Max Factor, Miracle Second Skin Hybrid Foundation, Hydrate Protect Renew SPF 20 (Podkład nawilżający z filtrem)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Pojemność 32,8 ml

Max Factor Miracle Second Skin to wyjątkowe połączenie lekkości płynnego podkładu i właściwości kryjących typowych dla podkładów w kompakcie.

Mleczko kokosowe pochodzenia naturalnego doskonale nawilża skórę, która pozostaje miękka i promienna przez cały dzień. Bogata i lekka konsystencja z łatwością wnika w pory, zapewniając niewidoczne, niewyczuwalne krycie oraz efekt drugiej skóry. Wzbogacony o probiotyki i prebiotyki podkład z filtrem UV wspiera naturalną warstwę ochronną skóry, a przebadana klinicznie formuła Miracle Second Skin wspomaga proces odnowy naskórka i zawiera filtr SPF 20 dla dodatkowej ochrony. Podkład do twarzy Max Factor jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, nawet dla skóry wrażliwej.

Wspaniały

Jeden z najlepszych podkładów. Dzięki lekkiej konsystencji nie czuć go na twarzy mimo to krycie jest fantastyczne. Zapach jest ultra delikatny. No i ubustwiam opakowanie ????

Wspaniały

Genialny podkłąd o malym/średnim kryciu. Genialnie wtapia się w skórę - w ogóle go nie widać! Jest bardzo dobra gama kolorystyczna - mam oliwkowy odcien i zwykle ciężko coś znaleźć w drogerii.

Jestem zawiedziona

Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii. Cieszę się, że podkład kupiłam na promce w Rossmanie, bo byłabym bardzo zła gdybym kupiła go w pełnej cenie. Zacznę może od tego, że sprawdzałam go po wypeelingowaniu twarzy a w takiej konfiguracji absolutnie każdy podkład wygląda na mojej twarzy dobrze... Ten nie. Próbowałam używać zarówno na bazę ze sprawdzonego kremu i bez kremu i w obu przypadkach zachowywał się tak samo, czyli po prostu źle. Próbowałam też bez pudru i z pudrem i znów lipa. Podkład miał być nawilżający i sądząc po nazwie myślałam, że będzie wyglądał dobrze nałożony po prostu palcami, ale wygląda tragicznie. Nie da się go nałożyć palcami bez zrobienia sobie paskudnych smug , których nie da się wetrzeć. Względnie naprawia to użycie gąbeczki, ale nawet wtedy wygląda po prostu źle. Z daleka taki efekt może ujdzie, ale z bliska widać jak podkład osadza się na twarzy na najmniejszych mikrowłoskach i włazi we wszystkie pory tak jakby był to taki tani puder. Na świeżo wypeelingowanym nosie robi mi ciacho! Krycie ma BARDZO małe. Jak możecie się domyślić kolejne warstwy tylko pogarszają sytuację... Jeśli chodzi o trwałość to ciężko stwierdzić, bo krycie jest tak małe, że nie wiadomo czy już zszedł czy go po prostu nie było :D Oczywiście do kompletu, po chwili noszenia włazi we wszystkie (nawet wcześniej nieistniejące) zmarszczki. Nie mam też pojęcia skąd się wzięło słowo "Hydrate" w nazwie, skoro wykończenie nawet w najmniejszym stopniu nie jest nawilżające.. W fajnych rzeczy: ma filtr, odcień Fair jest jaśniutki i żółty, pompka jest bardzo dobra.

Zastanawiam się czy jest sens męczyć z tym podkładem czy lepiej go przekazać jakiejś koleżance... Jeszcze nie zdecydowałam, ale zdecydowanie odradzam zakup.

Nie dla mnie

Lekkie krycie, zastygająca formuła, niestety ma też wady. Podkład z nazwy nawilżający ale podkreśla załamania i drobne zmarszczki. Mam suchą skórę która intensywnie nawilżam, a mimo to wygląda niekorzystnie. Wygląda sucho nawet nieprzypudrowany. Dobrze wygląda na zdjęciach, natomiast wolę aby makijaż wyglądał w miarę naturalnie również w rzeczywistości. Moja cera nie przepada za podkładami Max Factor, wyglądają ciężko i sztucznie, podkreślają niedoskonałości. Zdecydowanie wolę koreańskie kremy BB.

Świetny

Zabrałam go na wczasy pomimo tego że raczej nie maluje się w upalne dni lecz ten podkład jest bardzo lekki a do tego dobrze kryje niedoskonałości mojej skóry jak i odpowiednio nawilża ,dodatkowy plus za ochronę przed promieniami słonecznymi .

MEGA !

Od dawna nie używałam tak świetnego LEKKIEGO podkładu. Sprawdza się idealnie na letnie dni. Konsystencja, zapach, kolor.. ekstra ! Dodatkowym atutem jest 20 SPF i co najważniejsze nie wysusza skóry i świetnie się rozprowadza Polecam <3

Nie do końca zgrał się z moją skórą - są lepsze podkłady na rynku w tych pieniądzach

Lekki podkład nawilżający i do tego posiadający filtr SPF 20? - Rewelacja ! Tym bardziej, że nakładam krem o tym samym faktorze i dzięki temu uzyskuję ochronę SPF 40. Jednak jak sprawuje się podkład na skórze?
Moja mieszana cera ma skłonność do lekkiego świecenia w ciągu dnia, ale dobry podkład potrafi trzymać ją w ryzach. Ten ma lekką, beztłuszczową formułę, ale podczas nakładania jest bardzo tempy, trzeba położyć dużo warstw, aby cokolwiek na buzi zakryć.
Używam odcienia nr 3, niestety wydaje mi się,. że kolor wpada w różowe tony, co niezbyt ładnie prezentuje się po nałożeniu , wygląda nieco sztucznie.
Podkład najlepiej nakładac gąbeczką, gdyż palcami możemy dokładać go w nieskończoność i będzie się rozmazywał. Niestety trzeba go dobrze przypudrować, gdyż po kilku godzinach wchodzi w załamania, linia mimiczne i wygląda kiepsko. Zbiera się i podkreśla powiększone pory.
Trwałość podkładu jest nijaka.
Czy do niego wrócę? Uważam, że w tych pieniądzach są lepsze podkłady, z których byłam bardziej zadowolona. A jak z wydajnością? Tez nie najlepiej - po 2 aplikacjach zużyłam az 30% produktu....

Lubię i szanuję

Używam go od 3 lat, obecnie przerzuciłam się na inną markę, ale mam do tego pzyjemniaczka sentyment.
Leciutki, jedwabiście rozprowadza się na skórze twarzy i dekoltu.
Nie zostawia smug, plam, jest bardzo komfortowy.
Nie wysusza, co dla mnie alergika bardzo ważne nie podrażnia.
Lubię.
Choć są lepsze.
Taka dobra czwórka.

Podkład numer 1

Nie używam na codzień podkładu szczerze mówiąc nie doszłam do perfekcji w aplikacji A tu jestem zdziwiona naprawdę latwo i idealnie się rozprowadza przy czym nie widać że ma sie podkład na twarzy naprawdę polecam jeśli ktoś chce delikatny naturalny efekt t

Nie dla mnie

Podkład jest lekki sam w sobie. Nieumiejętnie nałożony zrobi plamy, jeśli nie zostanie przypudrowany pozostanie lepki. Opakowanie na plus. Odradzam cerom mieszanym, po godzinie od nałożenia nagle odwiedzili mnie kosmici na całej twarzy. Mam cerę skłonną do zapychania, ale taki psikus jeszcze mi się nie zdarzył, a testowałam już sporo. Jednak najgorsze dla mnie jest uwidocznione porów. Mam normalne pory, moja pielęgnacja twarzy jest kilkuetapową, ale po nałożeniu owego specyfiku okazało się, że moje pory są kraterami wrecz:) Myślę, że podkład nadaje się wyłacznie do skóry

Jak dla mnie za słabo kryje...

Podkład jest fajny, nawilżający, idealny na lato ale....
Zdecydowanie sprawdzi się dla osób które mają mało do zakrycia, ja niedoskonałości mam sporo a ten kosmetyk ich nie zakrywa. Ja znalazłam na niego sposób i mieszam go z bardziej kryjącym pokładem.

fajny tusz do rzęs

Przyjemny podkład, który równocześnie pielęgnuje. Jego konsystencja jest jednak bardzo treściwa, tłustawa, więc w mojej ocenie bardziej nadaje się na okres jesienno - zimowy niż letni. Poza tym trochę źle dobrałam odcień do mojej opalonej skóry. Plusem na pewno jest też duża gama odcieni.