Schwarzkopf Got2b, Smooth & Chic, Anti-Frizz Lotion (Lotion przeciwko puszeniu się włosów)

Balsam wygladzajacy z formułą anti-frizz, zapobiegającą mierzwieniu się włosów. Ten dekadencki produkt modeluje i wygładza włosy, ujarzmia niesforne kosmyki i nadaje fryzurze lekki połysk i gładkość. Kremowa, termoochronna formuła zabezpiecza włosy przed działaniem gorącego powietrza suszarki, a dodatek filtrów UV przed promieniami słonecznymi.

dobry

Opakowanie jest z pompką, bardzo stylowe i ładne, ktore od razu przykuwa uwagę. Zawartość to 200 ml białego lotionu, dość rzadkiego. Można go używać na suche lub mokre włosy. Nie skleja, pozostawia bardzo subtelny zapach, ktory nie utrzymuje się na włosach cały dzień. Zapewnia ochronę przed gorącym powietrzem(do 200stopni). Cena tez nie jest zbyt wygórowana, bo około 20zł, a wystarczy jedna pompka, żeby nałożyć na długie włosy. Fajnie je odżywia i lekko prostuję, fajny produkt za fajną cenę

Bardzo polubiłam.

Zgrabne, ładne wizualnie opakowanie przyciągnęło mój wzrok, cena trochę odstrasza, ale produkt jest zdecydowanie jej wart, przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza, wygładza, radzi sobie nawet z bardzo puszącymi włosami, poprawia wygląd włosów od nasady aż po końce, nadaje połysku, idealne uzupełnienie używania prostownicy, podtrzymuje efekt nawet na włosach lokowanych, do tego chroni przed ciepłem włosy poddawane stylizacji i zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem. Wystarcza naprawdę mała ilość kosmetyku, żeby otrzymać pożądany efekt. Lepiej nie przesadzać z ilością oraz nanosić na mokre włosy, ponieważ w przeciwnym razie może powodować efekt przetłuszczenia.

super na puszenie

lotion super sprawdza się u osób które od odrobiny wilgoci mają na głowie puch. Już niewielka ilość wystarcza aby ujarzmić niesforne kosmyki. Dobre również do poskromienia niezdyscyplinowanych końcówek.

Ladny zapach

Lotion ten jest tak naprawde odzywka bez splukiwania. Opakowanie jest bardzo ladne, zapach jeszcze ladniejszy. Balsam ten zabieram zawsze za granice. Gdy wilgoc w powietrzu robi z wlosami co chce, pusza sie na wszystkie strony to ten balsam nalozony na suche kosmyki ujarzmia fryzure. Niepraktyczna pompka, ktora uniemozliwia wydobycie duzej ilosci produktu pod koniec

Przyjemny

Dostałam go w prezencie, długo stał nieużywany, dopiero po przeczytaniu dobrych opinii postanowiłam sama go wypróbować.
Mam długie i grube włosy, które ciężko opanować ze względu na ich ilość, balsam idealnie je ogarnia i sprawia, że są posłuszne i nie wywijają się w każdą stronę.
Niestety lokówka z tym produktem się nie lubią, bo nawet najwyższa temp nie daje rady skręcić pięknych loków. Polecam używać go do prostych włosów.
Zapach jest bardzo ładny i opakowanie wydajne. Warto wypróbować.

Doskonały

Rewelacja, żyć bez niego nie mogę. A przekonałam się o tym gdy nagle zniknął ze sklepów. Używam go od bardzo dawna, aż skończyłam opakowanie a następnego nie mogłam kupić. Okazało się że nie mogę okiełznać włosów: puszą się, przetłuszczają a najgorsze - elektryzują. Na szczęście od czego jest Allegro. Kupiłam produkt niemiecki, i chyba jest jeszcze lepszy niż ten produkowany w Polsce. Mam nadzieję że nie wycofają go ze sprzedaży bo nie wiem czym mogłabym go zastąpić!

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

jest ok ale bez rewelacji

Kupiłam w promocji za 10 zł. Całkiem fajny jak na tą cene. Używam na suche włosy.

plusy
+ łatwa i szybka aplikacja
+mniejsze puszenie się włosów
+wydajny

minusy
- zapach ( nie jest brzydki ale bardzo intensywny jak dla mnie)
- na drugi dzień mam lekki problem z rozczesaniem końcówek włosów.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Jest dobry

Samo opakowanie zachęca do kupna.
Kupiłam z ciekawości, i nie żałuję.
Nakładam na wilgotnych włosach, włosy mam do łopatek i wystarczą dwie pompki.
Włosy są po nim miększe i wyglądają na zdrowsze. Trochę prostuje, trochę wygładza.
Ponadto bardzo ładnie pachnie. Zapach na włosach utrzymuje się pare godzin. Jak na taką cenę jest dobry, polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

konieczne jest użycie wraz z dobrą odżywką

Lotion nie do końca spełnił moje oczekiwania. Moje włosy poniżej linii ucha potrzebują nawilżenia, są skłonne do puszenia się, poza tym są cienkie. Produkt trochę niweluje puszenie włosów ale do zadowalających efektów potrzebne jest uprzednie użycie dobrej odżywki wygładzającej włosy, jeśli odżywka jest średnia sam lotion radzi sobie gorzej. Włosy układają się lepiej ale nie jest to wygładzenie jakiego bym sobie życzyła. Nie zauważyłam by nadawał połysk co obiecuje producent. Moim zdaniem jest za słaby do stylizacji.

