Lady Speed Stick, Fitness Invisible 48 h Anti-perspirant (Antyperspirant w żelu dla kobiet)

Nowy antyperspirant Lady Speed Stick Fitness dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają sport, dbają o urodę i sylwetkę.

Jego formuła zapewnia skuteczną ochronę przed potem nawet do 48 godzin, dzięki czemu możesz czuć się pewnie i świeżo przez cały dzień.
Zapach cytrusów w połączeniu z soczystymi owocami, słodką wanilią i nutą piwonii pomagają poczuć się świeżo.
Ciesz się wygodną formą aplikacji!
Produkt przeznaczony do stosowania na skórę pod pachami.

normalna
antyperspiranty
zapachowe, ochronne
zapachowa
w sztyfcie

Świetny

Antyperspiranty lady speed stick to były moje pierwsze antyperspiranty które zaczęłam używać w okresie nastoletnim.
Teraz jako dojrzała kobieta postanowiłam do nich powróci.
Wybrałam antyperspirant fitness, ponieważ od pewnego czasu regularnie ćwiczę.
Podczas wysiłku jak i przez cały dzień antypespirant świetnie sobie radzi. Chroni mnie przez cały dzień. Nawet po wysiłku wrzucanym nie odczuwam dyskomfortu pod pachami.
Antypespirant jest w formie przezroczystego żelu. Fajnie się do wykręca i dozuje ilość jaką potrzebujemy zaaplikować pod pachy.
Bardzo przyjemny, delikatny zapach.
Nie brodzi odzieży.
Nie podrażnia skóry, nie porównuje swędzenia i pieczenia pod pachami. Jestem z niego bardzo zadowolona. W 100% spełnia moje oczekiwania.

Spełnia moje oczekiwania

Używałam Lady Speed Stick i w sztyfcie i w żelu. Żelowa forma bardziej mnie przekonuje. W sztyfcie nieraz zbiera się ta kremowa formuła w kulki i nie wygląda to dobrze kiedy podnosi się rękę. Żel może nie wchłania się za szybko ale łatwo się aplikuje, dla mnie zapach jest przyjemny, który zostaje na długo. Nie pocę się po nim, nie powoduje podrażnień. Opakowanie bardzo praktyczne, produkt wykorzystujemy do samego końca. Minusem jest, że kiedy się go gdzieś zabiera to ten żel potrafi sam przelecieć w niewielkiej ilości na zatyczkę. Mimo wszystko spełnia moje oczekiwania i to mój ulubiony antyperspirant.

Bardzo dobry produkt

Żel ma przyjemny zapach i szybko się wchłania. Na czarnych ubraniach niestety zostawia smugi. Na szczęście wynagradza to działaniem. Dobrze blokuje nieprzyjemny zapach. Opakowanie jest wygodne a sam produkt wydajny.

Jeden z lepszych, ponownie powrót do przeszłości:)

Lady speed stick znam od lat, co jakieś kilka miesięcy sięgam po niego i kupuję inne rodzaje. O dziwo od lat mnie nie zawodzi :) więc nadal to co stare i znane to i dobre:) jak tak to można ująć.
Antyperspirant ma jak zawsze fajną gęstą konsystencję galaretko-żelową, ale trzeba uważać z ilością, zbyt dużo produktu zostawi nam białe ślady na ciemnych ubraniach.
Jest wydajny, niewielka ilość starcza na cały dzień, do ćwiczeń aplikuje większą ilość i wiadomo ubieram jaśniejszą górę.
Antyperspirant szybko się wchłania i ma dość intensywny zapach, który nawet długo się utrzymuje.
Plus za opakowanie i konsystencję, ten antyperspirant wykorzystujemy do samego końca, nic nam nie zostaje :) .
Cena ok, dostępność też:).
Ja na pewno będę do niego wracać nie raz :) i z sentymentu i dlatego że jest dobry :).

Świetny antyperspirant

Bardzo dobry antyperspirant, który towarzyszy mi w życiu codziennym, jak i na siłowni. Lubię jego formułę, świetnie hamuje pocenie. Jest bardzo wygodny w użyciu. Przyjemnie pachnie. Lubię wszelkie antyperspiranty tej firmy i jeszcze żaden mnie nie zawiódł.

Jest dobry

Antyperspirant jest dość fajny, działa ochronnie, chroni przed potem, nie podrażnia skóry pod pachami, cena jest ok. Chroni przed nadmiernym potem i nie brudzi ubrań

Niezawodna ochrona przed potem

Jest to ulubiona marka antypespirantów mojej mamy, dlatego też postanowiłam sięgnąć po jeden z nich i wyrobić sobie swoje zdanie.

Antyperspirant zapakowano w plastikowym, smukłym opakowaniu w formie sztyftu.

Przyjemna i łatwa aplikacja, szybko wysycha. Antypespirant ma specyficzny,
owocowy zapach, który towarzyszy mi przez cały dzień.

