Odorex, 0% Perfume Anti-transpirant Spray (Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu)

Oferta Odorex jest dość szeroka i dostępna w wielu wariantach, precyzyjnie odpowiada na zapotrzebowanie użytkowników, seria Dezodorant 0% Odorex ma przyjazny, neutralny zapach i działa przez 48 godzin na pot. Zawiera 0% alkoholu, 0% perfum i dlatego nadaje się do skóry wrażliwej. Hipoalergiczny. Dostępny w wersji 150 ml jak i mniejszej mini podróżnej

Anti-transpirant i Tania alternatywa dla Smoovall's spray !

Oferta anti-transpirantów Odorex jest szeroka. Pozwala precyzyjnie dopasować pod aplikację czy wysublimowane potrzeby i gusta.

Mi spodobała sie delikatna wersja 0 % w sprayu. Jest to anti-transpirant i doskonała alternatywa dla preparatu na otarcia - Smoovall's.
Formuła przeciw poceniu sie jest łagodna dla skóry, hipoalergiczna, bez perfum i alkoholu, parabenów i wielu licznych alergenów zapachowych, za to z dodatkiem bisabololu, który zapobiega podrażnieniom skóry !

O krzykliwej formule : działa do 48 godzin, ale o nie krzykliwym, a wręcz neutralnym, nie mal nie wyczuwalnym praktycznie zapachu. O tradycyjnym składzie - opartym na solach aluminium. Zawiera też blokery nieprzyjemnych zapachów i redukujące pocenie sie. A także łagodny, kojący podrażnioną skórę bisabolol. Ponad to nie uczula, nie podrażnia, nie klei sie, i nie pozostawia śladów talku na ubraniach.

Skład ma na tyle fajny, prosty i bez alergenów, ze wart jest testów, zaś dodatek bisabololu sprawia, ze produkt sprawdza sie nie tylko jako antyperspirant, ale też jako produkt do ud, tak tak, w upały gdy nasze uda lubią sie ocierać, bywa to mało przyjemne, a ten produkt idzie im na ratunek - jest porównywalny z produktem na otarcia dla ud Smoovall !

Oczywiscie jest to ciągle też dobry antyperspirant. Oferuje komfort suchości w trakcie dnia. Działa też jako skutecznym bloker nieprzyjemnych zapachów, przeciwdziała rozwojowi bakterii, a te są głównym winowajcą nieprzyjemnych niespodzianek w ciagu dnia.
Zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem się. Daje dość wysoki komfort w trakcie dnia. Nie jestem jednak pewna czy jest to 48 godzinna ochrona, jak obiecuje slogan. Nie wiem bo az tyle godzin nie testowałam dezodorantu !

Mogę jednak mogę powiedzieć, ze jest to na tyle skuteczna ochrona aby poczuć sie komfortowo niemal przez cały dzień. Zaś dodatek powszechnego i kontrowersyjnego glinu ( sole aluminium) działa antybakteryjnie, redukuje nieprzyjemny zapach i wilgoć To pozwala utrzymać komfort i suchość w trakcie dnia. Jest to więc dość dobry produkt. A Krótka lista i brak alergenów zapachowych, parabenów, alkoholu, czy perfum sprawia, ze produkt nie uczula i nie podrażnia. Stosując go czuję sie naprawdę komfortowo, świeżo, i sucho niemal przez cały dzień. Zdecydowanie wart uwagi !