Lotion nie obciąża włosów, nie skleja ich; używam go na mokre włosy przed użyciem suszarki.
Wydajność jest dobra, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy prawie codziennego stosowania. Pompka dobrze dozuje odpowiednią ilość produktu jednak pod koniec jest problem z wydobyciem lotionu, trzeba zdjąć pompkę i wyciągać go palcami. Lotion nie ma żadnego działania odżywczego ale tego nie można spodziewać się po produkcie naładowanego silikonami.

Konsystencja jest gęsta, kremowa. Zapach przyjemny, owocowy, intensywny, utrzymuje się na włosach. W Rossie go nie spotkałam, kupiłam w Super Pharm za ok. 17 zł bez promocji.
Lotion nie był tragiczny ale raczej więcej go nie kupię, szukam dalej.

Skład:
aqua; cyclomethicone; C13-14 isoparaffin; sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer; dimethicone; glycerin; isohexadecane; dimethiconol; PEG/PPG-18/18 dimethicone; polyquaternium-46; PVP; staeralkonium chloride; parfum; phenyl trimethicone; methylparaben; dmdm hydantoin; ethylhexyl methoxycinnamate; polysorbate 80; alkohol; disodium edta; linalool; phenoxyethanol; limonene; citronellol

Ilość zużytych opakowań: dwa

Do niczego , moim włosom nie potrzebny

Kupiłam półtora roku temu ( i nadal go męczę.. ) po przeczytaniu pochlebnych recenzji na wizazu. Szukalam go w wielu drogeriach, w koncu dostalam, za okolo 26 zł.

Plusy :
+ładny zapach , utrzymuje się na włosach pare godzin,
+nie skleja włosów, nie obciąża ich,
+nie przetłuszcza i nie powoduje łupieżu,
+wygodna pompka, która sie nie zacina, jednakże troche \'\'zakleja" a później psika na boki
+dozuje idealnie tyle produktu ile wystarczy na krókie włosy do ramion
+ładna buteleczka, która dekoruje łazienkę, aczkolwiek ciąglę się wywraca.

Minusy:
-cena, zdecydowanie.
-jakość: nie robi nic co powinien
-nie chroni przed puszeniem na wilgoci ani na wietrze
-nie utrwala
-nie ułatwia\'\'stylizowania do woli !"
-nie wygładza
-nie naprawia końcówek, włosy po użyciu wcale nie wyglądają jakoś inaczej
-nie odbija włosów od nasady

stosowany na mokro jak i na sucho nie przynosi efektó
skończę go do dna i więcej nie kupię.
Męczę go już półtora roku,i nie mogę skończyć.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Nie taki najgorszy ;)

Robiłam kilka podejść do tego produktu.

Kiedys miałam włosy bardziej zniszczone głównie fatalnymi farbami i jednym nieszczęsnym zabiegiem fryzjerskim. Wtedy też nie stosowałam odzywek do włosów które mi służyły, więc to co się działo na mojej głowie to było dzieło przypadku. Wtedy ten kosmetyk mi nie przypadł do gustu: drazniący zapach, nie potrafiłam całkowicie wyprostowac włosów z jego użyciem.

Teraz mam włosy zdrowsze, które nadal uwielbiaja sie puszyć od odrobiny wilgoci i falować. Potrzebuję czegoś co je wygladzi i sprawi, że nie będe wyglądac jak pół-diable. I tylko ten sie spisuje.

+ włosy są wygładzone, miłe w dotyku
+ łatwiej ułożyć je na szczotce
+ nie przetłuszcza włosów
+ włosy ładnie się układają, jakby były świezo po podcięciu

Tylko trzeba nakładac go na mokre włosy i w umiarze, to wszystko będzie grało.

Cudów nie zdziała, ale to bardzo dobry produkt. Tylko ten zapach mnie drazni. Za to odejmuje gwiazdkę.

Używam tego produktu od: około dwóch lat

yup!

Rewelacyjny produkt, ślicznie podkreśla moje fale (po jego użyciu są dużo lepsze niż po stylizacji żelem), likwiduje puch i nadaje piękny połysk, nie wspominając o zapachu.
Jednak niestety jest mało wydajny, żeby zadziałał trzeba go trochę użyć.. wcześniej nakładałam mniej w obawie przeciążenia, ale wtedy efektów w ogóle nie widziałam, zresztą ostatnio doszłam do wniosku, że moich włosów chyba się nie da obciążyć ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne