Max Factor, Miracle Second Skin Hybrid Foundation, Hydrate Protect Renew SPF 20 (Podkład nawilżający z filtrem)

Zobacz oferty

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 32,8 ml

Max Factor Miracle Second Skin to wyjątkowe połączenie lekkości płynnego podkładu i właściwości kryjących typowych dla podkładów w kompakcie.

Mleczko kokosowe pochodzenia naturalnego doskonale nawilża skórę, która pozostaje miękka i promienna przez cały dzień. Bogata i lekka konsystencja z łatwością wnika w pory, zapewniając niewidoczne, niewyczuwalne krycie oraz efekt drugiej skóry. Wzbogacony o probiotyki i prebiotyki podkład z filtrem UV wspiera naturalną warstwę ochronną skóry, a przebadana klinicznie formuła Miracle Second Skin wspomaga proces odnowy naskórka i zawiera filtr SPF 20 dla dodatkowej ochrony. Podkład do twarzy Max Factor jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla skóry wrażliwej.

Świetny podklad

Bardzo długo zwlekałam z jego kupnem, ponieważ bałam się że mi się nie sprawdzi wiec dopiero od niedawno go mam i jest na prawdę świetny, dokładnie tego oczekuje od podkładu wyrównuje koloryt skóry nie jest ciężki lecz delikatny i nawilżający:) mam cerę mieszaną która z łatwością się zapycha natomiast ten podklad jest świetny i korzystam z niego bardzo często.

Dlaczego kupiłam go dopiero teraz?

Jedyne czego mogę żałować to, że tak długo zwlekałam z kupnem podkładu Max Factor, Miracle Second Skin Hybrid Foundation!

To jest moje odkrycie końcówki roku 2021!
Na mojej twarzy wygląda po prostu pięknie.
Ładnie ujednolica koloryt twarzy, przy tym jest lekki i nie obciąża skóry. Nadaje jej takiego ładnego blasku. Poza tym jest łatwo dostępny, ma bardzo fajne odcienie no i to opakowanie!

Cudo! Polecam.

Nawilża i ujednolica skórę

Podkład doskonale nawilża i ujednolica skórę. Nakładając go miałam wrażenie jakbym stosowała na twarz pielęgnacyjny krem. Skóra staje się wygładzona i delikatnie rozświetlona mini braku drobinek. Jedynym mankamentem jest brak odcieni w tonacji odpowiedniej dla mojej skóry. Mam wrażenie, że wszystkie odcienie mają pigmenty żółte. Niemniej jednak myślę, że ponownie skuszę się na ten podkład. Cena zachęca także!

Lekki i przyjemny

Smarując się tym podkładem mam wrażenie jakbym nakładała super nawilżający krem. Jest przyjemny w użyciu, ma piękne opakowanie, dobrze nawilża moją skórę. Dobry na lato i zimę, uniwersalny :)

idealny na lato

Max Factor, Miracle Second SKin używam latem, szczególnie na wakacjach. Przepięknie wyrównuje koloryt cery, nawilża, chroni i daje piękne rozświetlenie cery,

Extra

Super podkład do twarzy, lekki nadający glow. Nakładając mam wrażenie,że stosuje pielęgnacjęna twarz, jakiś krem. Cera po użyciu jest ładnie jednolicona, wygładzona, delikatnie rozświetlona mini braku drobinek. Cena zachęca, opakowanie poręczne.

Niestety nie dla mnie

Miałam spore oczekiwania, lubię fluidy od Max Factora przetestowałam wszystkie. Myślałam, że Miracle Second Skin będzie w stylu Healthy Skin Harmony z którym nie rozstaję się od dobrych kilku lat. Niestety, pomyliłam się. Moja mieszana cera podczas dłuższego okresu stosowania źle go toleruje. Zaczynijmy od kolorów, no cóż...niedość, że mały wybór to wszystkie w tonie żółtego. Konsystencja jakby tłusta i kleista być może za sprawą mleczka kokosowego. Zapach sztuczny. Kryje lekko i radzi sobie z drobnymi niedoskonałościami, jest niezbyt trwały, nie wysusza ,nie uczula ale zapycha skórę.

Podkład dający efekt lustra na skórze.

Moja skóra z natury jest sucha, poszarzała i matowa. Przez długi czas nie wykonywałam na niej praktycznie żadnej pielęgnacji, a na domiar złego ulegałam panującej wtedy modzie i stosowałam sporo matujących kosmetyków kolorowych, który niestety dodatkowo ją wysuszały. Odkąd prawidłowo dbam o moją skórę udało mi się sprawić, że dostała ona pięknego, naturalnego blasku, które wynika z odpowiedniego odżywienia oraz nawilżenia. Od tamtej pory bardzo polubiłam się z makijażem, który podkreśla mój pielęgnacyjny sukces i sprawia, że buzia prezentuje się świeżo, a nie ciężko i przesadnie matowo. Podkład od marki Max Factor o działaniu nawilżającym wydawał mi się do tego zadania idealny, więc postanowiłam, że wprowadzę go do swojego makijażu.

