tym szamponem. Dobrze pieni się, ładnie pachnie, pozostawia na włosach film, przez co z jednej strony po umyciu łatwo je rozczesać. Ale z drugiej szybko mi się po nim przetłuszczały włosy. Z czasem po myciu tym szamponem zaczęła swędzieć mnie głowa i pojawił się łupież. Zmęczyłam go, ale więcej nie kupie, gdyż nie jest to produkt dla mnie.

Usypiający zapach

Szampon ma cudowny relaksujący i odprężający zapach. Bardzo się pieni wystarczy nałożyć małą krople aby otrzymać efekt intensywnej piany. Nie szczypie w oczy jeśli przypadkowo się dostanie. Szampon jest bardzo wydajny dzięki czemu wystarcza na długi czas.