Baylis & Harding, Beauticology, Frosted Sprinkles Shower Creme (Kremowy żel pod prysznic)

Rozpocznij dzień od odrobiny zabawy z tym rozpieszczającym kremowym żelem. Zawiera składniki nawilżające i masło shea.

żele pod prysznic
relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające
zapachowa
w płynie
normalna

Pachnie słodko jak pączusie!

Żel pod prysznic "Frosted Sprinkles" kupiłam, ponieważ bardzo spodobało mi się opakowanie - znalazłam produkt na półce wśród kosmetyków dla dzieci. Butelka z przesłodką grafiką kupiła mnie! Pojemność produktu to 500 ml. Żel ma postać kremowego płynu w kolorze mlecznym. Kosmetyk pięknie pachnie! Dobrze się pieni i doskonale zmywa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Niestety, mocno przesusza - po myciu konieczne jest nawilżenie. Produkt ma zamykanie na "klik", niezawodna opcja. Najbardziej (obok ślicznego opakowania) podoba mi się zapach żelu - jest bardzo słodki, przyjemny, kojarzy się z łakociami. To dość udany produkt dla całej rodziny. Minusem specyfiku jest - wspomniana przeze mnie - zdolność przesuszania skóry. Żel należy zużyć w przeciągu 12 miesięcy od otwarcia, jak podaje producent na opakowaniu. Skład nie jest najlepszy, to fakt. Dla osób, które preferują kosmetyki z naturalnym składem ten kosmetyk nie będzie odpowiednim. Nie wiem czy kupię ponownie. Może kiedyś dla tego zapachu...

Piękny zapach w slodkiej butelce

Żel wyróżnia sie opakowaniem, butelka jest atrakcyjna szczególnie dla najmlodszych Wizazanak (córka tez pomaga mi w recenzowaniu)☺ zapach urzeka słodyczą iście donutowa i jest najladniejszy z trzech dostepnych w kolekcji. Konsystencja żelowa, fajnie myje jednak po myciu czuję lekkie uczucie sciagniecia,a zapach szybko znika ze skory. Fajny gadżet/prezent jednakdo codziennego stosowania wolę produkt,który bardziej nawilża skórę.

Pięknie pachnie

Znalazłam ten żel przypadkowo w rossmanie na pułkach z artykułami dla dzieci, zaciekawiona zapachem oraz opakowaniem zakupiłam. Jako jeden z trzech tylko ten zbił mnie z nóg zapachem jest po prostu do zdumiewający reszta już nie koniecznie na moj gust. Żel który mogłabym zjeść :P Poręczna 500 ml butelka wygodna w użytkowaniu i ciesząca oko. Niestety innych zastosowania jak aromaterapia nie zauważyłam. Ciało po kąpieli jest dość delikatne jakby nawilżone ale czy dobrze tego niestety nie powiem. Pieni się pięknie i dobrze myje przy czym zostawia obłędny zapach na ciele i w około nas co super odpręża.