Kosmetyk dostępny jest w opakowaniu w formie tubki o pojemności 30 ml. Jest to dosyć standardowa i niezaskakująca ilość jak na tego typu produkt. Opakowanie utrzymane zostało w odcieniach eleganckiego złota oraz bieli. Na tubce widnieje logo producenta, nazwa podkładu i jego podstawowe właściwości. Aplikatorem jest tutaj pompka, której szczerze mówiąc nie spodziewałam się przy takiej formie opakowania, ale mimo to uważam, że sprawdza się on niesamowicie, gdyż pozwala na wydobycie produktu w całości, co często się nie zdarza w przypadku np. szklanych buteleczek.

Moja wersja kolorystyczna to 03 Light. Jest to neutralny, jasne beż, który jest bardzo neutralnym odcieniem i najprawdopodobniej będzie pasował naprawdę wielu osobą. Konsystencja jest kremowa, bardzo leciutka. Podkład dodatkowo posiada filtr SPF 20, który może nie jest zbyt wysoki, ale na pewno stanowi zaletę tego produktu. Fluid w swoim składzie zawiera nawilżający olej kokosowy oraz prebiotyki.

Kosmetyk przy jednej cienkiej warstwie posiada krycie lekkie w kierunku średniego. Wygląda na buzi bardzo lekko, niweluje zaczerwienienie i nierówności w pigmencie skóry, tworzy naprawdę naturalny, nawilżony efekt. Idealnie nadaje się do makijażu typu make up no make up. Jeżeli jednak zależy nam na nieco większym kryciu, spokojnie możemy je zbudować do średniego w kierunku mocnego. Wystarczy zaaplikować grubszą warstwę. Jeżeli odpowiednio rozprowadzimy ją na buzi to w dalszym ciągu będziemy wyglądać prawdziwie naturalnie, cera będzie idealnie wyrównana, a przy okazji będzie dawała bardzo specyficzny, ale w mojej ocenie cudowny, lustrzany efekt. Skóra zaczyna mocno odbijać światło, co dla jednym będzie atutem, dla innych wadą, jednak spokojnie można to opanować za pomocą odpowiedniego pudru. Dodatkowo podkład ten prawdziwie nawilża skórę i bardzo dobrze się na niej utrzymuje przez cały dzień, chodź minimalnie ściera się z nosa, jednak najpewniej jest to spowodowane noszeniem maseczek.

Moim zdaniem podkład od marki Max Factor jest bardzo udanym produktem. Nie będzie on jednak moim ulubieńcem w tej kategorii i raczej więcej go nie kupię, gdyż po prostu nie pokochałam go na tyle, żebym czuła, że potrzebuję go mieć w swojej kosmetyczce na stałe. Mimo to uważam, że jest to obiektywnie cudeńko dla osób lubiącym efekt rozświetlonej, nawilżonej cery.

Dobry ale...

Podkład zakupiłam zachęcona recenzjami na YT. To, co zauważyłam przy pierwszym użyciu, to jego lekkość oraz uczucie nawilżenia. Lubię także jego opakowanie - tubka z pompką.
Niestety, na mojej mieszanej cerze szybko się wyświeca. Miałam też trudność z wyborem koloru - wszystkie wydawały się zbyt żółte.

Nie dla mnie

Mam cerę suchą, wrażliwą, drobne przebarwienia, 30+.
Miracle Second Skin kupiłam zachęcona reklamą lekkiego, nawilżającego podkładu idealnego na lato. Takich właśnie podkładów szukam i lubię używać przez cały rok.

Podkład MF jak dla mnie okazał się być kremem tonującym a nie podkładem. Koloryt wyrównuje naprawdę minimalnie. Czuć tutaj pielęgnującą, odżywczą formułę przez co podkład jest dość ciężki i gęsty jak krem półtłusty. Na mojej twarzy niestety dość topornie się rozprowadza, ślizga się po twarzy. Jego formuła przypomina mi koreańskie kremy BB tyle, że znacznie mniej kryje. Do tego podkreśla suche skórki (ale robi to u mnie większość podkładów). Na skórze wygląda bez efektu wow, jak krem nawilżający, liczyłam na subtelne rozświetlenie ale produkt tego nie zapewnia. Mam też wrażenie, że nakłada się nierównomiernie (nakładam go palcami).
Kolor który posiadam to 04 Light-Medium i jest to odcień do opalonej cery, po nałożeniu wpada w pomarańcz.
Na plus zaliczam obecność filtra SPF20, nawilżenie oraz brak ściągnięcia na twarzy.

Ja nie kupię ponownie, sięgam po niego z niechęcią. Na pewno wszystko zależy od rodzaju cery, po prostu do mojej się nie sprawdził.

Kocham go

Kupiłam ten podkład, bo chciałam wypróbować czegoś lekkiego na lato. Cieszę się, że wybrałam ten produkt bo okazał się on strzałem w 10! Ma piękny kolor (02)który idealnie pasuje do mojej cery. Jest idealnie ciepły! Podkład wygląda mega naturalnie i ma średnie krycie, ale mi takie właśnie odpowiada. Pięknie wygląda na twarzy. Ja mam cerę mieszaną i bałam się tego efektu nawilżania, o którym mówi producent, myślałam, że podkład będzie się świecił. Nic bardziej mylnego, produkt jest pięknie matowy nawet cały dzień. Myślę, że będę fo używać także w inne pory roku bo spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Idealny na lato i nie tylko

Lekki podklad, super nawilżenie a do tego przyzwoita trwałość. Cera jest pięknie wyrównana, promienna i świeża. Mój must have. Bede do niego wracać. Polecam!!!

1993