Constance Carroll, Firm Colour Foundation (Podkład kryjący)

Constance Carroll, Firm Colour Foundation (Podkład kryjący)

Długotrwały,lekki,odmładzający podkład o podwyższonym stopniu krycia z koenzymem Q10 do cery suchej i normalnej.Zapewnia długotrwały make-up który pozostaje na twarzy wiele godzin.Zawarte w nim antyoksydanty,minerały i składniki odżywcze działają na skórę pozostawiając ją bardziej jędrną i elastyczną.Dodatkowo odżywia i nawilża skórę.Zawiera filtr UV który skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i zapobiega jej foto-starzeniu.Równomierne rozprowadzanie zapewni komfort aplikacji nie tworząc efektu maski.

fluidy
Cera
normalna, sucha
kryjące
Krycie
średnie
z pompką

swietny podklad

polecam! swietny podklad delikatny,dobrze kryjacy,jedwabisty.nie wywoluje alergii.polecam osobom z alergia bo sama jestem alergiczka i ten produkt nie podraznia skory.

mnie zachwycił

Podkład Constance Carroll Firm Colour Foundation zachwycił mnie tym, że pomimo jest przeznaczony do cery suchej i normalnej sprawdził się także do cery mieszanej.
Pokład bardzo dobrze kryje niedoskonałości, przy czym jest lekki, nie tworzy efektu maski. Bardzo fajnie rozprowadza się na twarzy zarówno palcami jak i gąbeczką, dzięki temu zapewnia komfort aplikacji.
Podkład zawiera w swoim składzie koenzymem Q10, przez co ma działanie odmładzające. Natomiast zawarte w nim antyoksydanty,minerały i składniki odżywcze działają na skórę pozostawiając ją bardziej jędrną i elastyczną. Czuć, że skóra jest odżywiona i nawilżona, nie podkreśla skórek i idealnie wtapia się w skórę.
Co do trwałości to zapewnia długotrwały make-up, który pozostaje na twarzy przez kilkanaście dobrych godzin.
Produkt występuje w czterech odcieniach 01, 02, 03, 04. U mnie idealnie sprawdził się 02 - sand beige. Dla osób, które mają nie przesadnie jasną cerę sprawdzi się 01 - porcelain. Myślę, że nie za bogata gada kolorystyczna może stanowić barierę w wyborze tego produktu.
Buteleczka z pompką jest standardowa jak u większości podkładów innych marek, poprzez to wydobycie podkładu jest wygodne.
Podkład jest wart wypróbowania, szczególnie polecam osobom, które potrzebują podkładów o nawilżającym działaniu lub mają problem z wysuszaniem się skóry.
Produkt jest wydajny i wystarcza na około pół roku.
Cena tego podkładu jest na prawdę atrakcyjna i warto wydać na ten podkład pieniążki.