Dla mnie ważna kwestia jest to że Antypespirant nie podrażnia skóry po nałożeniu.

Śmiało mogę stwierdzić, że antypespirant spełnia postawione mu zadania przez 24h, również podczas intensywnego dnia. Ogranicza wydzielanie się potu co sprawia, ze czuje sie komfortowo przez cały dzien. Co do stwierdzenia 48h ja osobiscie nie testowalam, ale wierzę na słowo :)

Ocena 5

Lady Speed Stick, FITNESS, Irresistible, 48 H antiperspirant, deodorant, GEL. Super chroni przed poceniem, 48H bez najmniejszego problemu. Ładne i wygodne opakowanie. Zapach i formuła żelu też jest plusem. Szybko wysycha. Wydajność dobra. Cena za produkt odpowiednia. Jedną wadą jest biały osad pozostający na czarnych ubraniach.

Jest ok

Antyperspirant spełnia swoje zadanie, po użyciu rano bez problemowo czułam się świeżo przez cały dzień. Konsystencja jest bardziej żelowe, przez co po nałożeniu trzeba trochę odczekać aż wyschnie bo inaczej brudzi ubrania. Na pewno nie nadaje się do białego koloru bo plamy gwarantowane. Zapach taki trochę kwiatowy, dosyć intensywny, mi osobiście nie do końca podpasował tak samo jak żelowa konsystencja, mimo to produkt spełnił swoje zadanie.

Przekonałam się do niego

Zazwyczaj omijałam antyperspiranty Lady SpeedStick w sztyfcie, kiedyś były pomimo wysokiej ochrony dość uciążliwe w stosowaniu. Odbijały się mimo zapewnień na ubraniach i potrafiły kruszyć.

Coś zmieniło się na lepsze, ten antyperspirant już tych wad nie posiada. Jest do tego bardziej wydajny niż w żelu.

W nazwie produktu jak się domyślam jest błąd, to opakowanie to sztyft.

Jedyne co mi się w nim nie podoba to zapach, ja tam czuje jakieś kwiatowe nuty, które mi nie odpowiadają, na szczęście za dnia nie czuć ich intensywnie.

Nakłada się go prosto, na suchą skórę, łatwo wykręca z opakowania jest dobry również do torebki.

Długo chroni nawet podczas największych upałów czy wysiłku fizycznego, czy to 48h nie przekonałam się jeszcze, ale wierzę na słowo :D.

Nie podrażnia, nie wysusza, szybko z kremowej mazi zamienia się w suchą, nieplamiącą, nie barwiąc dzięki temu ubrań.

Cena jest również atrakcyjna. Dla mnie ta marka, to jednak numer 1 wśród antyperspirantów. Oczywiście nie przoduje w tzw naturalnych składach, ale na te gorsze wymagajace dni jest jak znalazł.

Niezawodna ochrona bez podrażnień z przyjemnym, długotrwałym, owocowo-cytrusowym zapachem

Lady Speed Stick Fitness 48 h to propozycja dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia i także podczas wzmożonego wysiłku chcą czuć się świeżo i pewnie. Ja po tę propozycję firmy sięgnęłam w celu ochrony przed nieprzyjemnym zapachem potu podczas ćwiczeń na siłowni. Jak wiadomo, przy takich okazjach najlepiej widać, czy kosmetyk rzeczywiście chroni i działa zgodnie z zapewnieniami producenta. Produkt otrzymujemy w charakterystycznym, plastikowym opakowaniu z typową dla marki, fioletową grafiką, zakrętką i spodem dezodorantu. Kosmetyk wydobywamy po przekręceniu sztyftu znajdującego się w denku opakowania. Ma postać gęstego, całkowicie przezroczystego żelu o przyjemnym, słodko (czyżby mango?)-cytrusowym aromacie. Specyfik dość szybko zastyga, tworząc matową, długo pachnącą, a przede wszystkim- chroniącą przed „potowymi niespodziankami” warstewkę. Nie brudzi ubrań, nie obsypuje się i nie wywołuje podrażnień pod pachami, nawet bezpośrednio po depilacji. W moim przypadku kosmetyk doskonale wywiązuje się ze swoich funkcji. Wprawdzie nie sprawdzałam jego ochrony przez 48 h, ale po solidnej dawce bieżni naprawdę daje radę i jest zwyczajnie niezawodny. Dostępność jest dość dobra, cena przyzwoita, a zapach naprawdę miły. Jedyne moje zastrzeżenie budzi fakt, że produkt szybko się zużywa i trudno wydobyć jego resztki z opakowania. Poza tym produkt godzien polecenia!

Bardzo przyjemny produkt

Produkt posiada wygodną formułę, wygodną w postaci sztyftu, który wygodnie aplikuje się, na skórę.
Antyperspirant posiada delikatny, przyjemny, cytrusowy zapach.
Jest bardzo delikatny oraz nie podrażnia skóry wrażliwej.
Produkt hamuje wydzielanie potu oraz chroni naszą skórę przez cały dzień.